Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 23:27


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Jirka78
Poslať  Predmet príspevku: nefunkční sytič -vyřešeno  |  Napísal: 02 Sep 2011, 18:43
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18 Máj 2009, 14:27
Príspevky: 323
Bydlisko: Třebíč

Offline
bulldoga jsem startoval vždy jen na sytič bez plynu a jak to chytlo, tak jsem postupně ubíral sytič.
No a pak mi to začalo zlobit, když jsem dal sytič tak se mi někdy ulil přední válec (jednou jsem vytáhnul totálně mokrou svíčku) tak, že nechytnul a šlo to jen na jeden válec, musel jsem pak vzpnou sytič. Startoval jsem pak na 1/4 sytiče s plynem. Pokud jsem pak dal sytič, hádalo se to, až to zdechlo. Po zahřátí motoru a vypnutí sytiče bylo vše OK a jelo to normálně.

No dnes jsem se pustil do karbeců a co jsem našel: v plovákovce karburátoru předního válce byla vypadená tryska!!! Ta nejkratší s kroužkem. To že vypadla, se stalo při čištění, kdy jsem ji asi nedotáhnul. Hned to bylo jasný. Díval jsem se kam vede kanálek od vypadené trysky a vede až nahoru nad šoupátko, kde je ovládaný ventil sytiče, takže proto to při normálním provozu nezlobilo.

Po zpětné montáži karbeců to opět funguje, sytič a start bez plynu.
takže pokud budete mít někdo tyto příznaky, tak je to jasný.



Reklama


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.