Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 13:02


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Jún 2009, 10:34
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Zajda1 píše:
Pokud jsi se díval tak já mám vysoké plexi a jsem s ním maxi spokojen. Jen je trošku jiné
Obrázok


díky za foto. jj. tohoto plexi jsem si všimnul jako prvního a pokukuju po něm od začátku, ale toto velké mě celkem překvapilo. to plexi co máš tady ale prodával tuším Naar s tím, že mu jde proud vzduchu přímo na helmu, tak to mě trochu znejistilo a zatím i odradilo.

Nebo, jak se tak dívám a porovnávám, tak se mi zdá, že máš ještě vyšší plexi než Naar. Je to tak? To už by asi mělo být v pohodě? Přefoukne tě to?

Mohl by jsi mi prosím sem dát jeho cca. velikost a nasměrovat, kde se dá pořídit?

Díkes.



Reklama


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Jún 2009, 14:08
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
ma urcite vyssi nez ja :D kdyby si chtel zkusit to moje este furt mi vysi doma :D

_________________
R.I.P.Rest In Pain


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Jún 2009, 14:18
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
NaaR píše:
ma urcite vyssi nez ja :D kdyby si chtel zkusit to moje este furt mi vysi doma :D

cO BY JSI ZA NĚJ CHTĚL?


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Jún 2009, 14:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Ouklend píše:
díky za foto. jj. tohoto plexi jsem si všimnul jako prvního a pokukuju po něm od začátku, ale toto velké mě celkem překvapilo. to plexi co máš tady ale prodával tuším Naar s tím, že mu jde proud vzduchu přímo na helmu, tak to mě trochu znejistilo a zatím i odradilo.

Nebo, jak se tak dívám a porovnávám, tak se mi zdá, že máš ještě vyšší plexi než Naar. Je to tak? To už by asi mělo být v pohodě? Přefoukne tě to?

Mohl by jsi mi prosím sem dát jeho cca. velikost a nasměrovat, kde se dá pořídit?

Díkes.

Taky záleží jak jsi vysokej. Ten můj fouká těsně nad oči a na vršek helmy, ale za to mě netahá od řidítek. Jinak jsem ho měl i s tím origo k motorce. Nevím kde by se dal sehnat. Ten co má Suta tak se mě moc nelíbí aspoň podle toho obrázku co poslal.


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Jún 2009, 15:14
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
ja mám voľný tento štítok od MRA, s origo, aj s vyšším deflektorom.

[url]
http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=84[/url]

robí to, čo hovorí aj Zajda, telo je v kľude, vzuch ide až na temeno hlavy
pod prilbu zospodu netlačí nič
moja výška 182cm

štít jazdil asi 100km, obsahuje všetko origo plus vyšší deflektor vlastnej výroby číry.
cena by mohla byť cca 100Eur


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Jún 2009, 15:32
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
Mirek1 píše:
cO BY JSI ZA NĚJ CHTĚL?


je mi to jedno mam ho doma a vim ze ho nepouziju protoze pro me to je nevyhodny. takze za drobnou uplatu ala flaska je klidne tvuj :D

_________________
R.I.P.Rest In Pain


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Jún 2009, 16:53
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
nevím, jestli jste narazili na tuto "fintu nefintu ?" . podle těch obrázků by to mělo pomoci při odvádění vzduchu, ale ničit nové plexi bych rozhodně nechtěl ... :shock:
navíc kdo ví, jestli to tak skutečně funguje ...
:?:

ObrázokObrázokObrázokObrázok


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Jún 2009, 17:08
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
NaaR píše:
je mi to jedno mam ho doma a vim ze ho nepouziju protoze pro me to je nevyhodny. takze za drobnou uplatu ala flaska je klidne tvuj :D


OK,tak napiš na SZ jakou značku preferuješ,mám i dobrou domácí :lol: a určitě si plácnem.Dik.


helmi
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Jún 2009, 01:03
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Mar 2009, 19:01
Príspevky: 367
Bydlisko: Galanta

