Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 19 Apr 2024, 05:21


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
palchi
Poslať  Predmet príspevku: lak na nadrzi  |  Napísal: 30 Júl 2009, 09:56

Registrovaný: 26 Jún 2009, 22:07
Príspevky: 42

Offline
zdravim, hosi, vedeli by ste mi poradit, s cim by som najlepsie osetril lak na nadrzi. mam tam take mensie skrabanceky od tankvaku a tak...v jednom pripade mam od kamienka aj farbu dolu. chcem sa spytat co si mam kupit? su na to tie fixky napriklad to je otazka 100sk...ale pocul som aj o inych pripravkoch napr. od firmy sonax - tam sa to pohybuje okolo 600sk...viete mi poradit nieco??

_________________
BT 1100 Bulldog



Reklama


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Júl 2009, 11:01
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
To máš ako na aute. provizórne to vieš spraviť s ceruzkovými voskami, ale za moc to nestojí ani jedno. Ak tie śkrabance nie sú eśte moc výrazné, vieš niećo zachrániť leštenkou alebo tvrdým voskom, ak máś ale hlboké ryhy, tak to nespravíś dokonale.
Trvalejśia oprava - ak máš povrchové škrabance, možno by to stačilo prelakovať transparentným lakom, u slušného lakýrnika by sa ti mali stratiť povrchové škrabance. Ak sú hlboké, tak nová farba a zdvojené lakovanie /aby si v budúcnosti pri škrabancoch nezašiel až do farby, aby bolo len povrchové poškodenie, ktoré rozleštíš/
Ja som motorku celú dal do nového laku podľa vlastného gusta, zdvojené lakovanie, odvtedy len z času na čas prebehnem voskom - ľahśie sa potom umývajú nečistoty.
Ak sa bojíś lakovania kvôli demontáźi - tiež som sa bál, ale demontovať nádrž trvalo asi 10 minút - a to som väčšinu času rozmýšľal, ako to spraviť.
A cena prelakovania je síce väčšia ako vosky - ale nie až tak výrazne, a výsledok je neporovnateľný.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.