Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 13:05


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirec
Poslať  Predmet príspevku: mirec  |  Napísal: 21 Apr 2014, 08:15

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Felix píše:
Tak teď už je mi konečně jasné, proč mi Roadsmart vydržela s bídou 7000km. Sem-tam to "osolím", někdy vozím manželku a hlavně mám v plné zbroji cca 120kg. Člověk se porád učí. :wink: :idea: :lol:


Asi na tom budu stejně :) už dva roky nejezdím sám,chudák Bullda taky tahá pěknou váhu,docela využívám krouťák od spodních otáček,zadní guma mizí před očima ... :o :o



Reklama


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Apr 2014, 17:18
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
moja metzelerka tiež dosluhuje tak som na rady iných objednal Pirelli Angel GT ..... a smola... čaká sa na ňu, v našom rozmere pride na Slovensko až koncom apríla.... takže uvidíme v máji, ako sa správa....


Felix
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Apr 2014, 18:09
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Peter BT píše:
moja metzelerka tiež dosluhuje tak som na rady iných objednal Pirelli Angel GT ..... a smola... čaká sa na ňu, v našom rozmere pride na Slovensko až koncom apríla.... takže uvidíme v máji, ako sa správa....

....tahle guma se mi taky velice zamlouvá. Kromě hodnocení v testech o ní zatím nic nevím, takže se těším na Tvé zkušenosti (na výdrž si chvíli počkáme). Zatím ji všichni jen vychvalujou, tak uvidíme. :wink:


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: mirec  |  Napísal: 21 Apr 2014, 19:10

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Jenom mě sere,že mám technickou v září (koupě hafana),to dorvu zadní gumu a nemůžu tak na technickou :o ... lepší by to bylo na jaře,přes zimu našetřit na nové gumy :? ... budu to muset na příště posunout ... :idea:


amik
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Apr 2014, 19:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Peter BT píše:
moja metzelerka tiež dosluhuje tak som na rady iných objednal Pirelli Angel GT ..... a smola... čaká sa na ňu, v našom rozmere pride na Slovensko až koncom apríla.... takže uvidíme v máji, ako sa správa....

Já je mám nově obuté a po cca 1000 km bych neměnil, drží to jak na kolejích. Uvidíme kolik vydrží.


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Apr 2014, 21:11
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Jsou ty Angel GT 2-směsovky nebo nejsou ?

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


amik
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Apr 2014, 09:45
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
cafe-racer píše:
Jsou ty Angel GT 2-směsovky nebo nejsou ?

Jo, jo. Jsou to dvousměsovky


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Apr 2014, 11:37
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Jsem dnes zakoupil sadu Dunlop roadsmart I. a to kvuli echu mého dvorního prodejce,že výroba techto mojich oblíbených papučů ,,KONČÍ... Doprodají se zbytky a nebudou už.
Ptal jsem se i na ty dvojkový a stojí na jedne gumě cca o700,- víc a vydrží míň jak jedničky. Jsou taky dvousměs....ale o mnoho měkší.
Toš tak nějak se to má :-(


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Apr 2014, 18:56
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Mirek1 : to je blbá zpráva, pro mě byly zatím TOP co se týče obutí bulldoga.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


AveKT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Apr 2014, 15:25
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19 Júl 2013, 14:50
Príspevky: 57
Bydlisko: Klatovy

Offline
Mirek1 píše:
Jsem dnes zakoupil sadu Dunlop roadsmart I. a to kvuli echu mého dvorního prodejce,že výroba techto mojich oblíbených papučů ,,KONČÍ... Doprodají se zbytky a nebudou už.
Ptal jsem se i na ty dvojkový a stojí na jedne gumě cca o700,- víc a vydrží míň jak jedničky. Jsou taky dvousměs....ale o mnoho měkší.
Toš tak nějak se to má :-(


Ahoj Mirku, máme doma bulldoky dva a teď jsme je zrovna obuli na Roadsmart II. Majitel pneuservisu je taky motorkář, jezdí na nich a spíš se přikláněl k tomu, že vydrží dýl. Rozhodně mají na první pohled hlubší dezén a měkčí mě moc nepřipadaj. Navíc se dělají asi ve třech variantách podle hloubky dezénu a tuhosti výpletu. Dražší jsou, co si pamatuju tak zadní cca 3700 kč. Roadsmart I jsem měl po 8500 km na plátno, tak snad dvojka bude lepší :D ...


