Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 27 Apr 2024, 22:48


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
remote
Poslať  Predmet príspevku: Držák brzdové hadice  |  Napísal: 05 Mar 2011, 20:59
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Ahoj, dneska jsem měnil zadní brzdovou hadici za pancéřku a potřeboval jsem přemístit ten držák co je na rameni záchytu. Jenže byl zkřehlej a prasknul. Nevíte kde se dá něco adekvátního sehnat ? Klasická zdrhovačka se mi moc nelíbí, spíš by mohlo jít něco z auťáku. Sháněli jste už něco podobnýho - a kde? Dík Remote

Obrázok



Reklama


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 05 Mar 2011, 21:36
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
to je taky napad v tomhle pcasi voe.zajdi do nejaky namahy za to kilo co to bude stat ...

_________________
R.I.P.Rest In Pain


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 06 Mar 2011, 16:00
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
NaaR píše:
to je taky napad v tomhle pcasi voe.zajdi do nejaky namahy za to kilo co to bude stat ...

Voe. sem nevěděl že v tomhle počasí se hadice měnit nesměj :shock: , u nás v horách je ještě zima a bohužel žádná hamaha v dohledu, víš? Zkrátka venkov :wink: Ale číhnu příští víkend do Liberce ( prodejna namaha - nonda ) :lol:


durinkos
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 06 Mar 2011, 17:28

Registrovaný: 29 Apr 2009, 20:12
Príspevky: 118
Bydlisko: Puchov

Offline
sak to uchyt len plastovou stahovackov.


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 06 Mar 2011, 17:58
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Remote:
koupil jsi hotovou sadu, nebo si je montuješ sáme? Chci to taky před sezonou udělat, tak ať vím jak na to...

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 06 Mar 2011, 20:15
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
cafe-racer píše:
Remote:
koupil jsi hotovou sadu, nebo si je montuješ sáme? Chci to taky před sezonou udělat, tak ať vím jak na to...

Koupil jsem hotovou sadu od okracing, cena sady 2500,-.Už mám hotovej zadek, na předku jen vyčištěný třmeny. Hadice na předek nekončej pod světlem v rozdělovači, ale vedou až k vyrovnávčce na řidítka. Musím akorát vyřešit nestejnost banja - na každý hadici je jinej konec, myslím že je to k tomu aby se srovnalo na řidítkách, právě v oblasti nádobky....R. :oops:


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Mirec  |  Napísal: 07 Mar 2011, 10:36

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
remote píše:
Koupil jsem hotovou sadu od okracing, cena sady 2500,-.Už mám hotovej zadek, na předku jen vyčištěný třmeny. Hadice na předek nekončej pod světlem v rozdělovači, ale vedou až k vyrovnávčce na řidítka. Musím akorát vyřešit nestejnost banja - na každý hadici je jinej konec, myslím že je to k tomu aby se srovnalo na řidítkách, právě v oblasti nádobky....R. :oops:


Tak to je přesně to,co já jsem nechtěl!!
Taky jsem si mohl objednat hotovou sadu na Bulldoga,ale po zkušenostech z předchozí moťky jsem volil jinou cestu.Nechal jsem si v Olomouci sestavit přesně podle starých hadiček nové,pancéřové.Sice jsem zaplatil o jednu hadici víc než bych platil v hotové sadě,ale nechtěl jsem,aby mi šly obě hadice až od vrchu,od nádobky,jednak to blbě vypadá,navíc se to láme při propružení vidlice kde se tomu samo zlíbí (hadice se ti brzo někde prodřou a ošoupají),je taky problém upevnit hadici vedoucí k levému kotouči!!
Co se týká třmenu držícího zadní hadičku na vidlici,z toho jsem měl taky strach,abych ho nepoškodil,opatrně jsem protáhnul starou ven a zase nasadil novou na její místo.
Já měl zase problém sehnat krytku spínače zadní brzdy na třmenu brzd. válce,musel jsem ho nakonec udělat a vytvarovat z průhledné benzínové hadičky průměr 6 mm.


break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Mar 2011, 13:57

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
Držák hadice zadní brzdy byl problém ,
starej se rozpadl a novej jsem podobné konstrukce nesehnal.
byť v okolí mám několik prodejen autopotřeb, kde maj miliony různých držáčků.
Nakonec jsem doma našel v NZ držáček kabelů z nějakého Pecka
a po repasi samolepící fóĺie je to lepší jak originál Yamaha :D
R.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 34 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.