Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 19:34


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 18 Mar 2015, 10:49

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Zima už je pryč,tak nevím,jestli to patří do tohoto vlákna ... na začátku února se mi podařilo koupit boční,málo použité,kufry za celkem slušnou cenu.Samozřejmě bez závěsů ... Dřív jsem jezdil s brašnama,ale jsme dva a kufry jsou kufry.Jenomže se mi vždycky nelíbilo,že se na motorce musí trvale vozit jakési lešení,na které jen občas zavěsíš kufry.Tak jsem to vyřešil podobně jako s brašnama - během pěti minut přišroubuju pomocný rám,na který kufry zavěsím a frčím ...


Prílohy:
001.JPG
001.JPG [ 1.97 MiB | Zobrazené 20310 krát ]
002.JPG
002.JPG [ 1.97 MiB | Zobrazené 20310 krát ]
003.JPG
003.JPG [ 1.96 MiB | Zobrazené 20310 krát ]

Reklama


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 18 Mar 2015, 12:11
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Tyyyy jo, tak to už je slušný "autobus ". Ten držák topcase máš "jen prodloužený "originál givi " nebo to je celé samodomo?


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 18 Mar 2015, 13:46
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Pěkný to máš Mirec... už jsi s tím jel ?
Mám taky 3x velkej kufr na quick-locky, a je fajn že pokud zrovna nepotřebuješ, sundáš lešení.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 19 Mar 2015, 07:56

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Ještě jsem to pořádně nevyzkousel,pořád se mě drží jakýsi moribundus :x no a dělaný je to celý doma na koleně ... :)


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 21 Jan 2016, 13:01
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Protože tu je nějaký klid tak vytahuji staré, teď aktuální téma.
Tak kdo co letos kutíte ?
Když už jsem to nakousl tak u mě:
1.Pancéřové hadice HEL na cestě (zase zdražili) prý kvůli tomu, že prodloužená banja na zadku jsou dražší
2. Domluvený progresivní pružiny, ještě zvažuji které, ty půjdou do trubek v druhé půlce února (dárek od Ježíška)
3. Zahajuju testování vyhřívaných heftů od zluťáků, jestli se osvědčí, tak půjdou i na Bulldu. Za tu cenu (350) je klidně budu co dva roky měnit, ale zdají se být kvalitně zpracované. A ovládání integrované do hrany heftu je kurevsky coool.


ford
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 21 Jan 2016, 13:16

Registrovaný: 12 Apr 2015, 16:46
Príspevky: 164

Offline
mám překopaný komplet lak,kola,trošku zadní blatník,udělaný ventile.
víc nedávám,je tam zima jak na sibiři :o)


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 21 Jan 2016, 13:20
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Tak dej foto až to půjde


ford
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 21 Jan 2016, 13:42

Registrovaný: 12 Apr 2015, 16:46
Príspevky: 164

Offline
tatík říká,že fotka zkresluje,asi to nechám až na sraz :o)


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 21 Jan 2016, 19:03
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Tak fajn, doufám, že se ho nakonec někdo konečně ujme, ať se to dá naplánovat.


remote
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 21 Jan 2016, 21:05
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Nedávno se zde řešily zásuvky a voltmetry. Posílám inspiraci... ( čínský e-shopy).


Prílohy:
usb.jpg
usb.jpg [ 12.85 KiB | Zobrazené 20140 krát ]
volt.jpg
volt.jpg [ 18.72 KiB | Zobrazené 20140 krát ]
cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 22 Jan 2016, 11:46
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Já nic... pořád hledám až se někde objeví USD vidle z R1 ale minimálně ještě 2 roky na takovou srandu nebudu mít čas :-/
Takže akorát klasická údržba + vyhodit ty pitomý Michelin PR3 (mají tak 70% vzorku - přenechám za pivo) a obout Pirellky Angel GT, ať nejsem v zatáčkách pomalej a sprostej :-)

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


ford
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 25 Jan 2016, 16:33

Registrovaný: 12 Apr 2015, 16:46
Príspevky: 164

Offline
a co je na tech myšlénech špatnýho ?


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 05 Apr 2016, 20:24
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Tak konečně došlo na progresivní pružiny. Dnes jsem bulldu přivezl, ale nestíhal jsem ho pořádně projet. Jen cca 50km, ale pocitově hodně dobrý, myslím. Při jejich montáži mi šikula mechoš po zvednutí a odlehčení vidlí přišel na to, že mám v prdeli ložiska řízení. Když jsem je viděl vymontovaný tak jsem se zhrozil, totálně vyrezlý. Přitom krk při zatížení vůbec nehrkal a pocitově se ani při otáčení řidítky nepřidíral. No hlavně, že už tam jsou nový. Dál seřízený ventily a podtlaky a můžem zase hltat silnice. Letos zatím asi jen 800, ale sezóna je před námi


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 01 Máj 2016, 22:04
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Olej vyměněn, svíce taky a prvních asi 100 moc pěkných kilometrů. Ten zvuk dvouválce je prostě pecka , ať na volnoběh nebo když sepod plynem pořádně vytáčí :lol: :lol: :thumbup2: ještě vyměnit helmu a myslím že dobrý.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: TAK CO CHYSTÁTE V ZIMĚ VYLEPŠOVAT ???  |  Napísal: 02 Máj 2016, 12:15

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Já letos koupil zvýšené plexi a trochu jsem z něj zklamanej ... Samozřejmě,proud vzduchu se výrazně zvýšil,už mi nejde na hruď a pod helmu,ale přímo na helmu,mám v helmě za jízdy celkem kravál.Sice je v interkomu trochu větší klid,ale čekal jsem od toho víc ... :? Problém je asi v tom,že má Buuldog docela nízko reflektor a štítek by musel být opravdu vysoký ... Zkusím někdy udělat vyšší deflektor (jak to udělal Peter) jestli se to zlepší ...


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.