Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 29 Mar 2024, 05:55


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
ferro
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Apr 2014, 18:57
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15 Aug 2011, 09:29
Príspevky: 114
Bydlisko: Snina, SR

Offline
Môžeš spustiť bradovú časť pri plexi v dolnej polohe?



Reklama


Votys73
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 05 Apr 2014, 09:54
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Jún 2009, 22:17
Príspevky: 47
Bydlisko: Vrchlabí

Offline
Jedním tahem odklopíš bradovou část dozadu. Přitom se ti samo odklopí plexi, které si musíš zase rukou sklopit. Postup zaklopení je obrácený. Nejdříve nadzvednout plexi až nahoru. Potom přetáhnout bradovou část ze zadu dopředu a zatlačit zpředu na bradu pro uzamčení pantů. Po té si zavřeš plexi.
Plexi je vždy přes vrch helmy, kvůli foukání do ní, takže musí doklapnout na místo jako poslední. Otevření helmy je na jeden pohyb ruky tam a zpět. Při zavření musíš nakonec ještě zavřít plexi. Vše jsem si několikrát vyzkoušel na sucho v obýváku :P a pak na ostro za jízdy. Vše velmi jednoduché a dotažené k dokonalosti. Navíc k této helmě jsou dostupné jakékoliv ND a to včetně vypolstrování, takže se dá jednoduše udržovat v dobré funkční kondici. K dobru jsou také dvě homologace na helmu zavřenou a také na helmu otevřenou, takže dobrá bezpečnost. A teď babo raď :lol:

_________________
Nejdříve hlava potom ruka na plynu:o)


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 05 Apr 2014, 18:54
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
ferro píše:
Môžeš spustiť bradovú časť pri plexi v dolnej polohe?

Tohle jsem popisoval už výše : to umí pouze ROOF. Kdž spustíš bradovú časť dolu, plexi se samo nadzvedene a pak přiklopí na už dole spuštěnou bradu... :lol:
remote


ferro
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 06 Apr 2014, 14:42
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15 Aug 2011, 09:29
Príspevky: 114
Bydlisko: Snina, SR

Offline
OK, ďakujem. Ja mám Evo 2-dvojku a som max spokojný.


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 06 Apr 2014, 18:16
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
ferro píše:
OK, ďakujem. Ja mám Evo 2-dvojku a som max spokojný.

Jo já mám taky dvojku. Hlavně je na ní príma, že v létě, když je teploučko, můžu jet s otevřenou - u mě naprostá bomba.
Ještě k tý Roofce - nejsem si teď úplně jistý, zda to plexi ve finále přiklapne na bradovou část, nebo zůstane pootevřený.
Udělám to jinak - dovozce má krámek docela poblíž, někdy se tam stavím a vysonduju jak to doopravdy je... :D
remote


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Apr 2014, 21:09
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Zdenek Marciniszyn píše:
Po první delší projížďce v C3 potvrzuju - uvnitř klid a mír tak do 120, pak pořád ještě snesitelný hluk. Pinlock je zupa :D Větrání jsem musel přivřít na minimum, při max.otevření to protahuje fest. Na léto ideální :D


Zdeňo, co jsi měl před Schuberthkou za přilbu? Už si to nepamatuju. Takový barevný integrálky jste měli s Milou myslím ne ? Zajímalo by mě, proč jsi šel s uzavřený přilby do vyklápěčky a jak bys zhodnotil komfort mezi tou poslední a Schubetkou ?
Uvažuju o nové přilbě a po pravdě Shark Evoline, tak jak jsem z ní byl nadšený a chtěl jít do trojkové řady, tak mě začíná tak trochu srát !!! :-D
Díkes


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Apr 2014, 06:29
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Po pátku se ti ani nedivím .... :-(


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Apr 2014, 07:05
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Mirek1 píše:
Po pátku se ti ani nedivím .... :-(


... jj Miro. přesně tak. tohle rozhodlo. helmu jsem sice opravil, ale při vyndávání plexi jsem opět ulomil tu pacičku, která ho drží ... a to už po druhé !!! třetí plexi kupovat už nebudu !!! se sluchem to mám čím dál tím horší a musím ho spíše šetřit a ne mu dávat takovej kartáč ... celý večer a druhý den mi pískalo v uších a nic jsem neslyšel !!! už na to seru. frajeřina to je, ta Evolajnka, ale to je tak všechno ... omrzliny obličeje a pískání v uších už mi stačilo !!! :-D ;-)
podotýkám ale, že na bulíkovi jezdím celkem svižně, většinou plný knedlík a standratní rychlost na normálních rovných úsecích držím kolem 150 km /hod. a na rychlostních komunikacích 170 km/hod. Pokud s Evolajnkou jezdí někdo podle předpisů a méně, tak na pohodu a vyhlídkovou jízdu s ní nemusí mít takové problémy jako já ...


