Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 26 Apr 2024, 00:03


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
palchi
Poslať  Predmet príspevku: kufor  |  Napísal: 21 Júl 2009, 23:55

Registrovaný: 26 Jún 2009, 22:07
Príspevky: 42

Offline
tak ma napadlo, ze sa vas tu spytam, bulldoga som kupil aj s nosicom znacky Givi Monokey system, chyba mi uz len kufor teda :D neviete niekto, kde by som zohnal nejaky taky co by mi tam pasoval a bol by aj za nejaku rozumnu cenu? :-) alebo nepredaava niekto? dakujem...

_________________
BT 1100 Bulldog



Reklama


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Júl 2009, 05:16
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
givi vetsinou za rozumnou cenu neni :) ale jinak http://www.motostar.cz/cs/prislusenstvi-2188/kufry-givi-2502/monokey-universalni-2524/?zenid=20cd50fcff5f94ad2b7bd9503ac396b2treba tady

_________________
R.I.P.Rest In Pain


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Júl 2009, 08:29
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Palchi, neviem či nemajú u vás v motocentre, ale v Styxe vo Vrábloch určite ano, a sú tam fajn ľudia, v kľude si vyskúšaš, čo sa ti hodí a nájdeš kopec ďalších zaujímavostí. a v tomto teple je to fajn výjazd :D

a čo sa tej rozumnej ceny týka - ako napísal NaaR - Givi v rozumnej cene asi nebude. teda cena je rozumná, len príplatok za meno je vysoký :D


palchi
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Júl 2009, 11:50

Registrovaný: 26 Jún 2009, 22:07
Príspevky: 42

Offline
Peter BT píše:
Palchi, neviem či nemajú u vás v motocentre, ale v Styxe vo Vrábloch určite ano, a sú tam fajn ľudia, v kľude si vyskúšaš, čo sa ti hodí a nájdeš kopec ďalších zaujímavostí. a v tomto teple je to fajn výjazd :D

a čo sa tej rozumnej ceny týka - ako napísal NaaR - Givi v rozumnej cene asi nebude. teda cena je rozumná, len príplatok za meno je vysoký :D


no dobre, to mi je jasne ze platim tam nosu za znacku...ale su aj ine znacky nejake nemecke napr, co viem, ze pasuju na tuto moju platnu Givi...a ceny sa pohybuju okolo 80E. len moc sa do toho nerozumiem, preto sa chcem spytat ci je to vlastne jedno aku znacku kupim hlavne nech pasuje, alebo ci tam je rozdiel v kvalite...alebo ci fakt len platim za tu znacku givi...

_________________
BT 1100 Bulldog


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Júl 2009, 14:10
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
ja mám napríklad SHAD, uplne bez problémov, viacerých poznám aj s kuframi Kapa. Rozdiel v kvalite je iste menší ako v cene.
Ale čo treba nechať, Givi má asi najväčší sortiment v kufroch aj príslušenstve.

Máš na nosiči aj platňu? lebo tá rozhoduje, čo tam chytíš. a napríklad k Shadu som dostal štandardne platňu, tú som priskrutkoval na držiak SW-motech a je to.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 22 Júl 2009, 16:30
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
u Louise měli v akci kufry zn. Moto Detail za parádní cenu, a když jsi je otevřel, tak k nim byly papíry Kappa. Takže to byly vlastně Kappácké kufry přeznačkované Moto Detailem za zajímavou cenu. Kappa je přitom dle mého taky velmi dobrá značka ...

http://www.louis.de/_10ce746967cc86ca8a78f5b9e863a83e62/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10025920

ale pokud máš nosič Givi, tak si nejsem jistý, jestli na něj osadíš Kappa, nebo něco jiného, ale to by ti řekli v každém obchodě, kde mají tento sortiment. dále taky záleží, jak velký kufr chceš, protože tam se samozřejmě taky cena liší. já mám něco málo přes 30 l a jsem spokojen. designově to DLE MÉHO NÁZORU vypadá daleko lépějc, než nějaká velká obluda, do které dáš ale na druhé straně zase 2 helmy. já jen jednu.

jinak inzerátů na prodej starších kufrů za poloviční ceny oproti novým je taky spousta ...
chce to jen trochu pohledat a vybrat si :wink: ...


break13
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 17 Aug 2009, 20:41

Registrovaný: 11 Aug 2009, 12:50
Príspevky: 822
Bydlisko: Praha 4

Offline
palchi píše:
no dobre, to mi je jasne ze platim tam nosu za znacku...ale su aj ine znacky nejake nemecke napr, co viem, ze pasuju na tuto moju platnu Givi...a ceny sa pohybuju okolo 80E. len moc sa do toho nerozumiem, preto sa chcem spytat ci je to vlastne jedno aku znacku kupim hlavne nech pasuje, alebo ci tam je rozdiel v kvalite...alebo ci fakt len platim za tu znacku givi...

No když už máš plotnu GIVI monokey , tak se ti vyplatí koupit originál, jinej ti tam stejně nepůjde. Doporučuji ti koupit ten největší na dvě integrálky,
mám ho a k Bulíkovi se hodí a vejde se do něj spousta věcí a je pevnej.
Dá se docela i přetížit (povoleno má 3kg :-) ), rok s ním dělám "trhací zkoušky" a zatím to bez problému vydržel.
Bacha, mají ještě modernější systém monolock a to je úplně něco jinýho !!!
R.


Hrošan
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Aug 2009, 15:03
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Máj 2009, 13:50
Príspevky: 27
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Offline
Zdravím. A co říkáte na toto? :
http://www.ultimateracing.cz/p_info/711 ... a-operkou/


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Aug 2009, 15:16
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Hrošan píše:

Pěknej a za super cenu :wink: :arrow:


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Aug 2009, 15:39
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Prodávají tyto nové i na Aukru,mnohdy i za lepší cenu :wink:


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Aug 2009, 17:14
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Mirek1 píše:
Prodávají tyto nové i na Aukru,mnohdy i za lepší cenu :wink:

Tak to hned koknu na aukro, potřebuji něco na Suzinku


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Aug 2009, 18:07
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Mirek1 píše:
Prodávají tyto nové i na Aukru,mnohdy i za lepší cenu :wink:

Mira měl pravdu jsou i levnější http://www.aukro.cz/item719054686_kufr_ ... ml#gallery

Našel jsem jej hned jako první mě vyskočil


Hrošan
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Aug 2009, 19:09
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Máj 2009, 13:50
Príspevky: 27
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Offline
Je levnější,ale nepíšou u něho to brzdové světlo.Tak nevím jestli je součástí.U toho mého odkazu píšou,že je součástí.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Aug 2009, 20:44
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
... je skvělej, za super cenu a navíc s opěrkou. teď mě jen tak trošku štve, že už kufr mám ... :?


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 24 Aug 2009, 20:49
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Hrošan píše:
Je levnější,ale nepíšou u něho to brzdové světlo.Tak nevím jestli je součástí.U toho mého odkazu píšou,že je součástí.

To já taky nevím. Ale brzdové světlo v kufru pro mě není podstatné. Spíš aby plnil pořádně svoji funkci, neteklo do něj atd. :wink:
A taky bych musel zasáhnout do elekroinstalace a to se mě už vůbec nechce. A když bych ho chtěl oddělat tak zas všechno rozpojovat


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.