Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Apr 2024, 22:15


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Toms
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Mar 2010, 07:38

Registrovaný: 22 Mar 2010, 14:58
Príspevky: 7

Offline
Tak jo. Pokud to jen půjde, taky to nechám a uvidí se ... Zatím díky moc :D



Reklama


Toms
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Máj 2010, 11:46

Registrovaný: 22 Mar 2010, 14:58
Príspevky: 7

Offline
Tak třeba to někomu i pomůže - vše rozebráno, zkontrolováno a nic. Vše, vč. volnoběžky prý ok. Takže je to asi jen nezvyk na daný typ motoru. Nastupuji přístup - dokud to jezdí, do ničeho nehrabat :D . Pěkný víkend všem...


DUSAN
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Máj 2010, 21:53

Registrovaný: 01 Jan 2009, 12:03
Príspevky: 133
Bydlisko: LEDEČ NAD SÁZAVOU

Offline
:shock: ZDAR KLUCI!Zrovna probíráte téma,které nyní zčínám také řešit..
Při startu jednou "zinká",pak zase desetkrát dobrý,pak při chcípání mrda,pak zase několikrát nic...Dnes jsem dovezl Buldu z YAMAHY (dal jsem seřídit ventily+karbce),tak jsem jen čekal až mi mechanik řekne to co čekám celou dobu co mám Bulldu,že je voln. těsně před smrtí.. :roll: no samozřejmě ano a cena jen samotné voln. bez toho ložiska (v Yamaze)nějak 10tis.Řešilo se to tady přece už několikrát,někde tu je odkaz na americké stránky,že vyjde komplet na 8tis.nějak,ale nechce se mi posílat nemalé peníze někam na účet předem (takhle to myslím funguje ne??) a pak čekat jestli vůbec přijde...Bylo mi řečeno,že se může ještě domrdat když se to nechá to ozubené kolo a je to pak ranec...U Viraga ten mechanismus je prý trochu odlišný než na BT- neboDragstar,tak bych to asi moc nesrovnával,že když to někomu mlátí na Viragu kolik let a jezdí,že to nechám být až se to vysype i když to nejspíš tak udělám nakonec... :roll: Koukal jsem i na jiné stránky kde se dá sehnat tady v ČR a pořád mi vychází 9-10tis.kc.Poradte,dík!... :idea:

_________________
Jawka,Honda XL600,Fazer 600,SV 1000S,ted BULDOČEK...


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Máj 2010, 22:15
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Podle mně klidně jezdi,nic víc se ti nedojebe,až to nenastartuješ tak to vyměň :wink: Pokud to můžeš reklamovat tak vyměňuj hned :D Ber to že tak bych to udělal já,určitě uslyšíš i jiné názory.Když přijedeš na sraz ta to kolektovně odposlechnem a možná se budeš divit kolika lidem to dělá :D

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


DUSAN
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Máj 2010, 22:25

Registrovaný: 01 Jan 2009, 12:03
Príspevky: 133
Bydlisko: LEDEČ NAD SÁZAVOU

Offline
:) no kámoš to měl to samé na motoru ROTAX v APRILI Tuono,nebo byly RSV mile V2-1000ccm,že prostě jednoho dne nenatočil a konec,ale vyšlo ho to mnohem levněji,tušim i s prací 6t... :roll:Na sraz vůbec nevim,ještě jsem nebyl na ani jednom,radši nic neslibuji,viděl jsem se párkrát jen s Mirasem,je od vedle..No jak jsem psal,rozhodně ted nemám 15tis. na opravu,tak to tak dopadne,že až nenatočim :roll: ,jen doufám,že nebudu někde v horoucích peklech od domova :lol:

_________________
Jawka,Honda XL600,Fazer 600,SV 1000S,ted BULDOČEK...


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Máj 2010, 08:01
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
No mě to nekleklo hnd. Ale tak během 14 dní mě jakoby procvakla na prázdo,bez otočení motorem,že jsem natočil třeba na podruhe. Pak už jenom cvak,cvak a nic.


DUSAN
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Máj 2010, 10:10

Registrovaný: 01 Jan 2009, 12:03
Príspevky: 133
Bydlisko: LEDEČ NAD SÁZAVOU

Offline
Tak to třeba nebudu na tom nejhůř,ale to se uvidí...každopádně se pomalu začínám zaměřovat na novou součástku :roll:

_________________
Jawka,Honda XL600,Fazer 600,SV 1000S,ted BULDOČEK...


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Máj 2010, 14:33
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
opäť zopakujem svoj návrh na jeden bod programu na zraze - počúvanie našich motoriek a dohady, čo ktorý zvuk znamená :D


DUSAN
Poslať  Predmet príspevku: Volnoběžka od J.Kůla...  |  Napísal: 10 Máj 2010, 10:53

Registrovaný: 01 Jan 2009, 12:03
Príspevky: 133
Bydlisko: LEDEČ NAD SÁZAVOU

Offline
:idea: ZDAR!Měl bych dotaz na Jana Kůlu,ale někdo tu psal,že už nemá Bt,tak se ho asi už nezeptám,nebo máte někdo na něj kontakt?Zajímá mne jen jak to funguje přesně krok po kroku s objednáním volnoběžky na U.S.stránkách co dodal jako tip.Předpokládám,že od tamtud jí má,tak mne zajímá co to obnáší...Známý objednával nějaké věci na moto z U.S.,poslal jim peníze na účet a nemá ani věci a ani peníze...Je tam fakt solidní cena oproti jiným.Dík :idea:

_________________
Jawka,Honda XL600,Fazer 600,SV 1000S,ted BULDOČEK...


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Máj 2010, 15:48
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Ahoj Dušane.

