Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 22:17


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
jojobulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Apr 2013, 19:31

Registrovaný: 07 Júl 2012, 20:17
Príspevky: 194
Bydlisko: Zákamenné

Offline
Je tam hipoid, ide tam hipoidny olej, a pokial viem tak tam klzne loziska zo zltej zliatiny niesu, na tom obrazku co dal stonemen je hipoidny prevod,ak sa teda nemylim.... Yamahaci to tam tak urcili, alebo nech si tam kazdy naleje co chce...



Reklama


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Apr 2013, 19:35
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
jojobulldog píše:
Je tam hipoid, ide tam hipoidny olej, a pokial viem tak tam klzne loziska zo zltej zliatiny niesu, na tom obrazku co dal stonemen je hipoidny prevod,ak sa teda nemylim.... Yamahaci to tam tak urcili, alebo nech si tam kazdy naleje co chce...

Souhlas, pod to se ti podepíšu ! :thumbup3:
remote


svela
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Apr 2013, 19:41
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29 Sep 2010, 19:24
Príspevky: 109
Bydlisko: Považská Bystrica

Offline
Pri hypoidnom prevode je os pastorka mimo os tanierováho kolesa. Tak ako je to na tom obrázku od jojobuldoga. A keď je os pastorka v osi tanierového kolesa jedna sa o klasický prevod paloidným ozubením ako máme aj my na našich ,,Bulíkoch". Bolo by komlikované v kyvnej vidlici ktorá je v osi kolesa robiť zvlášť uloženie pastorka mimo os tanierového kolesa. Je tam predpísaný olej SAE 80 GL4 a to splňujú aj naše oleje. Keď tam je tento olej tak bez obáv. Podstatné, je aby ten olej tam bol.

_________________
Život letí ako rýchlik, len rozum za ním nestíha.


padybiker
Poslať  Predmet príspevku: olej  |  Napísal: 01 Apr 2013, 19:47
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18 Mar 2013, 14:06
Príspevky: 20
Bydlisko: Stupava,Slovensko

Offline
V českej verzii manuálu píšu okrem oleja SAE80 API “GL-4”,možno použiť
aj GL-5,alebo GL-6 alebo SAE 80W90. Nalejem tam GL-4 Castroll,ktorý kolega nalieva 8 rokov do XJ9 Diversion,čo je ten istý kardan a žiaden problém.


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Apr 2013, 20:13
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
svela píše:
Pri hypoidnom prevode je os pastorka mimo os tanierováho kolesa. Tak ako je to na tom obrázku od jojobuldoga. A keď je os pastorka v osi tanierového kolesa jedna sa o klasický prevod paloidným ozubením ako máme aj my na našich ,,Bulíkoch". Bolo by komlikované v kyvnej vidlici ktorá je v osi kolesa robiť zvlášť uloženie pastorka mimo os tanierového kolesa. Je tam predpísaný olej SAE 80 GL4 a to splňujú aj naše oleje. Keď tam je tento olej tak bez obáv. Podstatné, je aby ten olej tam bol.

Palloidní zuby jsou spešl "zakřivené".A hypoidní převod může mít i mimoběžné osy, i jako Bulda soustředné - ale je to podle mě stále HYPOID....
remote


break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Apr 2013, 21:39

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
Vážení,
bohužel je velký problém, že v autoškole toho v současnosti moc nenaučí,
takže čerpám z příruček pro autoškoly z 80-tých let a dříve.....
- kardanův kloub je to co je na výstupu z převodovky (u Bulldoga), aby se při pohybu kyvky ta hřídel, co pohání zadní kolo nezlomila :lol:
- to do čeho lijeme ty dvě deci oleje je kuželové soukolí u nás se šikmými zuby
skládá se z hrušky/pastorku , to je to menší co je na hřídeli a talířového kola -to je to větší placatý, co přes gumové silentbloky točí přímo zadním kolem
no a protože osa hřídele od kardanova kloubu protíná osu zadního kola,
tak to není hypoidní soukolí někdy se nazývá přímé !
-a diferenciál tam definitivně opravdu nemáme, protože máme jen jedno kolo vzadu a byl by tam na h....
Tohle kdybych neznal u závěrečných zkoušek v autoškole ,
tak bych dodnes chodil pěšky, jó byla to tenkrát zlá doba :w00t:
Nemám potřebu poučovat, ale pokud máme zasvěceně o něčem diskutovat,
musíme mít aspoň základní znalosti z konstrukce vozidel.
R.


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Apr 2013, 09:35
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Tak abych to malinko doplnil :wink: Brejk má samozřejmě pravdu!!!!a u hypoidních převodů koluje celá řada fám takže je to takto "http://cs.wikipedia.org/wiki/Ozuben%C3%A9_kolo

A pokud se ještě budete hádat tak vás pošlu DO PRČIC :D :D :D

Je neuvěřitelné kolik kolem olejů panuje všude různých spekulací..... :cry: polopravd a nedorozumnění...


