Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 27 Apr 2024, 19:18


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
DUSAN
Poslať  Predmet príspevku: Menší nehoda...  |  Napísal: 29 Máj 2011, 19:26

Registrovaný: 01 Jan 2009, 12:03
Príspevky: 133
Bydlisko: LEDEČ NAD SÁZAVOU

Offline
:roll: zdravim...
Stala se mi taková nepříjemná věc,mou nepozorností...Spadla mi nastartovaná motorka z bočního stojanu.Stavim jí na trávě a podepřel jsem si jí prkénkem pod stojanem,no a že si jdu otevřít bránu...samozřejmě prkéko prasklo,motorka lehla a natočená se cca 20sec. plácala v leže,než jsem doběhl chcípla sama...Nechal jsem jí stát,aby stekl olej a zkusil natočit,chytla se,ale šla chvíli na 1válec,pak se chytla,tak jsem to jel kousek projet a musel se vrátit,nešla tak jak má..Můj názor byl,že se to ulilo a odpálil jsem asi svíčku+nasátý bordel od plovák.komory,nebo seklý plovák...Dnes jsem dal jiné svíčky a stejné,nečistý chod předního válce.Rozdělal karbce,žádný viditelný bordel,ale zkoušel jsem odkalovat nejdřív před sundáním karb. a z komory pro přední válec teklo málo benzínu,pak už žádný i po opakovaném spouštění čerpadla,jak kdyby byl bloklý plovák a nešlo napustit.V celém okruhu přívodu paliva je plno vzduchu,ale to mám už od minula,jak jsem měnil paliv.filtr a normálně to jezdilo.Připadá mi to,jako by odešlo čerpadlo,nebo nemůže to nějak ovlivňovat i ta membránka v kohoutu?Nevim,jak palivový okruh pracuje a jestli jde čerpadlo zkoušet bez karbců jen na hadičku,se kouknout jak dáva??No a samozřejmě,že se modlím,jestli jsem to nepřidřel,jak to leželo,tak to určitě nesálo olej... :roll: :oops: ,ale byla to chvíle,a na volnoběh... :shock:

_________________
Jawka,Honda XL600,Fazer 600,SV 1000S,ted BULDOČEK...



Reklama


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Máj 2011, 19:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Pěkná nepříjemnost :( Ale myslím si, že přidřený to mít nebudeš. Spíš bych to viděl na ty karbce, jestli jsou čistý trysky apod. Čerpadlo by mohlo být ok, když ti dává benzín pro druhý karburátor. A vzduchový filtr není od oleje? Jestli to třeba nebere málo vzduchu a není bohatá směs.... každopádně přeju hodně štěstí...

_________________
A.C.A.B.


DUSAN
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Máj 2011, 23:37

Registrovaný: 01 Jan 2009, 12:03
Príspevky: 133
Bydlisko: LEDEČ NAD SÁZAVOU

Offline
:idea: DÍK!Vypadá to,jako kdyby se zavzdušnilo čerpadlo.Nebo byl bloklý plovák a jak jsem sundaval karbce a otáčel je,tak se uvolnil a když jsem to rozdělal,nic neobjevil... :idea: uvidim,musim to ted v týdnu sesadit a zkusit,nemám moc času a sháněl jsem malé imbusy místo těch Japan šroubků na křížák,musel jsem jim pomoct sikovkama,jinak bych si ani neuprd to povolit... :roll: dám i nové svíčky.

_________________
Jawka,Honda XL600,Fazer 600,SV 1000S,ted BULDOČEK...


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 29 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.