Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 27 Apr 2024, 13:49


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Apr 2013, 19:26
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Uffff, dneska jsem si to dal znova, tentokrát opravdu důkladně (po výše zmíněném zásahu přestal zavírat jehlový ventil plovákovky na jednom válci). Vše profoukáno kompresorem, vyzkoušena správná funkce zavírání plováků.

Určitě to stálo za trochu práce - motorka teď perfektně startuje, pryč jsou nejisté starty na ne zcela zahřátém motoru.
určitě to tu už zaznělo, ale přesto : karburátory jsou superjednoduché a jejich demontáž snadná -> můžu doporučit opravdu každému, kdo zvládne vyměnit žárovku ve světle :)

PS
Zapomněl jsem dotáhnout matku na zajištění bowdenů ovládajících škrtící klapku. Ujel jsem s tím 50 km a rozsypalo se to před vraty, když jsem přijížděl a hledal klíče od zámku - z p*dele klika :mrgreen:



Reklama


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Apr 2013, 19:06
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Tak to seš rád, že jsi nejel dál viď... :lol:

_________________
A.C.A.B.


MichalBulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Apr 2013, 10:09

Registrovaný: 03 Feb 2013, 19:51
Príspevky: 74
Bydlisko: Sádek u Příbrami

Offline
Je to jinejma vejfukama, já jsem měl jen povolené dotahovací šrouby na svodech a běelo to kadle kadle. Po dotáhnutí obrovskej rozdíl


Jirka78
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Apr 2013, 19:12
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18 Máj 2009, 14:27
Príspevky: 323
Bydlisko: Třebíč

Offline
MichalBulldog píše:
Je to jinejma vejfukama, já jsem měl jen povolené dotahovací šrouby na svodech a běelo to kadle kadle. Po dotáhnutí obrovskej rozdíl

můžeš upřesnit co je jinejma vejfukama? nějak jsem ztratil nit


MichalBulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Apr 2013, 20:13

Registrovaný: 03 Feb 2013, 19:51
Príspevky: 74
Bydlisko: Sádek u Příbrami

Offline
No problém špatnýho volnoběhu a mírnýho kolísání otáček je způsobený příliš velkým průchodem nebo špatné těsnosti všude tam kde se svody stahujou, jak je průchodnost moc velká prostě to nefunguje jak má, taky jsem si myslel že to na to nemůže mít velký vliv, myslel jsem že mám motor po tom co jsem měl vyndané svody celej rozharašenej a objednal se do Yamahy na seřízení, ale po tom co jsem dotáhl 3 šrouby na svodech běžel motor krásně pravidelně a všeobecně líp. Myslím že to samé se dá způsobit laďěným výfukem který nemá dostatečný odpor , záleží na tom zda to zlobí chvíli nebo ne. Seřídit jsem si to teď nechal stejně protože plánuju v létě Alpy a chci mít vše jak má být


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Apr 2013, 19:48
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
V tomhle máš pravdu, všeobecně platí, že laděný (otevřený) výfuk dělá občasné problémy klidnýho chodu právě u přechodu než se motor ohřeje na provozní teplotu... :wink:

_________________
A.C.A.B.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Apr 2013, 22:00
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
stonemen píše:
V tomhle máš pravdu, všeobecně platí, že laděný (otevřený) výfuk dělá občasné problémy klidnýho chodu právě u přechodu než se motor ohřeje na provozní teplotu... :wink:


... a mě furt miki nadává, ať po pěti vteřinách vypnu sitič a neřvu s tím ... ono to ale fakt nejde a chvilku trvá, než se ty otáčky a chod motoru stabilizují ...


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Apr 2013, 22:17
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Michal: v mém případě za to výfuky nemůžou - jak popsáno výše, po pročištění karburátorů šlape (opět) jako hodinky.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.