Offline
Sem fúka, tam fúka... Serem na to kam fúka. Ak nechcem aby fúkalo, idem autom. Ale ak sadnem na bike, nech to aj cítim! Nech len fúka! Keď už necítim, že fúka tak, už je zle-nedobre. :lol:

_________________
Ride Free


Pjotr
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Jún 2009, 07:02
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Mar 2009, 18:40
Príspevky: 482
Bydlisko: podkrkonoší

Offline
[quote="Ouklend"]nevím, jestli jste narazili na tuto "fintu nefintu ?" . podle těch obrázků by to mělo pomoci při odvádění vzduchu, ale ničit nové plexi bych rozhodně nechtěl ... :shock:
navíc kdo ví, jestli to tak skutečně funguje ...
:?:
quote]

Jestli bude tato finta fungovat to skutečně nevím :D . Ale když se podíváš na pár cesťáků, mají "přívod" vzduchu i pod/za štítek. Sníží se tím rozdíl tlaku před a za štítkem a nedochází k tak výrazným turbulencím.

Sám bych si ale asi taky rozmyslel jestli budu vrtat :) . Myslím, že v továrně to chvilku testují v tunelu, než to pustí ven :D .

Jinak obecně myslím, že je potřeba si štítek vyzkoušet. Na FJR mi bylo pocitově příjemnější, když je plexi v nižší poloze. Sice jsem asi chytal větší objem vzduchu, ale nebyl tak rozbitý. Pokud jsem dal štítek do vysoké polohy, začalo mi to poměrně brzo házet s hlavou (relativně samozřejmě - s naháčem je ochrana nesrovnatelná). Spolujezdec měl ale opačný pocit :? .

1000 km po dálnici na Bulldogoj je skutečně opruz, ale jinak souhlasím s Helmim: pokud na tebe fouká, sedni si do auta :D :D :D (ikdyž další moto bude asi kapotovaná :D :D :D :D :D )


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Jún 2009, 07:18
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
A nebo pak něco takového. Tam už tolik foukat nebude :lol: :lol: :lol:
Obrázok


Pjotr
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Jún 2009, 07:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Mar 2009, 18:40
Príspevky: 482
Bydlisko: podkrkonoší

Offline
Jeden s tím jezdí k nám do práce a nekecam...i za deště z toho vyleze suchej. Ale můj sen to asi neni :)


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Jún 2009, 20:51
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
helmi píše:
Sem fúka, tam fúka... Serem na to kam fúka. Ak nechcem aby fúkalo, idem autom. Ale ak sadnem na bike, nech to aj cítim! Nech len fúka! Keď už necítim, že fúka tak, už je zle-nedobre. :lol:


fúkat bude dycky, ale s vyšším plexi mi to nemusí dávat alespoň furt přes hubu ... neříkám, že si nezasloužím nafackovat, ale alespoň na delší pojížďky by mě to mohlo ušetřit ...

... a auta mám dvě. kdybych měl problém s fúkaním, nekupuju motorku :D


helmi
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Jún 2009, 00:31
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Mar 2009, 19:01
Príspevky: 367
Bydlisko: Galanta

Offline
Jo Ouklende. Máš recht. No ono to je aj o prilbe a o ďalších okolnostiach. Ja mám štandardné plexi, ktorého funkciu vnímam, ako ochranu budíkov a všeho okolo. /voľakedy, keď som mal chopper, mal som čo robiť s pucovaním mušiek i zbytkov vrabčích mozgových závitov z pomedzi budíkov a bowdenov/.Teraz je tomu inak... :) A tie facky? Mňa to facká hlavne nad 140/h, alebo ak je protivietor. Neviem, no. Moje skúsenosti s vyšším plexi /teda oproti BT-čku/ na CBX:jazda nebola omnoho komfortnejšia. No dúfam, že plexi ktoré si vyberieš splní tvoje očakávania. Good Luck... :)

_________________
Ride Free


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Jún 2009, 06:04
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Ještě nejsem úplně rozhodnutý, jestli půjdu do jiného plexi. Právě sbírám info a hlavně bych to potřeboval vidět osobně, takže budu zatím vyčkávat ...


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.