Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Apr 2024, 08:19


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
BigR
Poslať  Predmet príspevku: Zašle vyfukove svody-jak na to?  |  Napísal: 02 Feb 2010, 21:12

Registrovaný: 25 Dec 2009, 17:02
Príspevky: 21
Bydlisko: Krnov

Offline
Mam takovy problemek,nejsem clovek co porad jen neco lesti(ne ze bych mel bulika zasranyho jako krosku :P )ale stvou me docela hodne zasle vyfukove svody.Mam je takove zlute az do hneda,a v jednom miste dokonce az do cerna jako by tam bylo neco zapecene!Chci vyuzit toho ze je venku hnusne k tomu abych to trosku napravil a prelestil.Poradte jak na to???



Reklama


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Feb 2010, 21:18
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Existují pasty na chrom, třeba silichrom apod. je to pakec čistit a za chvíly je to zpátky žlutý... :cry:

_________________
A.C.A.B.


BigR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Feb 2010, 21:24

Registrovaný: 25 Dec 2009, 17:02
Príspevky: 21
Bydlisko: Krnov

Offline
Ty svody jsou,nemylim-li se z nerezu a proto sem myslel neco ve stylu vrtacka,kotouc,nejaka hrubsi pasta a hoodne trpelivosti :D ale prave nevim co pouzit za pastu a silichrom se mi zda byt slabej,neni to chrom aby se to tak lesklo :lol: chci jen zpet ten puvodni vzhled.A s tim ze to bude za chvili zpet si to myslel vazne???? :shock:


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Feb 2010, 21:31
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Čau, mrkni sem:
http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=33
15 minut ruční práce a jsou jako nový, vydrží to podle jízdního stylu a prostředí :-) Dělám to tak 2x do roka.

Martin

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


BigR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Feb 2010, 21:45

Registrovaný: 25 Dec 2009, 17:02
Príspevky: 21
Bydlisko: Krnov

Offline
No kamarad mi dneska slibil ze mi o vikendu pujci nejakou jemnou dratenku ktera obsahuje nejake lestidlo,tak mu dam sanci a pukud to nepujde tak asi LOUIS :) A je to s tim drina,nebo to leze krasne dolu?A jakym zpusobem,ruka/hadr nebo lestici kotouc/vrtacka?


Felix
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Feb 2010, 22:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
BigR píše:
No kamarad mi dneska slibil ze mi o vikendu pujci nejakou jemnou dratenku ktera obsahuje nejake lestidlo,tak mu dam sanci a pukud to nepujde tak asi LOUIS :) A je to s tim drina,nebo to leze krasne dolu?A jakym zpusobem,ruka/hadr nebo lestici kotouc/vrtacka?

Na drátěnku zapomeň. I Silichrom nechává jemné rýhy, které sice jdou vidět jen když na to přímo posvítí slunko, ale ta námaha je pak k hovnu.
Zkus CIF-nerez. je sice do domácnosti na vodovodní baterie atd., ale osvědčil se.
Když použiješ hadrák na vrtačku, je to ideální.
Jinak past a leštidel přímo na motorky jsou na netu tři prdele. :roll: :wink:


BigR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Feb 2010, 22:35

Registrovaný: 25 Dec 2009, 17:02
Príspevky: 21
Bydlisko: Krnov

Offline
Jak sem psal vyse,nejsem zadnej lestil :lol: Zatim sem vzdy umyl lak,vzal ho tempem a bylo,a vejfuky byli bud lakovane cerne,nebo uz zrezle tak to nemelo cenu :lol: Bullik je moje prvni lesticka :D tak jsem v tomhle smeru laik.No pockam do te soboty s cim se kamos pochlapi,ma Shadowa takze s lestenim ma uz nejakou zkusenost.Jinak pak zkusim nejake vase rady a snad se na sezonu bude Bullik lesknout :lol: 8)


Felix
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Feb 2010, 22:47
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Předtím jsem měl Drakouše a na tom, pokud si chtěl, ses mohl klidně uleštit k smrti. Umytí a vyleštění bulldoga je proti tomu sranda! :lol: :lol: :lol:


BigR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Feb 2010, 23:01

Registrovaný: 25 Dec 2009, 17:02
Príspevky: 21
Bydlisko: Krnov

Offline
To verim a proto se zatim choperum vyhybam :D Me budou stacit ty vejfuky!!!Ikdyz jak sem si vsiml pri ceste,pri ktere sem si slavnostne Bulika vezl domu(zrovna vydatne prselo)ze mam zada stejne mokra a spinava jako nohy,ze to s cistenim a lestenim po jizde po mokre silnici bude celkem na pravidelnem poradku.Konstrukteri asi spravne nepochopili pojem a vyznam BLATNIKY!!!!


break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Feb 2010, 11:45

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
BigR píše:
To verim a proto se zatim choperum vyhybam :D Me budou stacit ty vejfuky!!!Ikdyz jak sem si vsiml pri ceste,pri ktere sem si slavnostne Bulika vezl domu(zrovna vydatne prselo)ze mam zada stejne mokra a spinava jako nohy,ze to s cistenim a lestenim po jizde po mokre silnici bude celkem na pravidelnem poradku.Konstrukteri asi spravne nepochopili pojem a vyznam BLATNIKY!!!!

Je tady několik diskuzí na tohle "špinavý" téma.
Jedná se především o prodloužení předního blatníku
a doplnění "tunigového" zadního nebo vyplnění mezery za zadní pružící jednotkou.
R.


break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Feb 2010, 13:10

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
Existuje spousta leštících past, vše je na bázi mletého mramoru nebo vápence. Chce to něco dost jemného,
pokud se povrch poškrábe hrubší granulací, tak se to bude o to víc zasírat.
Já osobně používám americký přípravek FLITZ, který my střelci používáme na finetuning vývrtů hlavní pušek - je opravdu jemný a účinný.
R.


marek2001
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Feb 2010, 14:06
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30 Sep 2009, 08:25
Príspevky: 307
Bydlisko: Púchov

Offline
BigR ja som mal rovnaky problem. Nieze by mi zazltnute zvody vadili, ale mal som ich miestami az cierne. Pouzil som najjemnejsi vodny smirgel a vo finale zelenu lapovaciu pastu s bavlnenym kotucom na vrtacke. Vysledok je vidiet na obrazkoch.

Obrázok Obrázok


break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Feb 2010, 15:43

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
No paráda, leskne se to jak psí kulky :lol:

S tím šmirglpapírem bych byl dost opatrný, je tam Al2O3, což je moc tvrdý a i ten nejjemnější to hrubě poškrábe !
R.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Feb 2010, 16:34
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Nevím,tisícovkou vodníkem jsem se už něco nadělal a jako finál před leštěním pastou a kotoučem jsem nikdy problém neměl se špatným povrchem.
Co je to Al2O3 ?

Marek dobrá práce,pak dej vědět,kolik kiláků to vydrželo být stříbrné.


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Feb 2010, 16:55
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Chlapci, možno blbá a zbytočná otázka - keď to leštíte, dáte to koleno samozrejme dole, že? nepośkodí sa pritom tesnenie? alebo dávate automaticky nové?

mne by tá zlatohnedá farba až tak nevadila, ladí mi to s motorkou :D ale asi na to išla voda zo začiatku, alebo na tom bol pri vypaľovaní nejaký sajrajt, blato, a je to fľakaté.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 31 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.