Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 29 Mar 2024, 13:16


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Jirka78
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 18 Sep 2011, 14:56
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18 Máj 2009, 14:27
Príspevky: 323
Bydlisko: Třebíč

Offline
jasně na cestování jsou jiný mašiny, ale Bulda není nejhorší. Já si na něm užil v Dolomitech a tam to byla zábava a na jezdění kolem komína je naprosto ideál a to mě na něm baví.



Reklama


*robiker*
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 18 Sep 2011, 20:31
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Apr 2011, 18:26
Príspevky: 10
Bydlisko: Kolárovo

Offline
Hyneka poznám so zrazov MT-01 a s určitosťou môžem povedať, že je s tým kladivom spokojný :))
Ale inak je to tak, BT je parádna mašinka na vybitie emócií okolo "komína"...možno po nejakých úpravách aj do 300- 400 km za deň bez väčšej únavy kostry :)
Každopádne zatiaľ neľutujem výmenu, pretože tento stav je aj tak len prechodný u mňa a nič iné si neviem pod prdelou predstaviť než tieto dve mašiny...
...no, možno na staré kolená aj intruder M 1800R :D

_________________
NAČO TI JE SILA, KEĎ JU NEOVLÁDAŠ!


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Sep 2011, 15:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Tak že je BT motorka kolem komína a že až ,,po upravách,, se dá ujet 300-400km???? Větší hloupost jsem už dlouho nečetl. :roll: :roll: :roll:


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Sep 2011, 15:40
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
tu by som sa asi BT-čka zastal. nie som diaľkový jazdec, nemusím extrémy, ale okolo 300-350 aj s manželkou nie je určite problém. Je ale pravda, źe jazdím prevažne pohodovku, po asi stovke alebo cca hodine dáme pauzićku, kávičku a natiahneme hnáty....


bikerman
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Sep 2011, 15:40
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Dec 2009, 14:53
Príspevky: 710
Bydlisko: USTI NAD LABEM-Chlumec

Offline
Mirek1 píše:
Tak že je BT motorka kolem komína a že až ,,po upravách,, se dá ujet 300-400km???? Větší hloupost jsem už dlouho nečetl. :roll: :roll: :roll:



:thumbup3: :thumbup3: :thumbup3: naprosto souhlsím

_________________
LÁSKA NA PRVNÍ POHLED - LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT


*robiker*
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Sep 2011, 19:05
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Apr 2011, 18:26
Príspevky: 10
Bydlisko: Kolárovo

Offline
Miirek1,bikerman...ked ste spravili za 3 dni 2400 km na BT a nechceli ste zliezt po prijazde domov z moto tak budte frajeri! Ale ja som toto spravil na MT a nic ma nebolelo!!! A to som predtym vobec nebol navyknuty na dialkove jazdy. Este podotknem, ze to bola v 2/3 cesty jazda v dazdi a miestami len 6°C!
Ja som napisal moje pocity a nie vase...howgh

_________________
NAČO TI JE SILA, KEĎ JU NEOVLÁDAŠ!


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Okt 2011, 16:18
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
no tak já jsem najel na Bulíkovi v jeden den nejvíce 850 km, to když jsem se vracel z Rumunska domů. přestávky pouze na natankování spojené s případným kafčem či svačinkou.
pro ty z vás, kteří uvažujete o tuningovém sedle (např. z Mohelna) z důvodu, že si tím chcete ulehčit a prodloužit dojezd, tak Vás musím asi zklamat. už nevím, jaký je origo sedlo, ale na sedle z Mohlena mám po 100 km jízdy pocit, že mi upadne prdel. aby to nebylo pro vás zklamání a zbytečně vyhozený peníze. doporučoval bych to raději nejdříve zkusit, aby jste pak nebyli rozčarovaní. klidně sedlo zapůjčím ...
no a to je asi tak celá má zkušenost. kdyby nebylo rozbolavěného zadku a toho, že jsem po slezení z motorky vůbec nic neslyšel a odezíral jen ze rtů (příště bez špuntů ani ránu !!! a to jsem měl v laďácích tlumící vložky !!!), tak bych to dal druhý den klidně znovu :wink: .


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Okt 2011, 18:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Zrovna jsem se na to sedlo chtěl zeptat po shlédnutí tvé nové kotelnogaráže :wink: jak jseš spokojen a koukám nespokojen :o Přemýšlel jsem taky o přešití, tak po tvé zkušenosti to asi hodím ke známému čalouníkovi a za rozumnější peníz.... :?

