Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 27 Apr 2024, 11:17


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Tomas650
Poslať  Predmet príspevku: Buldokáři pomozte  |  Napísal: 25 Aug 2013, 19:32

Registrovaný: 25 Aug 2013, 19:29
Príspevky: 7
Bydlisko: Česká Lípa

Offline
Prosím o radu
hodně mi padl do oka právě Bullda , už jsem se na něm i svezl a jízda fakt paráda.
Nejvíc mě zajímá spolehlivost. Pročítal jsem forum tak vím o volnoběžce, ale docela se tu objevují závady s klepáním v motoru nebo i kleklý motor kde oprava vyšla na 35tis.
Dělám automechanika a takováhle rána by mě zabila i když bych si skoro všechno udělal sám.
Ta volnoběžka je pořád tak drahá? Ví někdo kolik Vás v republice je a máte všichni tyhle poruchy? Co třeba třeba kardan, ten je asi bez problémů né? Koukal jsem že třeba kotouče vyjdou na 5tis kus takže 10tis předek plus desky, ale třeba Versys je na tom stejně.Kolik km. třeba vydrží?
Moc se mi líbí a rád bych si Buldočka pořídil, ale nechci nic v čem se budu muset pořád hrabat.
Neuvažuje někdo o prodeji?
Díky moc
Jo a nepište nikdo, kdo ho nemá nebo neměl!
Nepište ani že to má málo koní a podobně, nechci žádnou stíhačku.
Díky



Reklama


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Aug 2013, 22:02
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
hmmm.... čo ti poviem.... mám ho pár rokov a mal som nasledovné závady:
- odišiel akumulátor.... asi po 3 rokoch
- mal som zabordelovany karbec od muśiek 2x... moja chyba, po prvom som nenatiahol pančušku na hadičku, ako je tu odporúčané
- menil som žiarovku a reflektore 1x
- menil som olej a filtre... každoročne
- menil som pneu
- fúkal som gumy

- nemal som a nemám problém s ničím iným.....


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Aug 2013, 22:48
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Sám jsem na föru celkem dlouho ale "docela se tu objevují závady" mi sedí tak na volnoběžku a vcuclou mouchu do karbecu, jinak nic. Když máš smůlu na vadnej díl popř. nešetrný zacházení a/nebo zanedbanou údržbu předchozího majitele, může tě čekat náročnější oprava, ale to je u všeho stejný. Já o motorce skoro nevím, až na anabázi s ložiskem na klice - ta se ale ukázala jako naprosto ojedinělá, takže jsem na BT nezanevřel.

Kotouče apod. ti vydrží adekvátně jízdnímu stylu, sám mám původní po bezmála 70tis. a zatím dobrý.

Mohu-li zároveň zdvořile požádat i o trochu mírnější příspěvky?, neb žádat se třemi vykřičníky aby ti nepsali ne-majitelé je od ne-majitele úsměvné :-) místní fórum je malé a komorní, nemusíš se bát že bys dostal nekvalitní odpověď.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Pjotr
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Aug 2013, 05:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Mar 2009, 18:40
Príspevky: 482
Bydlisko: podkrkonoší

Offline
Neodchazi ta volnobezka jen u modelu pred faceliftem? Menil ji nekdo na modelu 2005-2006?


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Aug 2013, 07:00
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
tak nějak jak napsali kluci ...

Mám r.v. 2005 několik roků. najeto 45 tis. km a žádná závada krom zasviněný karbece, jak píše Peter. ještě mě zlobily starty, myslel jsem, že zlobí volnoběžka, ale stačilo vyčistit startér od bordelu ... ještě se chystám na výměnu uhlíků, které stojí asi 150,- Kč :-)

nevím no ... stát se může cokoliv ... pár kluků měnilo volnoběžku, to jo ... Bikerman třeba sám v paneláku, v obýváku, na koberci a mechanik není ... jinak co vím, tak Cafe měnil ložisko a Bikermanovi se utrhl kříž na kardanu ... no zrovna akorát chudák Vašek měl s Bulíkem asi největší trápení a výdaje díky té volnoběžce a pak tomu kříži ... jinak nikdo nic vážnějšího ... prostě to jsou vyloženě ojedinělý závady a já o žádných jiných velikých a finančně náročných nevím ... že motorka někdy nejede máme zjištěno čím a celkem vychytáno ... zaplať pánbůh že má bulík obyčejný karbece, spraví si to skoro každý, i já, zvláště pak u automechanika bych žádné obavy nečekal ... ;-)


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Mirec  |  Napísal: 26 Aug 2013, 07:45

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Mám Bulldu tři roky a kromě foukání gum a dolévání benzinu jsem neřešil vůbec nic ... ani žárovku.Je to taky hodně o přístupu,když mu budeš dávat čočku,možná se ti sem tam něco vysere,já si ho celkem šetřím,po každé sezoně olej fltr,co jde si dělám sám,snažím se ho netočit přes čtyři tisíce otáček,šlape jak hodinky ... :wink:


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Aug 2013, 08:21
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
... to já mu zase dávám sadu kolikrát až do omezovače :-)
... a jede taky :-) ;-)


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Aug 2013, 13:56

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
Mám BT už 8 let,najeto 25000,po 6 letech nová baterka,mouchy v karbecu...oprava nádrže po havárii - a to je vše. Vždy po 2 letech nový olej a filtr,víc nic :D


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Aug 2013, 15:24
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Pjotr píše:
Neodchazi ta volnobezka jen u modelu pred faceliftem? Menil ji nekdo na modelu 2005-2006?

