Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 27 Apr 2024, 23:33


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Feb 2011, 14:24
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
clovece nevim ale nebezpecny to delaj lidi co to ridej ne ty technologie ti jen pomahaj aby ses nemusel drncat 50 po okreskach s pocitem vlhka mezi kalhotama na kazdy kaluzi..
to ze to spousta lidi vyuziva pres hranu unosnosti je samozrejme vec jina ,ale porad trvam na tom ze to neni technologii ale clovekem.

_________________
R.I.P.Rest In Pain



Reklama


bikerman
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Feb 2011, 14:38
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Dec 2009, 14:53
Príspevky: 710
Bydlisko: USTI NAD LABEM-Chlumec

Offline
NaaR píše:
clovece nevim ale nebezpecny to delaj lidi co to ridej ne ty technologie ti jen pomahaj aby ses nemusel drncat 50 po okreskach s pocitem vlhka mezi kalhotama na kazdy kaluzi..
to ze to spousta lidi vyuziva pres hranu unosnosti je samozrejme vec jina ,ale porad trvam na tom ze to neni technologii ale clovekem.


Naprosto stebou souhlasím převažně jsou to vždy lidi co to poserou :sad2: :angry:a né technika ta ti převážně vždy pomáha a na tobě záleží co si stoho vemeš a nebo nevemeš :thumbup3:

_________________
LÁSKA NA PRVNÍ POHLED - LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT


Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Feb 2011, 18:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Samozřejmě by bylo zpátečnické odmítat pokrok. S tím taky souhlasím - nebezpečí je skutečně v lidech, protože technika jim dává falešnej pocit bezpečí (za mě jsou nejhorší řidiči X5 a X6, ti vůbec neuhybají, když je potkávám, jezdím s autem škarpou a jentaktak se vyhnem). Ale jak říkám:Veškeré kvaltování toliko pro pitomce dobré jest:).


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Mirec  |  Napísal: 19 Feb 2011, 18:45

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Veškeré kvaltování toliko pro hovada dobré jest - Jan Amos Komenský


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Feb 2011, 19:06
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Záleží jak si vyložíš to co jsem psal. Já to řeším z toho pohledu, že si málokdy vybíráš, kdy a kde budeš nouzově brzdit, a rozhodně s tebou souhlasím že dneska jsou silnice plný rádoby závodníků, takže tím se to ještě násobí.
Zatímco s nevybaveným autem se dostaneš do nezvládnutelný situace ať jseš sebelepší řidič (to nemyslím nijak adresně, tak to prostě je), s tím vybavenějším jsi na tom líp. Nikdo tě nenutí jezdit rychle, nebo?

Ale je vidět, že zkušenosti jsou nesdělitelný :D já na to měl taky dost neoblomnej pohled, než jsem si natvrdo vyzkoušel jak je člověk bezmocnej, když si začne příroda poroučet. Dneska mám klid a slunce v duši, auto bezpečný, vím kde mi jak pomůže a neměnil bych zpátky ani za nic.

PS
Kdyby existoval na Bulldoga ABS-set, už bych ho měl namontovanej.



Kordy píše:
cafe racere, nechci rozdmýchávat vášně, ale to je přesně to, co dělá silnice nebezpečnými. Tam kde já jedu se Schade 120 rychlostí 50 a staženou prdelí, tam ty jedeš s těmito systémy klidně přez 120, necitíš výmoly a neuvědomuješ si rychlost. A v ČR je mnohem víc nehod kvůli nepřizpůsobení rychlosti, než kvůli technickému stavu vozidla.
8) :lol: :lol: :lol:


Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Feb 2011, 19:27
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Kdyby mě nenutili jezdit rychle, tak to neřeším taky, ale zkus si jet po hlavní 80 uvidíš, co budou dělat.Tolik sprostejch gest jsi ještě neviděl:).Samozřejmě jsem se dostal do krizovky, najel jsem do škarpy, z padesáti jsem zpomalil na 30. Kdybych měl ABS, tak bych to v těch 50 vybral, jenže bych tam jel 90:(.
Ale odbočili jsme od tématu a už zase zasíráme vlákno. Jenom jsem tím chtěl říct, že technika je dobrá, nicméně není to patent na bezpečí (v čemž souhlasim s Breakem). Ovšem nesouhlasím s ním ve všem, tak by admin mohl dát nové vlákno "Rejpání do Breaka" :lol:


