Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 21:11


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
jujing
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Apr 2013, 16:03

Registrovaný: 25 Mar 2012, 19:06
Príspevky: 86
Bydlisko: Příbram

Offline
Myslím, že delší by nebyl problém. Jen bych to potřeboval na papíře jeslti se někdo objetuje a přeměří to. Barvu zajistit nejsem schopnej (foukat to sprejem asi nebude ono) takže bych to nechal dle chuti každého soudruha. Asi by nebyl problém zajisti pozink v místní galvanovně. Co jsem viděl šrouby vypadá to skoro jako chrom. Snad by na to mělo jit bez problému dát i po té lak... Takže pokud se tu nějak dohodnem můžu to zítra začít řešit až vystřízlivím :)



Reklama


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Apr 2013, 16:34
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
jujing píše:
Myslím, že delší by nebyl problém. Jen bych to potřeboval na papíře jeslti se někdo objetuje a přeměří to. Barvu zajistit nejsem schopnej (foukat to sprejem asi nebude ono) takže bych to nechal dle chuti každého soudruha. Asi by nebyl problém zajisti pozink v místní galvanovně. Co jsem viděl šrouby vypadá to skoro jako chrom. Snad by na to mělo jit bez problému dát i po té lak... Takže pokud se tu nějak dohodnem můžu to zítra začít řešit až vystřízlivím :)


... myslím, že to bude super ... já až zítra vystřízlivým, tak bych ti to poměřil, ale to bych musel sundat a to se mi nechce bo vím, že to pude hrozně blbě ... chtělo by to doručit ti nějaký plonkovní kousek ať si to podle toho sám vyrobíš ... to by bylo asi nejlepší ... pokud si pamatuju, tak to není jen trubka, ale je tam nějaký osazení na rám a taky nějaký vodící střed na ten šroub myslím ...


jujing
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Apr 2013, 16:39

Registrovaný: 25 Mar 2012, 19:06
Príspevky: 86
Bydlisko: Příbram

Offline
Ouklend píše:
... myslím, že to bude super ... já až zítra vystřízlivým, tak bych ti to poměřil, ale to bych musel sundat a to se mi nechce bo vím, že to pude hrozně blbě ... chtělo by to doručit ti nějaký plonkovní kousek ať si to podle toho sám vyrobíš ... to by bylo asi nejlepší ... pokud si pamatuju, tak to není jen trubka, ale je tam nějaký osazení na rám a taky nějaký vodící střed na ten šroub myslím ...
no já koukal na ty fotky co jsou na začátku, ale bouhužel to nejde zvětšit a je tam pár věcí co mi není uplně jasný. Samozřejmě mít v ruce originál bylo by to fajn, ale nevěřím, že se to doma někomu válí na ponku jen tak a v momentě kdy to někdo sundá ze své a pošle tak tutově mi jeho Bulldog spadne :D


Katte
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Apr 2013, 18:35
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22 Apr 2013, 11:50
Príspevky: 80
Bydlisko: SVK - NMnV

Offline
jujing píše:
Pokud to někdo nakreslí asi bych neměl problém se zajištěním výroby. Přeci jen máme doma slušně vybavenou kovoobráběcí dilnu včetně CNC... Pokud se toho neujme znova Alex nehodlám někomu lézt do kšeftu :)


Od alexa povolenie mame takze sa mu do kseftu motat nebudes.


Jirka78
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Apr 2013, 19:31
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18 Máj 2009, 14:27
Príspevky: 323
Bydlisko: Třebíč

Offline
pokud budou,tak mám stále zájem, takže už jen otázka co za to?


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Apr 2013, 22:10
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Katte píše:
Od alexa povolenie mame takze sa mu do kseftu motat nebudes.


... a to víš jak?
jsi s alexem v kontaktu, protože tady se nevyjádřil .... ???


Katte
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Máj 2013, 07:40
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22 Apr 2013, 11:50
Príspevky: 80
Bydlisko: SVK - NMnV

Offline
Ouklend píše:
... a to víš jak?
jsi s alexem v kontaktu, protože tady se nevyjádřil .... ???



