Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 23:59


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Jún 2009, 21:39
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
No a právě já ji na prd mám :wink: 2x jsem to lepil protože mám letos už druhýho bulďu a předělával jsem to na novýho :lol:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...



Reklama


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Jún 2009, 21:46
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
... no tak jestli ji máš na prd, tak já ti od ní klidně pomůžu ... :D


break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Aug 2009, 13:08

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
Tak jsem se přihlásil poprvé na tento psí server, vlastním taky tuhle stylovou motorku a vidím, že nápady máme všichni stejný !
Já mám prodloužení předního blatníku "made in doma" a funguje to výtečně. RideIn a RDmoto se mi zdály drahý a tak jsem využil uraženýho blatníku z kamarádova skútru - hodina práce - AJETO. Udělal jsem to delší a užší, takže mi bordel zůstává pod startérem, navíc není prakticky vidět- splývá s černou gumou.
R.


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Aug 2009, 17:47
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
nazdar Break, mohol by si sa pochváliť aj nejakou fotkou, bolo by nám to jasnejšie, ako to vyzerá :D


break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 12 Aug 2009, 08:45

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
Peter BT píše:
nazdar Break, mohol by si sa pochváliť aj nejakou fotkou, bolo by nám to jasnejšie, ako to vyzerá :D

Pokusím se , jak budu mít chvíli, včera večer/v noci jsem dělal zásadní tuning motoru, takovou směs TOPHAM,DYNOJET/vlastní invenci, připravil jsem si nové přetryskované karbecy a nějaké další drobnosti.
Report dodám i s křivkama do sekce tuning motoru, kde jsem to včera avizoval. Jinak krátká testovací projížďka napověděla, že se to povedlo !
R.


Hrošan
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Aug 2009, 09:03
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Máj 2009, 13:50
Príspevky: 27
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Offline
Hoj. To prodloužení blatníku se mi taky dost zamlouvá.Asi si ho taky objednám. Díky za rady.


break13
Poslať  Predmet príspevku: tak posílám fotku  |  Napísal: 13 Aug 2009, 09:06

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
Tady je rychlé foto mého "domamade" blatníčku.
Je to uražený a obrobený plastový ze skůtru mého kolegy (kvůli výhodnému zakřivení) jednoduše jsem ho stříkl matnou černou.
Přidělaný je sice kvalitní oboustrannou lepicí páskou, ale sichr je sichr a tak jsem to pojistil ještě nerez šroubkem. Původně to byla provizorní verze - chtěl jsem to ještě doladit vzhledově, ale nejsou lidi a funguje perfektně tak už to ak zůstalo. Jak už jsem psal, bordel končí pod startérem, ty profi jsou kratší a tudíž neřeší problém ostřiku úplně.
Jako náhražka se dá výhodně využít i materiál z černého kyblíku z Bauhausu za 26Kč, ale ten má zakřivení jen v jedné rovině.
R.
Obrázok


Simir
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Aug 2009, 13:57

Registrovaný: 25 Feb 2009, 20:13
Príspevky: 269
Bydlisko: Jižní Čechy

Offline
No asi to funguje,ale jinak nic moc.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Aug 2009, 14:26
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
... to je teda fakt nic moc. mě se to teda nelíbí, ikdyž to třeba plní funkci na 1.

jinak na přidělání - přilepení blatníku doporučuju lepidlo, které jsem sem dával dříve na foto. blatník drží, jako přibitej a není potřeba nic šroubovat ...


break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Aug 2009, 15:22

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
Ouklend píše:
... to je teda fakt nic moc. mě se to teda nelíbí, ikdyž to třeba plní funkci na 1.

jinak na přidělání - přilepení blatníku doporučuju lepidlo, které jsem sem dával dříve na foto. blatník drží, jako přibitej a není potřeba nic šroubovat ...


Nejsem žádnej metrosexuál, abych se v tom zhlížel, funkce je na prvním místě :-) Pokud se týče praktického efektu, tak jakýkoli kratší je na nic, protože neplní základní očekávanou funkci ! Proto jsem nešel do RideIn ani RDmoto.
Ve skutečnosti si ho zatím na mašině bez upozornění nikdo ani nevšiml, ta fotka je provedená tak aby vynikl.
Jinak dík za radu, ale dvě nestejně zakřivené plochy lepidlem neslepíš, jde to jen kvalitní pružnou oboustrannou lepící páskou.
R.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Aug 2009, 16:12
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
break13 píše:
Nejsem žádnej metrosexuál, abych se v tom zhlížel, funkce je na prvním místě :-) Pokud se týče praktického efektu, tak jakýkoli kratší je na nic, protože neplní základní očekávanou funkci ! Proto jsem nešel do RideIn ani RDmoto.
Ve skutečnosti si ho zatím na mašině bez upozornění nikdo ani nevšiml, ta fotka je provedená tak aby vynikl.
Jinak dík za radu, ale dvě nestejně zakřivené plochy lepidlem neslepíš, jde to jen kvalitní pružnou oboustrannou lepící páskou.
R.


... jestli jseš nebo nejseš metrosexuál nebo jakej sexuál nevím a ani vědět nechci. :lol: co ale vím je to, že se mi to z mého pohledu prostě nelíbí a raději bych měl zastříkaný celý motor od blata, než si dát na svou motorku takovou ohyzdnost ... :wink: ale proti gustu atd. ... :wink:
a jestli jsem se dotknul tvé určitě užitečné rukodělné práce a nekonvenční invence, tak se ti fakticky upřímně omlouvám ... :wink: nemyslel jsem to zle ...

jinak to lepidlo by to určitě taky udrželo ... :wink:


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Aug 2009, 16:17
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
to break:

... ale je pravda, že na živo to může vypadat úplně jinak, než jak to na mě působí z té fotky ...


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Aug 2009, 19:20
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
:roll: :roll: :roll:


break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Aug 2009, 21:00

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
Ouklend píše:
to break:

... ale je pravda, že na živo to může vypadat úplně jinak, než jak to na mě působí z té fotky ...

OK, nemá cenu to rozvádět,
já naopak mám zase rád když blatník plní svojí základní funkci obsaženou ve svém slovním základu :arrow: :wink:
R.


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Mirec  |  Napísal: 17 Nov 2013, 11:24

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Pro někoho možná důvod k posměchu,ale tohoto všeho je můj motor prost

Obrázok

:wink: :wink: :wink:


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.