PROTO TAM DÁVEJTE CO JE DÁNO MANUÁLEM :!: :!: :!: a pokud si tam dáváte něco jinýho tak to nedoporučujte jiným :roll:

Vím o čem mluvím,zkusil jsem to vylepšit a dopadlo to katastrofálně a proto jsem svýho prvního dal rychle pryč :crying2:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


jojobulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Apr 2013, 12:02

Registrovaný: 07 Júl 2012, 20:17
Príspevky: 194
Bydlisko: Zákamenné

Offline
Break 13 má pravdu že dneska v autoškolách toho teda moc nenaučia, a nehovoriac o technických veciach. Fámy o olejoch boli a aj budú, neriešte to a pozrite si radšej manuál k danej moto. V mojom servisnom manuále je hipoidný prevod, takže tam dávam aj určený olej. (nechápem prečo tvrdíte opak). No a aby som nezachádzal mino tému tak ta voda čo máte poniektorý v oleji môže byť aj z vapky !!! dostane sa tam cez tu prachovku, je to taka guma ktorá je medzi motorom a kyvačkov. Nieako extra moc to tam netesní a keď sa to umýva tlakom môže voda vtiecť dovnútra. Potom to stečie až dozadu kde je olej...... Vlastne môžte byť radi že je to tak a nemáme tam primitívnu reťaz, ktorú treba donekonečna mazať a čistiť.


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Apr 2013, 17:34
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Páni to je diskuze - pěkně se to rozjelo. Musím dát za pravdu breakovi, nemohl jsem si nějak vybavit toto :Obrázok
Ale co se týče maziva by neměl být rozdíl, který soukolí z těchto dvou se maže - tudíž stejné nároky na kvalitu...
remote


svela
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Apr 2013, 19:54
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29 Sep 2010, 19:24
Príspevky: 109
Bydlisko: Považská Bystrica

Offline
V návode na obsluhu sa nespomína hypoidný prevod, je to na stranách 6-10 a 6-11, kde sa spomína akurát ,,zadný prevod kardanu" .,, Doporučený olej: SAE80 APIGL-4 hypoidní olej, lze použít i hypoidní olej SAE80W90.
Poznámka: kromě třídy ,,GL-4" můžete použít hypoidní oleje ,,GL-5" a ,,GL-6".
Množstvo 0,2L. Je to citácia návodu. Pokiaľ ho niekto nemá dá sa poslať na email. Je v ektronickej podobe, teda sken.

_________________
Život letí ako rýchlik, len rozum za ním nestíha.


jojobulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Apr 2013, 20:34

Registrovaný: 07 Júl 2012, 20:17
Príspevky: 194
Bydlisko: Zákamenné

Offline
Hypoidné súkolesie - je to zvláštny druh súkolesia s mimobežnými osami, ktoré má skrutkovité zuby - sú šikmé, zaoblené. Osi môžu zvierať pravý alebo aj iný uhol. Dochádza v ňom k axiálnemu šmykovému treniu medzi zubami a preto si vyžaduje špeciálny olej, v ktorom nedochádza k porušeniu mazacieho filmu účinkom šmýkania. Otázka je - Ak tam ide hipoidný olej ktorý je aj uvedený v manuálu, tak potom je aj samotný prevod hipoidný ? Pri použití iného oleja, by dochádzalo k prerušeniu klznej vrstvy a tým aj poškodeniu ozubenia.


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Mirec  |  Napísal: 03 Apr 2013, 14:15

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Asi to tak nějak bude.Já jsem nalil hypoidní olej Motul GL-5 SAE 75W90 a po 10 000 km jsem vypustil téměř čistý olej.Možná je to i tím,že Bulldogovi nedávám plný záhul,šetřím si ho ... :wink2:


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: mirec  |  Napísal: 19 Aug 2014, 11:32

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Dnes jsem při náhodném vytlačení Bulldy yjistil,že mi chybí gumová zátka na kyvné vidlici,kryjící křížový kloub :scared: :scared: :scared: Nedávno jsme se vraceli ze Slovenska,od Čadce po Olomouc jsme jeli v silném dešti,celkem jsem to valil po dálnici.Asi za dva dny jsem Bulldu umýval,oplachoval a uplně mi zatrnulo,kolik vody se tam asi muselo dostat :scared: Nejdřív jsem řešil,kde sehnat podobnou gumovou krytku,aby dobře sedla na dané místo,pak mě napadlo sáhnout prstem mezi kyvku a držák stupačky zevnitř a sláva,seděla tam :lol: Hned jsem taky vyměnil olej v kardanu - no,tvářilo se to pomalu jako emulze :evil:
Mám ale s tím související dotaz:jak je přimazávám křížový kloub v kyvce,jestli vůbec nějak,udělal jsem dobře,když jsem na něj injekční stříkačkou nastříkal trochu hypoidního oleje??Jestli se do kyvky dostala voda,co s tím??Dík


jojobulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 20 Aug 2014, 17:58

Registrovaný: 07 Júl 2012, 20:17
Príspevky: 194
Bydlisko: Zákamenné

Offline
rozobrať a vyčistiť, ta manžeta je slabe miesto a je normalne že tam natečie voda až dozadu k oleju, ono ta manžeta nieako extra moc netesni a ja som to samozrejme upravil, takže sucho....


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: mirec  |  Napísal: 22 Aug 2014, 09:32

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Cože? :scared: kvůli troše vody rozebrat celou zadní vidlici? Hochu,každý nejsme moto-mechanik,kažký nemáme možnost využit prostory motoservisu ... Bulldoga jsem hodil na hlavní stojan,sundal levý výfuk,rozpojil přepákování na zadní tlumič,zadní kolo zvednul maximálně nahoru aby byla vidlice skloněná dopředu,nadzvednul manžetu kryjící křížový kloub a vytekl naštěstí jen olej,kterým jsem promazal křížový kloub ... :wink:


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.