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Mirec  |  Napísal: 21 Feb 2011, 20:40

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Tak jsem to dnes už nevydržel a musel jsem si vrknout i doma na koberci. :P Odstranil jsem přes zimu AIS,byl jsem zvědavý,jak bude motor chodit.Hafan chytnul na druhé protočení motorem,nejdřív jsem čerpadlem pořádně natlačil benzín.Najezdil jsem od konce loňského září asi jen 1200 km,nemám hafana ještě tak pod kůží,ale příjde mi,že motor běží na volnoběžné otáčky mnohem klidněji,hlavně se celá motorka tak hrozně neklepe jako před tím.Doufám,že na silnici to bude poznat ještě víc.Už abych vyjel ... :thumbup2: :thumbup2:


break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Feb 2011, 21:06

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
K tomuto tématu se definitivně nebudu vyjadřovat,
omlelo se tu toho už "privela", česky tzv. "kecy na peci "
kdo by přeci jenom chtěl konstruktivně podiskutovat, tak u piva.
Do Tajova bych rád, ale nevím jestli mi to práce dovolí :-(
R.
PS: založte si klidně dvacet vláken "Rejpání do Breaka" já jsem splachovací :wink: , samozřejmě v dobrém :)


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Feb 2011, 21:08
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Brejku, klídek, to nie je proti tebe, to sú len abstinenčné príznaky :wink2:

a s tou robotou by si mohol niečo vymyslieť a prísť do Tajova


break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Feb 2011, 21:26

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
Peter BT píše:
Brejku, klídek, to nie je proti tebe, to sú len abstinenčné príznaky :wink2:

a s tou robotou by si mohol niečo vymyslieť a prísť do Tajova

Člověče strašně rád bych, ale mám na starosti 12 lidí a doba je dost turbulentní :?
Navíc jsem s Bulíkem nebyl dál než 200km od baráku, no ale už bych jednou měl taky trochu "cestovat",
na Slovensku jsem byl na vojně a mám u vás pár starých přátel :cry:
No uvidíme :!:
fuj to je ale nostalgie ..........
R.


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Mar 2011, 21:22
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Prosím kompetentní osoby- teda ty co to už dělali, aby prozradily jak a čím nahradily onami bazmek 16G-13569-00 a 90467-10039. Detailní foto asi taky není ?!? Díkes. R. :crying:


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Mar 2011, 21:44
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
kerej bazmek myslis ? hledat podle cisel to nebudu

_________________
R.I.P.Rest In Pain


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Mar 2011, 19:04
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Já použil origo díl od Yamahy, ani si nevzpomínám kolik to stálo, ale pokud seženeš hadičku o potřebném průměru a nějak ji zacpeš, tak máš vyhráno. A místo objímky použiješ jakou-koli stahovací pásku. To je ten druhej díl... :wink: Pokud si nebudeš vědět rady, tak ti to vyfotím...

_________________
A.C.A.B.


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Mar 2011, 19:44
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
stonemen píše:
Já použil origo díl od Yamahy, ani si nevzpomínám kolik to stálo, ale pokud seženeš hadičku o potřebném průměru a nějak ji zacpeš, tak máš vyhráno. A místo objímky použiješ jakou-koli stahovací pásku. To je ten druhej díl... :wink: Pokud si nebudeš vědět rady, tak ti to vyfotím...


Takže taková čepička alá prezervativ by měla vyhovovat, že ? :lol:
Dík za info, fotku snad nebudu potřebovat, nějaká byla na fratíkovským fóru..... :idea:


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Mar 2011, 20:25
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Tady to je, ale origo...

Obrázok Obrázok

_________________
A.C.A.B.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 34 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.