Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 13:06


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
gotaczek
Poslať  Predmet príspevku: Re: Plynové lanko a palivový filtr.  |  Napísal: 16 Aug 2020, 14:22
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Aug 2018, 14:56
Príspevky: 2
Bydlisko: Nová Paka, Ústí nad Labem

Offline
Ahoj,

Na parts depotu odepsali že se již nevyrábí a ani skladem nic nemají.

Druhý inzerát jsem také zkoušel, pán před 2 měsíci slíbil že pošle a od té doby se po něm slehla zem.

Jediné co mě napadlo je to zkompletovat z opravné sady, nebo jestli jiné Yamahy nemají stejný typ.

Děkuji gotacek



Reklama


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Plynové lanko a palivový filtr.  |  Napísal: 16 Aug 2020, 14:34
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Jestli máš v pohodě bovdeny, tak jen koupit za par korun lanka ale doporučuji konce propajet. Dělal jsem tak na Horneta spojku a tam jsou podstatně větší síly a chodí to už několik let. Asi by šly někde koupit i bovdeny, ale to jsem neshanel zatím. Někde u Prahy dělají lanovody na brzdy k autům, proti originálu za pár kaček. Tohle by určitě taky uměli. Ale lepší to asi udělat doma. Buď metráž a nebo z opravných sad od stovky za lanko.
Nebo to změř a zkus najít podobné třeba tady
https://www.motovsem.cz/cz-kategorie_36 ... lanko.html a případně upravit délku lanka
Jo a na draka co má stejný motor lanka stále mají, jen nevím jak je to s jejich délkou


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.