Myslíš že je to levnější? Já to spočítal na 450 USD což je něco k 9000,- Kč ?

Jinak jsem se ti na to mrknul a myslím, že je to celkem jednoduché.

Do košíku hodíš díly č. 2,6 a 3 pokud chceš i ložisko. To je celkem těch 450,- USD. Pak klikneš na "Proceed to Checkout", kde to po tobě bude chtít email a heslo. Pokud jej nemáš, tak klikneš na "Create a new account", kde tě to přepne na formulář, kde si uděláš registraci v uvedeném e-shopu a pak dokončíš nákup.
Co se týká platby, tak tu můžeš provést buďto přímo z kreditky, ale ne všechny podporují internetové nákupy a když jo, tak né všechny internetové nákupy z USA. Ta moje to umí a párkrát jsem tak něco zaplatil. Uvádí se malé cca. pěti místné číslo ze zadní strany u podpisu.
Pokud máš ale obavy i co se týká doručení zboží, tak bych ti doporučoval platbu přes Pay - Pal. Tady je to trochu složitější. Musíš tam být taky registrovaný, což samo o sobě je trochu složité, ale na netu najdeš podrobné návody, jak to zvládnout.
Nebo poprosit někoho, kdo Pay-Pal má, aby ti to koupil. Pay-pal má výhodu tu, že máš 45 dní na reklamaci a vrácení peněz. Pokud ale tento obchod nabízí tuto možnost platby, tak bych se nákupu nebál. Zvláště, když už tam Jan Kůla s úspěchem nakupoval.


alex227
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Máj 2010, 18:23
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Feb 2009, 14:20
Príspevky: 480
Bydlisko: Vysočina

Offline
Dušane,
vzhledem k tomu, že pravidelně nakupuji v US, dovolím si malou radu. Při nákupech do částky cca 2000,-CZK, většinou celníci nechají zboží bez povšimnutí (až na výjimky). Dražší zboží podléhá celnímu řízení, což znamená, že k ceně, kterou zaplatíš v US (chtějí prokázat cenu zboží fakturou, v případě, že se jim to nezdá, najdou podobný produkt v CZ) bez pardónu připočtou DPH (20%) a clo (v závislosti na zboží). Popřemýšlej, jestli se Ti vyplatí za těchto podmínek nákup v US, anebo si najdeš nějakého plátce DPH, který si fakturu za opravu dá do nákladů a tobě odečte DPH. Oba na tom vyděláte...

_________________
Kolik třešní, tolik višní...


DUSAN
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Máj 2010, 21:49

Registrovaný: 01 Jan 2009, 12:03
Príspevky: 133
Bydlisko: LEDEČ NAD SÁZAVOU

Offline
:idea: :roll: A JSEM ZASE ZPĚT V REALITĚ... :idea: Já viděl tu cenu za ten hlavní díl č.6 tušim 225,- usd a že mi v Yamaze řekli 10.5tis.kč,tak jsem si řikal,že by to nebylo špatné.. :roll: Každopádně dík za info,právě jsem potřeboval poradit jestli je to vůbec výhodné...Našel jsem tady v ČRnejlevníší na www.parts-depot.cz za 9.5tis. za díl č.6,dodání do 30dnů,píšou,že to berou také z USA a že garantují v ČR nejnižší cenu...No uvidím jak se to projeví časem,třeba to vydrží a budu to řešit až na zimu (doufám :idea: ) :)
ps:jěště k těm dílům,počítal jsem s objednáním pouze dílů č.3 a č.6,proč kupovat nové ozubené kolo č.2?(pokud bude tedy v pořádku...) a v Yamaze řikal cenu i s dílem č.2- 15tis...

_________________
Jawka,Honda XL600,Fazer 600,SV 1000S,ted BULDOČEK...


DUSAN
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Máj 2010, 09:33

Registrovaný: 01 Jan 2009, 12:03
Príspevky: 133
Bydlisko: LEDEČ NAD SÁZAVOU

Offline
:idea: Tak oprava,vzpoměl jsem si,že v té Yamaze řikal cenu dílu č. 3+6 15tis. a s prací 17t. nějak a když je špatné i to ozubené kolo,tak ranec jako kráva :roll: :roll: ...Takže tady v ČR vidím asi jedinou variantu :díl č.6 9 500,- + díl č.3 1400,- +práce a je to těch 15t... :shock: holt realita :cry:

_________________
Jawka,Honda XL600,Fazer 600,SV 1000S,ted BULDOČEK...


Jirka78
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Máj 2010, 10:12
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18 Máj 2009, 14:27
Príspevky: 323
Bydlisko: Třebíč

Offline
s tím podtlakovým ventilem na spodu nádrže je to tak, jak psal Break13, ten ventil je tam z bezpečnostních důvodů a taky aby si mohl odmontovat nádrž s benzínem (odpojíš přívodní hadici a nic neteče).
Před samotnou pumpou je vedle pumpy benzínový filtr


Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Máj 2010, 10:35
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Zajímavé ceny (za to jsem dělal na Jawce kompletní GO i s lakem:))). Kolik tak ta volnoběžka vydrží Km????Doufám že půl milionu:)


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 53 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.