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Apr 2014, 08:12
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
zkus posurfovat tu scorpionku....nefučí,nehlučí a kdyz se mi pri svizné jízde zdá,ze trosku zacíná protahovat ...v bradové cásti jedním knoflíkem dopumpuju lícnice,trochu se ti stáhe na hlave a je ticho....pak az zastavís,druhym knoflikem vzduch z licnic vypustís.
ja jsem spokojen


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Apr 2014, 08:30
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Mirek1 píše:
zkus posurfovat tu scorpionku....nefučí,nehlučí a kdyz se mi pri svizné jízde zdá,ze trosku zacíná protahovat ...v bradové cásti jedním knoflíkem dopumpuju lícnice,trochu se ti stáhe na hlave a je ticho....pak az zastavís,druhym knoflikem vzduch z licnic vypustís.
ja jsem spokojen


Miro, ty máš Scorpion Exo 1000 že? Už jsem po ní koukal. I po modelu 2000. Jsou mezi favority. Schubetka je celkem drahá, ale tak chtěl bych hlavně zjistit ten rozdíl. Jestli se vyplatí připlatit, ale pochybuju, že tam bude takový velký rozdíl. No a ještě pokukuju po nějakým tom Sharku, ale musím někde zajet a posadit to všechno na hlavu a projet se.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Apr 2014, 09:55
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
jjj...exo 1000


rotta
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Apr 2014, 11:00
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08 Aug 2010, 09:40
Príspevky: 43
Bydlisko: Opava

Offline
exo 1000 mužu jen doporučit,mam ji 1 rok a naprosta spokojenost.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Apr 2014, 11:50
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
:thumbup2: :thumbup3: :thumbup: :thumbup:


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Apr 2014, 16:07

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
[quote="Ouklend"]Zdeňo, co jsi měl před Schuberthkou za přilbu? Už si to nepamatuju. Takový barevný integrálky jste měli s Milou myslím ne ? Zajímalo by mě, proč jsi šel s uzavřený přilby do vyklápěčky a jak bys zhodnotil komfort mezi tou poslední a Schubetkou ?
Uvažuju o nové přilbě a po pravdě Shark Evoline, tak jak jsem z ní byl nadšený a chtěl jít do trojkové řady, tak mě začíná tak trochu srát !!! :-D
Díkes[/

Pred C3 jsem jezdil (a vlastne porad jezdim) v integralce Bell Indy. Tu jsem koupil kvuli ne moc dobrym zkusenostem s predchozi vyklapeckou Caberg,ktera byla moc hlucna a montaz kecafonu do ni by byly vyhozene penize. Bell je dobra helma, ale nema pinlok a musi se menit hledi podle toho,jestli sviti slunce . A tak jsem se vratil k vyklapecce,ale trochu jinaci tridy jak Caberg.


:D


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Apr 2014, 18:23
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Ouklend píše:
...
podotýkám ale, že na bulíkovi jezdím celkem svižně, většinou plný knedlík a standratní rychlost na normálních rovných úsecích držím kolem 150 km /hod. a na rychlostních komunikacích 170 km/hod. Pokud s Evolajnkou jezdí někdo podle předpisů a méně, tak na pohodu a vyhlídkovou jízdu s ní nemusí mít takové problémy jako já ...

Ty, Radku, sem si ani nevšimnul, že máš hlavu do krychle :thumbup2: !!
Možná máš kus pravdy, že při menší rychlosti je Evolajnka tišší. A naopak .
Ale na druhou stranu já když jedu těch 144 GPSkovejch ( tvejch 160 ), tak se mi to moc nelíbí :cry: . Tady už je znát, že není na Buldoj alepoň nějakej štítek - naháč ti urve každej zip :D .
Takže se do těhlech rychlostí moc nepouštím, navíc toho tady u nás mimo dálnice moc není. A pak : to že můžu mít z Evolajny obyč Jetku se mi móc líbí, akorát to nad těch 130 trhá koutky až k uchu :shock: .
Takže já su spokojenej, což ale neznamená, že ta Evolka musí každýmu vyhovovat.
remote


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.