Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 27 Apr 2024, 21:34


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Sep 2012, 17:34
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
a ty Conti Road Attack ....jsou ve 170tce? a jaka je cena



Reklama


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Sep 2012, 21:29

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
http://www.barum-pneu.cz/continental-co ... -60-17-72w


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Sep 2012, 21:12
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Mirek1 píše:
a ty Conti Road Attack ....jsou ve 170tce? a jaka je cena

Já dal 4950.- za sadu a to mě servisák ještě nabízel přední gumu z označením "H" ta byla ještě levnější (je tuším jen do 150km/hod,ale prý ji kupují a není s tím problém) tak tam by to vyšlo na nějakých 4650.-. A je to v našich rozměrech.
Nevím odkud to bral, tuším snad z Hamletových gum...

_________________
A.C.A.B.


Arachnid25
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Jan 2013, 11:07
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Feb 2012, 10:50
Príspevky: 190
Bydlisko: Markvartice (okr. Děčín), ČR

Offline
Zdarec kucí :) Znovu bych tu chtěl rozvířit názorovou debatu na téma Dunlop Roadsmart I. vs. Roadsmart II. Ježíšek na mě nezapomněl a přispěl mi na novou zadní pneu, ale teď "babo raď"... Ze všech recenzí na netu zatím většinou vyplynuly Roadsmart II. jako lepší co se týče vlastností, ale s menším nájezdem km než jedničkový. Tááákže co koupit? I. nebo II.??? Popravdě se víc přiklánim k osvědčenejm jedničkám, páč nejezdím žadnou kudlu ani okruhy - prostě na pohodu kochačka po okreskách většinou ve dvou.
Děkuju za každej názor a postřehy všem :thumbup:


jujing
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Jan 2013, 18:39

Registrovaný: 25 Mar 2012, 19:06
Príspevky: 86
Bydlisko: Příbram

Offline
hele já jdu opět do Roadsmart II sice mi zadek vydržel jen 6500km, ale beru to s tý stránky, že je to jediná věc co mě drží na silnici a jízdní vlastnosti jsou pro mě přednější než výdrž... (samozřejumě moh bych si koupit okruhovky, ale to si nejsem jistej jestli je uplně vhodný) :D


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Jan 2013, 23:23
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
jujing píše:
......... ale beru to s tý stránky, že je to jediná věc co mě drží na silnici a jízdní vlastnosti jsou pro mě přednější než výdrž...


plný súhlas.. aj keď u mňa pri inej značke


Felix
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Mar 2013, 14:59
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Musím vyměnit zadní pneu. Jelikož jsem od kámoše dostal novou přední Dunlop Sportmax Qualifier (vyhrál ji v tombole), mám velké dilema. Buď zůstanu u osvědčených Roadsmartů, nebo koupím Qualifier i na zadek a budu mít novou sadu stejných sportovních gum. Taky je Qualifier o cca 1000,- Kč levnější. Na suchu by to mělo být super svezení, ale mám strach, abych si za mokra nerozbil hubu. Qualifiery jsou spíš do sucha a kilometrový nájezd bude oproti Roadsmartům taky v prdeli.
Jezdili jste někdo Qualifiery? Láká mě zkusit sportovnější gumy, ale jinak je kromě ceny všechno proti. Kamarádi poraďte!!! :?: :idea:


padybiker
Poslať  Predmet príspevku: dunlop qualifier  |  Napísal: 21 Mar 2013, 20:04
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18 Mar 2013, 14:06
Príspevky: 20
Bydlisko: Stupava,Slovensko

Offline
Felix píše:
Musím vyměnit zadní pneu. Jelikož jsem od kámoše dostal novou přední Dunlop Sportmax Qualifier (vyhrál ji v tombole), mám velké dilema. Buď zůstanu u osvědčených Roadsmartů, nebo koupím Qualifier i na zadek a budu mít novou sadu stejných sportovních gum. Taky je Qualifier o cca 1000,- Kč levnější. Na suchu by to mělo být super svezení, ale mám strach, abych si za mokra nerozbil hubu. Qualifiery jsou spíš do sucha a kilometrový nájezd bude oproti Roadsmartům taky v prdeli.
Jezdili jste někdo Qualifiery? Láká mě zkusit sportovnější gumy, ale jinak je kromě ceny všechno proti. Kamarádi poraďte!!! :?: :idea:


Čau ja som jazdil qualifier na bandite 600ke.Pred tým som mal obuté pirelli diablo.Výsledok:qualifier super cena,ale veeeelmi skoro bude po nich.Majú
5000 a sú tam kde pirellky na 10 000.Pirelli som menil po 18000,nie jazdené po špagáty.Všetko jazdené turisticky.


Felix
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Mar 2013, 20:46
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
padybiker píše:
Felix píše:
Musím vyměnit zadní pneu. Jelikož jsem od kámoše dostal novou přední Dunlop Sportmax Qualifier (vyhrál ji v tombole), mám velké dilema. Buď zůstanu u osvědčených Roadsmartů, nebo koupím Qualifier i na zadek a budu mít novou sadu stejných sportovních gum. Taky je Qualifier o cca 1000,- Kč levnější. Na suchu by to mělo být super svezení, ale mám strach, abych si za mokra nerozbil hubu. Qualifiery jsou spíš do sucha a kilometrový nájezd bude oproti Roadsmartům taky v prdeli.
Jezdili jste někdo Qualifiery? Láká mě zkusit sportovnější gumy, ale jinak je kromě ceny všechno proti. Kamarádi poraďte!!! :?: :idea:


Čau ja som jazdil qualifier na bandite 600ke.Pred tým som mal obuté pirelli diablo.Výsledok:qualifier super cena,ale veeeelmi skoro bude po nich.Majú
5000 a sú tam kde pirellky na 10 000.Pirelli som menil po 18000,nie jazdené po špagáty.Všetko jazdené turisticky.