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Apr 2014, 13:22
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
čas ukáže....jak jsem koupil,tak prodávám :-)


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Apr 2014, 15:06
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Mám první stovky ujeté na Pilot Road 3 a musím říct - hodně dobré svezení, určitě lepší než Bridgestone BT023.
Drobné negativum je trochu divočejší vzhled a hlučnější přední guma při brzdění.
Ještě uvidíme jak si budou stát s ujetými kilometry.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Harry
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Okt 2014, 13:40
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04 Máj 2014, 13:03
Príspevky: 37
Bydlisko: Přerov

Offline
Zdar borci. Zima se nám pomalu blíží, tak bych vás chtěl některé požádat o hodnocení letos jetých gum. Nejvíc mě zajíma Dunlop RS2, které jezdil zřejmě AveKT, potom Michelin PR3, které jezdil myslím cafe-racer a Pirelli A GT, které jezdili Amik a Peter BT. Pokud někdo jezdil levnější variantu a to Metzeler Z6, tak písněte pls taky. Předem vám všem děkuji za sdílení vašich bohatých zkušeností. :lol: :lol:

_________________
A komu tím prospějete? Co? Druhé straně?


amik
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Okt 2014, 19:02
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Tak dobrá.
PIRELLI ANGEL GT - pro mě TOP guma, nic jiného obouvat pro příští sezony nebudu.
Ve zkratce:
Jízdní vlastnosti: Občas když bouchnou saze jezdím trochu jako čuník a guma drží a drží jako přilepená. Na suchu jako na kolejích, nejde to utrhnout ani při pokládání na stupačku, kterému se občas nevyhnu (možná ho spíš vyhledávám) :wink2: Na mokru jezdím když už musím podstatně opatrněji, ale ani tomu jsem se letos párkrát nevyhnul. A guma - drží a drží i když jezdím podle zásah chladné hlavy a na mokru fakt moc neklopím a do zatáček hooodně zpomaluju.
Výdrž : Zatím na nich mám najeto něco přes 7000 km. nešetřím je, neřeším to. Gumy krásně kulaté, až budu doma přidám třeba foto, vzorek taky zatím parádní , i když u Michelin to byla taky furt pohoda, a najednou ke konci mizel nějak rychleji. Myslím že 10000 určitě dáme.
Porovnání : Bulldu jsem koupil s Dulop tuším Sportmax(to fakt už přesně nevím) ale porovnání jízdních vlastností 100 ku 1 ve prospěch Pirelli. (berte s rezervou Dunlop už byly staršího data výroby, měnil jsem je se vzorkem, který by každý ještě nějaký tisíc asi jezdil, ale prostě to nesedělo). Na předchozí moto jsem měl Michelin Pilot Road a Pirelli prostě vedou.

Takže závěr: Za mě Pirelli Angel GT jednoznačně TOP guma, kterou koupím opět i přes její vyšší cenu (kdyby jsme neměli vzadu 170 nebyl by to takový závratný rozdíl, ale do sad dávají jen 180 a 190 :red: :cursing: :crying2: [/b]


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Okt 2014, 21:41
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
ja som dával Pirelli Angel GT po Metzeler sportec M3....
metzeler bol na jazdné vlastnosti super na suchu aj vode, krásne sa vodil do zákrut....... a Angel určite nie je horší... pripadá mi krásne čitatelný......
a životnosť? mám na nich len asi 3 tisíc km solo.... nič na nich nevidno... a či vydržia 10 tisíc, je mi v zásade jedno... pre mňa podstatné je len to, že na ceste držia spoľahlivo....


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.