Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 27 Apr 2024, 23:17


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
sid
Poslať  Predmet príspevku: Startování + otáčky  |  Napísal: 26 Nov 2009, 08:56

Registrovaný: 23 Nov 2009, 20:48
Príspevky: 24
Bydlisko: Brno - Slatina

Offline
Čau lidi, konečně po dlouhé době jsem si pořídil vysněný bike a už se nemůžu dočkat jara. Mám ale menší problém se startováním. Když naskočí, tak jsou otáčky tak kolem 600-900 na sytič. Po zahřátí , když se to teda povede jelikož zhasíná a menším projetí, chcípe. Přitom při cestě z ostravska z bazaru jela a startovala dobře. Lidi nevím co s tím, možná je to daň nováčka a jenom nevím jak na něj :? Ale stejně budu jedině rád za každou radu. Díky



Reklama


break13
Poslať  Predmet príspevku: Re: Startování + otáčky  |  Napísal: 26 Nov 2009, 09:56

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
sid píše:
Čau lidi, konečně po dlouhé době jsem si pořídil vysněný bike a už se nemůžu dočkat jara. Mám ale menší problém se startováním. Když naskočí, tak jsou otáčky tak kolem 600-900 na sytič. Po zahřátí , když se to teda povede jelikož zhasíná a menším projetí, chcípe. Přitom při cestě z ostravska z bazaru jela a startovala dobře. Lidi nevím co s tím, možná je to daň nováčka a jenom nevím jak na něj :? Ale stejně budu jedině rád za každou radu. Díky

Zkontroluj si bowden sytiče, může být uvolněný a sytič se ti neotevírá.
Je to viděr hned za páčkou sytiče - plechový držák na bloku karburátorů, je tam malá objímka se šroubkem co drží vnější část bowdenu zafixovanou proti pohybu.
R.


Felix
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Nov 2009, 23:03
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Můžou to být i "uškrcené " volnoběžné otáčky.Nastavují se otočným černým plastovým kolečkem vlevo mezi válci pod karburátory.Otáčky mají být asi 1000ot./min. u zahřátého motoru.Přesně je to v manuálu.


sid
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Nov 2009, 07:33

Registrovaný: 23 Nov 2009, 20:48
Príspevky: 24
Bydlisko: Brno - Slatina

Offline
Díky za rychlou odezvu.Bowden jsem zkontroloval a vypadá, že je v pohodě. Zítra vyzkouším seštelovat otáčky. Pokud se teda vůbec zahřeje. Ještě mě napadlo vyměnit svíčky. Borec sice říkal, že je měnil, ale člověk nikdy neví. Je fakt, že jak jsem si buldočka dovez, tak díky počasí jenom stojí. Párkrát "asi tak třikrát" jsem ho nastartoval nechal cvhílu bežet a potom vypnul. Od té doby právě stávkuje. Tak nevím, jestli nemůžou být zanešený... Každopádně dííííky za info :wink:


Pjotr
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Nov 2009, 07:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Mar 2009, 18:40
Príspevky: 482
Bydlisko: podkrkonoší

Offline
sid píše:
Je fakt, že jak jsem si buldočka dovez, tak díky počasí jenom stojí. Párkrát "asi tak třikrát" jsem ho nastartoval nechal cvhílu bežet a potom vypnul. Od té doby právě stávkuje.


Nevím jak dlouho jsi ho nechal běžet. Pokud ho jen natočíš a lehce ohřeješ, kondenzuje se ti voda na všech možných a nemožných ovlažených místech. I tady může být problém. Pokud motorku (třeba v zimě) natočíš, nech ji pořádně prohřát.
Samozřejmě možností, proč ti to neběží, je nepřeberně.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 47 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.