Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 22:48


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
helmi
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Jún 2009, 01:28
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Mar 2009, 19:01
Príspevky: 367
Bydlisko: Galanta

Offline
Ouklend píše:
Ještě nejsem úplně rozhodnutý, jestli půjdu do jiného plexi. Právě sbírám info a hlavně bych to potřeboval vidět osobně, takže budu zatím vyčkávat ...


Né vidět. Vyzkoušet! Ak niečo vidíš, je to o dizajne, ak niečo skúsiš je to o funkcii. Neviem síce kto Ti požičia moto s iným plexi, no na zraze ich nikoľko bude...

_________________
Ride Free


Naposledy upravil helmi dňa 10 Júl 2009, 23:33, celkovo upravené 1



Reklama


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Jún 2009, 07:35
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
helmi píše:
Né vidět. Vyzkoušet! Ak niečo vidíš, je to o dizajne, ak niečo zkúsiš je to o funkcii. Neviem síce kto Ti požičia moto s iným plexi, no na zraze ich nikoľko bude...


... no právě. ani by mě nenapadlo někomu si říkat o požičku buldy, abych vyzkoušel plexi ve 150 km/hod. :?... pokud se někdo takový na srazu najde, budu samozřejmě rád, ale jinak jsem odkázaný jen na recenze více či méně spokojených majitelů, stejně tak, jako s tím zadním blatníkem ... :D :wink:


suta
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Jún 2009, 18:05
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Nov 2008, 16:56
Príspevky: 34
Bydlisko: Brno - Bystrc

Offline
Tak jsem konečně udělal pár fotek svého nového štítku. Do 100 je to na odklopenou přilbu a potom do 130 pohoda. Pak to fouká na vršek helmy. V dešti bezvadná ochrana až nad ramena, perfektně kryje ruce. Dneska jsem vyzkoušel za deště - a je to o 100% lepší než jsem měl tn před tím.
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok


suta
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Jún 2009, 18:18
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Nov 2008, 16:56
Príspevky: 34
Bydlisko: Brno - Bystrc

Offline
Ouklend píše:
nevím, jestli jste narazili na tuto "fintu nefintu ?" . podle těch obrázků by to mělo pomoci při odvádění vzduchu, ale ničit nové plexi bych rozhodně nechtěl ... :shock:
navíc kdo ví, jestli to tak skutečně funguje ...
:?:

ObrázokObrázokObrázokObrázok


Tak já jsem to udělal přesně podle návodu od Frantíků. Předtím jsem zkusil bez dírek a potom s, rozdíl - asi žádný - nepoznal jsem


suta
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Jún 2009, 18:23
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Nov 2008, 16:56
Príspevky: 34
Bydlisko: Brno - Bystrc

Offline
Zajda1 píše:
Tak to bude asi trošku problém. Načekáš se. Bydlí kousek odemne a ještě jsem ho neviděl a ani tu jeho mašinu. Na mini srazík měl dojet napsal že to nestíhá a že se scuknem po cestě na obědě a pak už o sobě nedal vědět. Dle mého názoru nespolehlivost. A o srazu nemluvě.


bylo by dobré, kdyby jsi se Zajdo staral o svoje - nemám rád když mě někdo propírá. Mám své důvody proč mě to nevyšlo - a podle mě nikomu nic není do toho proč. Nech si komentáře o mé osobě pouze pro sebe - možná právě proto, že jsme se ještě ani nepotkali. :wink:


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Jún 2009, 19:51
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
helmi píše:
Sem fúka, tam fúka... Serem na to kam fúka. Ak nechcem aby fúkalo, idem autom. Ale ak sadnem na bike, nech to aj cítim! Nech len fúka! Keď už necítim, že fúka tak, už je zle-nedobre. :lol:

Jo jo jo jak píšeš,když je hnusně jedu autem. Na buldovi se mi ty veliký štítky zdají jak pěst na oko,ale samozřejmě každýho věc... :wink: Vítr si na mašině užívám 8)