Viem to tak že som alexovi ohľadom padákov pár dní dozadu písala a keď mi odpísal že padáky nemá a ani náčrty od nich som sa ho spýtala že keby som od chalanov na fóre pozisťovala rozmery či by mu nevadilo keby som si vyrobila také isté keďže je to jeho výrobok a povedal my že by mu to nevadilo ..... takže tak to viem a ak neveríš kludne predošlem PM od alexa.


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Máj 2013, 08:39
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
:D :D :D a máš to Ouklende ! Chytré děvče že ? :w00t: :thumbup3:pokud bys to tu dobře četl tak jsi to věděl i bez dotazování :thumbup3:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


jujing
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Máj 2013, 10:31

Registrovaný: 25 Mar 2012, 19:06
Príspevky: 86
Bydlisko: Příbram

Offline
OK tak pokud to nekdo hodí na papír bylo by to OK a já bych to nějak nacenil...


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Máj 2013, 16:52
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
miki píše:
:D :D :D a máš to Ouklende ! Chytré děvče že ? :w00t: :thumbup3:pokud bys to tu dobře četl tak jsi to věděl i bez dotazování :thumbup3:



co to meleš za nesmysly ??? co jsem měl číst a co jsem měl vědět ???? kde to tu je od alexe napsané že dává pro Katte souhlas ???? jestli ano, tak to sorry, ale protože o tom nevím, tak jsem se na to normálně zeptal ...
přečti si pořádně mou otázku ... Katte tady konstatuje, že to Alexovi vadit nebude, a já se ptal jak to ví, jestli je s ním v kontaktu ... co je na tom divného ???

a když si pak přečteš odpověď Katte, tak ta píše, že si to s Alexem domluvila prostřednictvím PM a to já nebo kdokoliv jiný tady přeci nemůže vědět, nebo ano? sice se to logicky nabízí, ale raději jsem se tady na to zeptal přímo, aby to bylo všem jasné ...

Miki, hoď se do klidu a uber plyn ... :thumbup3:


Jirka78
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Máj 2013, 19:16
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18 Máj 2009, 14:27
Príspevky: 323
Bydlisko: Třebíč

Offline
to je má Alex jako patentovaný? :P
tak ať někdo udělá padáky vzor noname a pak už to bude jedno


jujing
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Máj 2013, 19:29

Registrovaný: 25 Mar 2012, 19:06
Príspevky: 86
Bydlisko: Příbram

Offline
tak patentovaný ne ;) ale je podle mě slušnost se domluvit :) vím že je to v dnešní době krapet staromodní asi ale...


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Máj 2013, 19:39
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
jujing píše:
tak patentovaný ne ;) ale je podle mě slušnost se domluvit :) vím že je to v dnešní době krapet staromodní asi ale...


... taky to tak beru ... určitě by to alexovi nevadilo a jak Katte říká, nevadí mu to, ale ze slušnosti by o tom měl vědět ... to se stalo, takže je to v klidu ... :wink:


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Máj 2013, 22:04
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Katte píše:
Od alexa povolenie mame takze sa mu do kseftu motat nebudes.


...No tak Radku tohle přece napsala dáma a přece by jsi ji nepodezíral že si to vymyslela..... :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Máj 2013, 22:35
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
miki píše:
...No tak Radku tohle přece napsala dáma a přece by jsi ji nepodezíral že si to vymyslela..... :wink:


jo takhle to bereš ... cha ... :-)
no mě spíše, dáma nedáma, zajímají fakta ... :-) :wink:
a to jen z toho důvodu, aby pak nedošlo k nějakému nedorozumění ... :wink:
Katte na to odpověděla, stručně vysvětlila, a tím se to vyřešilo, protože já myslím, že není důvod jí nevěřit ... :wink:
není a nebyla potřeba do toho více rýpat ... :wink:


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.