_________________
A.C.A.B.


Jirka78
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Okt 2011, 18:51
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18 Máj 2009, 14:27
Príspevky: 323
Bydlisko: Třebíč

Offline
mám origo výfuky, Nolan N103 a na dálnici jsem to jel taky se špuntama v uších kvůli aerodynamickému hluku a pomohlo to tak na 50%.
se mi zdá že za to může tvar Nolanu respektive jeho hrana u krku, protože když přizvednu ramena víc k helmě tak je svatej klid


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Okt 2011, 20:18

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
pro ty z vás, kteří uvažujete o tuningovém sedle (např. z Mohelna) z důvodu, že si tím chcete ulehčit a prodloužit dojezd, tak Vás musím asi zklamat. už nevím, jaký je origo sedlo, ale na sedle z Mohlena mám po 100 km jízdy pocit, že mi upadne prdel. aby to nebylo pro vás zklamání a zbytečně vyhozený peníze. doporučoval bych to raději nejdříve zkusit, aby jste pak nebyli rozčarovaní. klidně sedlo zapůjčím ...

Vem sedlo z Mohelna, zavez je do Újezda nad Lesy do firmy JP moto, tam si můžeš zvolit přesné provedení gelového sedla, které ti fy Bagster do 3 týdnů udělá. Sice zaplatíš cca 8 litrů,ale tvoje a Dášino pozadí bude jak v bavlnce. Můžeš si to dát k Ježíškovi :D A tohle se vyplatí !


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Okt 2011, 22:05
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
kluci:

Miki má to samé sedlo a myslím, že i ty samé pocity jako já a vyřešil to celkem zajímavým a hlavně daleko levnějším způsobem. zakoupil si cyklistické vypolstrované šortky, které dává pod gatě a říkal, že má klid ... :D :wink:

Stone:

víš co. to je jenom můj pocit. Ozzy má to samé sedlo a myslím, že si ho chválil, že prdelka je v pohodě a nebolí. třeba mám tu svou jenom nějak do hranata nebo co ...
teď už je kosa, tak toho asi už moc nenajezdíš, ale kdyby jsi přece jen chtěl ještě pojezdit a chtěl zkusit sedlo z Mohelna, tak ti pošlu to svoje. hodíš ho na Bulíka, projedeš se pár set kiláků a budeš hned vědět. stálo by tě to jen pár kaček za poštovný a samozřejmě paňáka pro mě za půjčení, až se uvidíme ... :wink: :lol:


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Okt 2011, 18:51
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Ouklend píše:

Stone:

víš co. to je jenom můj pocit. Ozzy má to samé sedlo a myslím, že si ho chválil, že prdelka je v pohodě a nebolí. třeba mám tu svou jenom nějak do hranata nebo co ...
teď už je kosa, tak toho asi už moc nenajezdíš, ale kdyby jsi přece jen chtěl ještě pojezdit a chtěl zkusit sedlo z Mohelna, tak ti pošlu to svoje. hodíš ho na Bulíka, projedeš se pár set kiláků a budeš hned vědět. stálo by tě to jen pár kaček za poštovný a samozřejmě paňáka pro mě za půjčení, až se uvidíme ... :wink: :lol:

Dík moc za nabídku, ale mám takový pocit, že už nám s buldou opravdu zvoní hrana, co se týče ježdění, dnes jsem skoro škrabal led s auta :( Na dlouhý výjezdy to už asi nebude...

_________________
A.C.A.B.


Simir
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Okt 2011, 10:29

Registrovaný: 25 Feb 2009, 20:13
Príspevky: 269
Bydlisko: Jižní Čechy

Offline
Jirka 78-mám přilbu Skorpion a skušenosti s hlukem ty samí,tak si myslím že to přilbou nebude.


j.em
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Okt 2011, 19:44

Registrovaný: 22 Nov 2009, 20:23
Príspevky: 72
Bydlisko: Úvaly, okr. Praha východ

Offline
Tak se hlásím po delší době (bo nebyl čas), na Buldovi jezdím povětšinou kolem komína takže ok. Je to 3 týdny co jsem v pátek vyjel do Buchlovských kopců, sobota beskydy, neděle zpět (celkem 900Km) a zadek pohoda, hluk (jedním bez špuntů) taky ok a to i cca 50km po dálnici tak ve 140(helma vyklápěcí Shark). O sedle jsem taky přemýšlel (stále) ale nakonec si vždycky řeknu, že s tím mým ježděním je lepší dát ty ty prachy za benzín nebo za kvalitní péči stroji...

J.em

_________________
ridatjedeslip


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.