_________________
A.C.A.B.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Jún 2009, 21:10
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Na staré třiapule to v kombinaci s revmaplechama nevypadalo špatně ,ale toto je hrozny.Ale každému se líbí něco jiného :wink:


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Jún 2009, 10:16
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
suta píše:
bylo by dobré, kdyby jsi se Zajdo staral o svoje - nemám rád když mě někdo propírá. Mám své důvody proč mě to nevyšlo - a podle mě nikomu nic není do toho proč. Nech si komentáře o mé osobě pouze pro sebe - možná právě proto, že jsme se ještě ani nepotkali. :wink:

Ale tady se někdo zlobí či co. Jak se říká, za pravdu se každej zlobí že. A to, že jsi nespolehlivej není pravda? Není to poprvé co jsi napsal že pojedeš a pak jsi ani nezvedl telefon. Stačilo napsat sms. Jak už tady někdo psal je to otevřené forum pro všechny a je demokracie, tak si můžu psát co chci.

Od: suta
Komu: Zajda1
Zaslal: Po máj 11, 2009 9:11 am
Predmet: Re: sraz
Nazdar,
nepojedu určitě v pátek, dojedu až v sobotu na výjezd a večer zpět.


Naposledy upravil Zajda1 dňa 28 Jún 2009, 10:41, celkovo upravené 1


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Jún 2009, 10:27
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Tak sms byla na místě,tak bychom aspoň nemuseli tak dlouho čekat v hospodě pod Perštejnem.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Jún 2009, 10:56
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
to Suta:

díky za foto. jak bude pěkně, tak si chci s kámošem udělat výlet do Vídně k Louisovi, tak bych přibrzdil v Brně a omrkl to osobně. co říkáš? bylo by to možné?


suta
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Jún 2009, 19:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Nov 2008, 16:56
Príspevky: 34
Bydlisko: Brno - Bystrc

Offline
Ouklend píše:
to Suta:

díky za foto. jak bude pěkně, tak si chci s kámošem udělat výlet do Vídně k Louisovi, tak bych přibrzdil v Brně a omrkl to osobně. co říkáš? bylo by to možné?


Není problém pokud budu doma ........


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Jún 2009, 19:25
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
OK. až to bude aktuální, tak se ozvu do předu ...


suta
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Jún 2009, 19:25
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Nov 2008, 16:56
Príspevky: 34
Bydlisko: Brno - Bystrc

Offline
Zajda1 píše:
Ale tady se někdo zlobí či co. Jak se říká, za pravdu se každej zlobí že. A to, že jsi nespolehlivej není pravda? Není to poprvé co jsi napsal že pojedeš a pak jsi ani nezvedl telefon. Stačilo napsat sms. Jak už tady někdo psal je to otevřené forum pro všechny a je demokracie, tak si můžu psát co chci.

Od: suta
Komu: Zajda1
Zaslal: Po máj 11, 2009 9:11 am
Predmet: Re: sraz
Nazdar,
nepojedu určitě v pátek, dojedu až v sobotu na výjezd a večer zpět.


Až to bude povinné - tak tady nebudu, mám svých starostí dost a nepřeju si, aby jsi mě komentoval - pro jistotu - nepočítej se mnou na nic ...... možná příjemně překvapím.
Jo holt nejsem zaměstnanej a nemám pravidelnou pracovní dobu a motorka je jen koníček.


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Jún 2009, 19:36
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
suta píše:
Až to bude povinné - tak tady nebudu, mám svých starostí dost a nepřeju si, aby jsi mě komentoval - pro jistotu - nepočítej se mnou na nic ...... možná příjemně překvapím.
Jo holt nejsem zaměstnanej a nemám pravidelnou pracovní dobu a motorka je jen koníček.

Však já taky s ničím nepočítám. Jen jsem se divil že se někdo rozčiluje. Kdybych neměl pravdu tak držím hubu. Motorka je snad koníček tady nás všech. :lol:


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 29 Jún 2009, 12:22
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
for Suta a Zajda :lol: :lol: :lol: Hele HOŠI co se škádlívá rádo se mívá.... :lol: :lol: :lol:

_________________
A.C.A.B.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.