Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 26 Apr 2024, 00:25


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Ouklend
Poslať  Predmet príspevku: Tempomat  |  Napísal: 06 Júl 2009, 08:30
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
abych se neptal v diskuzi na zrcátka, kde miki nakousl otázku tempomatu ( http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=48&start=30 ), tak zakládám nové téma:

miki píše:
Obrázok

Chromované tyčky alá Lubin (Lubine díky) celkové náklady 320,-Kč výhled nesrovnatelně lepší :D
Pozorní si všimnou tempomatu-zápěstí na dlouhých štrekách úplně v pohodě :wink:


miki. jak prosím tě funguje ten tempomat? díval jsem se na něj, bo ho mají ho u Louise v akci, ale přijde mi, že je to jen kus umělé hmoty nasazený na plyn ...
viz: http://www.louis.de/index.php?media=beilegerflash&topic=artnr_gr&artnr_gr=10019598

máte s tím někdo nějaké zkušenosti? na delších trasách při delším nepřerušovaném držení plynu mi dřevění ruka ... :?



Reklama


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 06 Júl 2009, 11:38
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Na dálnice nezbytnost, vloni mi hodně pomohl. Je to - přesně jak píšeš - jen kus plastu nasazený na rukojeť, ale funguje tak že si na něj položíš zápěstí a poloha plynu je fixovaná - už nemusíš vyvíjet stisk na prsty.

Jedinou, zato dost významnou chybku jsem objevil: pokud si ho nastavíš tak, abys držel ruku jakž takž přirozeně na 130 km/h, potom při brzdění kdy se rukojeť vrátí se packa tempomatu dost plete pro brzdění.

Na ježdění po ČR ho ale nepoužívám, zase tolik dálnic tady nemáme.

Martin


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 06 Júl 2009, 20:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Já ho tam mám pořád,už jsem si zvykl a nesundávám ho.Výsledkem je že dnes jsem jel na druhým kde ho nemám a po 100 km už mně bolelo zápěstí,takže to u tempomatu neznám ani po 300 km. Hůř se s tím řadí a brzdí-dá se ale zvyknout :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


break13
Poslať  Predmet príspevku: Throtel rocker - tak se to jmenuje  |  Napísal: 14 Aug 2009, 10:09

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
Já jsem ho dostal od Jéžiška a poslední zkušenosti jsou takové :
na dálnici paráda na bublání a kochačku taky. Já mám vyhřívaný gripy a ta hmota je dost klouzavá, tak mi to pomáhá především když v létě používám textilní krosový rukavice !
Pokud si s kamarády chci zasportovat už vím že to musím sundat, jinak jde o život, protože při ostré jízdě používám celý rozsah plynu a při ostrém brždění jde obtížně zavřít plyn.
R.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Aug 2009, 12:25
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
okukoval jsem jej u Louise, ale pro zakoupení jsem se ještě nerozhodnul. uvidím, až jej omrknu na srazu. tak doufám kluci, že si ty tempomaty z moto zrovna nesundáte ... :D


break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Aug 2009, 13:19

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
Ouklend píše:
okukoval jsem jej u Louise, ale pro zakoupení jsem se ještě nerozhodnul. uvidím, až jej omrknu na srazu. tak doufám kluci, že si ty tempomaty z moto zrovna nesundáte ... :D

Ještě dodatek,
u nás je prodává firma Nokamoto v Praze 4 u divadla Fidlovačka,
je tam mimochodem velmi pohledná a ochotná prodavačka :oops: ,
a ten špás stojí celých 290Kč.
R.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.