Jo, na tohle jsem se tady snad už ptal, ale žádná konkrétní odpověď.

Tak kdo sakra měnil volnoběžku na novým modelu !?! :evil: ( :D )
remote


marek2001
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Aug 2013, 18:28
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30 Sep 2009, 08:25
Príspevky: 307
Bydlisko: Púchov

Offline
Mam faceliftovy model a odisla mi volnobezka pri 50 tis km.
U mna zatial jedina vaznejsia oprava.

_________________
DRUM BUN!


Tomas650
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Aug 2013, 18:38

Registrovaný: 25 Aug 2013, 19:29
Príspevky: 7
Bydlisko: Česká Lípa

Offline
cafe-racer píše:
Sám jsem na föru celkem dlouho ale "docela se tu objevují závady" mi sedí tak na volnoběžku a vcuclou mouchu do karbecu, jinak nic. Když máš smůlu na vadnej díl popř. nešetrný zacházení a/nebo zanedbanou údržbu předchozího majitele, může tě čekat náročnější oprava, ale to je u všeho stejný. Já o motorce skoro nevím, až na anabázi s ložiskem na klice - ta se ale ukázala jako naprosto ojedinělá, takže jsem na BT nezanevřel.

Kotouče apod. ti vydrží adekvátně jízdnímu stylu, sám mám původní po bezmála 70tis. a zatím dobrý.

Mohu-li zároveň zdvořile požádat i o trochu mírnější příspěvky?, neb žádat se třemi vykřičníky aby ti nepsali ne-majitelé je od ne-majitele úsměvné :-) místní fórum je malé a komorní, nemusíš se bát že bys dostal nekvalitní odpověď.



samozřejmě
nemyslel jsem to špatně, jen jsem chtěl opravdu zkušenosti ne doměnky.
A to že nejsem majitel - proto sem přece píšu.
Vykřičník byl jeden :D
Pardon tedy :oops:


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Aug 2013, 19:07
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Píšu tři, myslím jeden :) přehlédnul jsem se.
Další studnice vědomostí jsou německé stránky bt1100.de, ale je tam toho tolik že už se hůř hledá - a navíc vše v němčině, malá část v angličtině. Když jsem ho před lety kupoval, hodně mi tam pomohli ale dnes už jsou víceméně shodné informace jako zde.
Zeptám se kolegy v práci, zmiňoval že má nevyužitou '07 s minimem km...

Martin


Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Aug 2013, 20:16
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Mám ho 4. sezonu. Jelikož více využívám Jawu, tak jsem s ním zatím najel jen 27 000 km, ale dohromady má 46 000 Km pokud se dá věřit prodejcům, takže možná má víc :). (Říká se že právě okolo téhle kilometráže volnoběžka právě odchází) ale neměl jsem jediný problém, z motoru se neozývá nic podezřelého, takže za sebe mohu doporučit. Dával jsem jenom kotouče, ale ty se zkřivili, když mi nedala holka přednost s osobákem a nabral jsem jí předním kolem do boku. Tedy žádná vada motocyklu. Hlavní je ctít Jawáck pravidlo: Dokud to jede, hlavně se do toho nešťourej


jojobulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Aug 2013, 20:35

Registrovaný: 07 Júl 2012, 20:17
Príspevky: 194
Bydlisko: Zákamenné

Offline
je to spoľahlivý stroj, jedina moja závada je volnobežka, bola sice ešte celkom dobrá, ale radšej so to vymenil. Bál som sa že niekde mimo domu mi to nenatočí a rostlačať buldoga je takmer nemožné.... inak po zimnom komplet preliečení je v dokonalom stave a pri mojom pohodovom jazdení vydrží večnosť. Jazdím na tom druhý rok, je to krása. Mal som možnost vyskýšat R6,R1,GSXR,XJR,FAZER,CB600,F650,XT,KTM ale bulba je bulda nemením za nič. :thumbup3: :thumbup3: :thumbup3:


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Aug 2013, 21:39
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Já bych prodal :cry: nemám na něj nějak čas-07 asi 28 000 km, blatníčky ,vyšší plexi ,kufr,odstr AIS,přetryskovaný upr sedlo-na moto sedím téměř denně v práci :x cena 110 000,- :w00t: to mi ale nikdo nedá tak asi zůstane :fing:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 25 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.