A co jízdní vlastnosti na mokru?


padybiker
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Mar 2013, 11:23
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18 Mar 2013, 14:06
Príspevky: 20
Bydlisko: Stupava,Slovensko

Offline
Felix píše:
A co jízdní vlastnosti na mokru?


No qalifier,trochu lepsie,ale aj na pirellach som jazdil 140 km/h v daždi po dialnici aj v dlhých zákrutách a nijaky problém.Nviem aký máš hlboký dezén druhej gumy,ak dobrý,ja by som kúpil tú istú,zjazdil ich obe a potom dal sadu od Michelin,Metzeler,alebo spomínane Pirelli podla ceny.Najhorsiu skúsenost som mal s Bridgestone batlax na KAWA ZXR 750R,s ktorými som dostal na mokrej 2x taký šmyk,že som sa skoro potentoval :shock: Tie mám práve obuté na bulďovi po predchádzajúcom majitelovi a majú cca 1000 km odjazdené,tak meniť nebudem,no budem mat v daždi stiahnutú dušičku :( Jazdil som aj AVON Viper,tie ma tiež neoslovili.


break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Mar 2013, 10:08

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
Felix píše:
Musím vyměnit zadní pneu. Jelikož jsem od kámoše dostal novou přední Dunlop Sportmax Qualifier (vyhrál ji v tombole), mám velké dilema. Buď zůstanu u osvědčených Roadsmartů, nebo koupím Qualifier i na zadek a budu mít novou sadu stejných sportovních gum. Taky je Qualifier o cca 1000,- Kč levnější. Na suchu by to mělo být super svezení, ale mám strach, abych si za mokra nerozbil hubu. Qualifiery jsou spíš do sucha a kilometrový nájezd bude oproti Roadsmartům taky v prdeli.
Jezdili jste někdo Qualifiery? Láká mě zkusit sportovnější gumy, ale jinak je kromě ceny všechno proti. Kamarádi poraďte!!! :?: :idea:

Zadarmo, to je nejlepší cena !
Nelámej si s tou Qualifier hlavu, já jsem koupil přední na SV650 a zadní na Bulldoga před dvěma roky v akci a obě fungujou bezvadně. Jsou sice o trochu měkčí než cestovní, ale na předku to je nakonec výhoda a zadní mě nepálí, protože byly za tak nízkou cenu, že i 5000km by se pořádně vyplatilo.
Jinak rozdíl v jízdních vlastnostech gum je v řádu jednotek procent a rozdíl ve schopnostech nás tady diskutujících jsou desítky procent, čímž veškerá diskuse (někdy vypadající jako rozhovor Biaggi x Rossi) v tomto vláknu je jen příjemné tlachání u piva :wink:
Ale kdo si hraje - nezlobí !
R. :lol:


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Mar 2013, 09:51
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
hlavne by som nekombinoval rôzne pneu.... Kupoval som Buldočka na kombinácii Metzeler vpredu a Avon Viper vzadu....
jazdné vlastnosti som bral, źe sú také lebo je to Bulldog. Až keď som vymenil za sadu Metzeler som zistil, že bulldoćek je úplne iná motorka... takže pre mňa zásadne len komplet sada jedného druhu - rozdielna geometria pneu dokáže divy


Felix
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Mar 2013, 11:49
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Peter BT píše:
hlavne by som nekombinoval rôzne pneu.... Kupoval som Buldočka na kombinácii Metzeler vpredu a Avon Viper vzadu....
jazdné vlastnosti som bral, źe sú také lebo je to Bulldog. Až keď som vymenil za sadu Metzeler som zistil, že bulldoćek je úplne iná motorka... takže pre mňa zásadne len komplet sada jedného druhu - rozdielna geometria pneu dokáže divy

Je to tak. Už jsem se rozhodl. Koupím Qualifier i na zadek, ať mám celou sadu a vyměním obě pneu naráz, i když na předku ještě něco je (stejně by asi celou sezónu nevydržel). Musím pak sice na mokru dávat víc pozor, ale na suchu očekávám perfektní grip a super svezení. Výdrž sice nebude ve srovnání s Roadsmarty nic moc, ale zase jsem přední gumu dostal zadarmo....:wink:


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Mar 2013, 21:11
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Peter BT píše:
hlavne by som nekombinoval rôzne pneu.... Kupoval som Buldočka na kombinácii Metzeler vpredu a Avon Viper vzadu....
jazdné vlastnosti som bral, źe sú také lebo je to Bulldog. Až keď som vymenil za sadu Metzeler som zistil, že bulldoćek je úplne iná motorka... takže pre mňa zásadne len komplet sada jedného druhu - rozdielna geometria pneu dokáže divy

Souhlas :thumbup: ve všech bodech... :wink:

_________________
A.C.A.B.


break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Mar 2013, 22:29

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
Samozřejmě mít správné "obutí" je nutnost,
nechci navádět k nějakým nepravostem,
ale nic se nesmí zase přehánět/přeceňovat!
Když jsem koupil druhé moto -SV650,
tak bylo naprosto příšerně obuté a to :
přední hranatě ojetá ani už nevím co to tam bylo,
zadní nepovolený rozměr (užší než podle TP)
za účelem úspory financí - navíc placatá jak polabská nížina
a přesto se dala vodit líp než Bulldog !
Dovoluji si tvrdit, že zrovna u našeho těžkotonážníka,
je prostor pro vylepšení jízdních vlastností především v tuningu odpružení.
R.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 64 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.