Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 29 Mar 2024, 11:57


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
igorescu
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Júl 2011, 18:33

Registrovaný: 13 Okt 2009, 12:47
Príspevky: 138
Bydlisko: Bratislava

Offline
ja som to mal naopak. Mne to zralo 5.5l - 6l pred upravami, to som tam mal nejake na kolene spravene derave vyfuky.

Teraz po upravach tam mam KN filter, upraveny kryt sania, 150 trisky, menene ihly a ladaky a po dvoch meraniach my vychadzala spotreba 4.7-5.2l podla toho kolko som jazdil mestom.

A pri tom mi parametre skocili z 65 na 71k a krutak z 88 na 103Nm ked mam otvorene vyfuky (aspon na papiery ale verim tomu lebo teraz ta motorka lieta a ja som po troch jazdach letel tiez :P).

Pri upravach zvysujes hranice vykonu a tym aj maximalnu MOZNU spotrebu ale ked nejazdis na hranici tak nemas mat preco vacsiu spotrebu. Naopak po upravach mozes mat lepsie vyladeny motor a pri "normalnej" jazde sa ti spotreba znizi.



Reklama


palo
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Júl 2011, 08:46

Registrovaný: 31 Aug 2010, 19:35
Príspevky: 138
Bydlisko: Jižní Morava

Offline
igorescu, jak máš upravený ten kryt sání? a co vy další? řezali jste origo dekl? kdyžtak jestli má někdo foto po řezu budu rád. Díky


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Júl 2011, 09:48
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
origo dekl uriznes tesne za zuzenim je to tam skoro pripraveny foto je nekde tady na foru..

_________________
R.I.P.Rest In Pain


Felix
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 16 Júl 2011, 23:37
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Srovnávat spotřebu mezi jednotlivýma motorkama je blbost, protože každý za to taháme jinak. Mám KN a laďáky a spotřebu mezi 5 a 5,5 l. U Dragstara jsem měl s laďákama a origo filtrem 4,5-5l. Těď jsem do Bulldoga natankoval Vervu 100 kvůli preventivnímu vyčistěni palivového systému (lepší než dolívat drahý přípravek do Naturalu 95). Schválně jsem změřil spotřebu a vyšlo mi 4,4l. Nejsem sice žádný střelec, ale jeli jsme Červenohorské sedlo a Skřítek, takže žádná kochačka. Teorie o tom, že kvalitnějšího benzínu sežere mašina míň asi tak úplně nekecají. Ještě to musím prozkoušet. :?: :wink:


igorescu
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 18 Júl 2011, 00:18

Registrovaný: 13 Okt 2009, 12:47
Príspevky: 138
Bydlisko: Bratislava

Offline
palo píše:
igorescu, jak máš upravený ten kryt sání? a co vy další? řezali jste origo dekl? kdyžtak jestli má někdo foto po řezu budu rád. Díky


Nemozem ti to teraz odfotit lebo mam motorku v servise kvoli tym pokryvenym teleskopom. Ked mi ju vratia, tak budem musiet odmontovat nadrz na opravu a prestriekanie tak ti to odfotim.

Ale co sa tyka vzhladu tak je to len kruh a v nom je vyrezana diera, nic specialne. Poviem ti potom aj aky ma priemer.


palo
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 18 Júl 2011, 10:53

Registrovaný: 31 Aug 2010, 19:35
Príspevky: 138
Bydlisko: Jižní Morava

Offline
igorescu píše:
Nemozem ti to teraz odfotit lebo mam motorku v servise kvoli tym pokryvenym teleskopom. Ked mi ju vratia, tak budem musiet odmontovat nadrz na opravu a prestriekanie tak ti to odfotim.

Ale co sa tyka vzhladu tak je to len kruh a v nom je vyrezana diera, nic specialne. Poviem ti potom aj aky ma priemer.


ok, díky


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 18 Júl 2011, 21:16
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewto ... &start=120

V tomhle vlákně najdeš snad vše :D

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


palo
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 19 Júl 2011, 05:51

Registrovaný: 31 Aug 2010, 19:35
Príspevky: 138
Bydlisko: Jižní Morava

Offline
miki píše:
http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=39&postdays=0&postorder=asc&start=120

V tomhle vlákně najdeš snad vše :D


no díky, jsem špatnej hledač :roll: hledal jsem to foto snad hodinu, takže moc díky :thumbup2:


igorescu
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Aug 2011, 22:38

Registrovaný: 13 Okt 2009, 12:47
Príspevky: 138
Bydlisko: Bratislava

Offline
palo píše:
igorescu, jak máš upravený ten kryt sání? a co vy další? řezali jste origo dekl? kdyžtak jestli má někdo foto po řezu budu rád. Díky


prepac, ze mi to tak trvalo ale nestihal som nejak. Tu je odfoteny ten dekel a prisiel ti zamavat aj moj masinista :P

Obrázok

Nemal som po ruke nic lepsie tak priemer som sekol len tak metrom a cca 52 mm.

Edit: teraz pozeram, ze som ti odpovedal az po mesiaci. Nejak to leti. Veru, hanbim sa :oops:


palo
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Aug 2011, 17:30

Registrovaný: 31 Aug 2010, 19:35
Príspevky: 138
Bydlisko: Jižní Morava

Offline
dík, snaha se cení :wink:


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.