Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 10:08


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
remote
Poslať  Predmet príspevku: Technické podmínky 2016  |  Napísal: 11 Máj 2016, 20:43
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Zdarec, na Motorkářích jsem narazil na zajímavou diskuzi.
Přeposílám odkaz : u Bulldoka budou mít někteří problém s výfukem, zadní upraveným držákem SPZ, a možná nějaké nehomologované LED světlo.
Mrkněte na to : http://valkyrieriders.rajce.idnes.cz/ST ... minky_2016
remote



Reklama


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technické podmínky 2016  |  Napísal: 12 Máj 2016, 06:57
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Tak kdo uz letos byl....hazejte dojmy a poznatky z kontrol u stk
Me to ceka v zari....origo laufy prehodim,to je otazka chvilky,ale ten drzak spz mam jinak....ale tak se to uz dovezlo z italie,s tim nic nemadelam


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technické podmínky 2016  |  Napísal: 12 Máj 2016, 09:48
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Dovedete si představit kolik času strávili úředníci pročítáním všemožných diskuzních fór na internetu, než toto vyplodili ? Za peníze nás, daňových poplatníků ?
Ale jinak se mi to celkem líbí. Pořád zůstávají možnosti jak upravovat a přitom neprovokovat, např. zástavbou dílů z jiných motorek (jak pozná technik zda mám blinkry z BT1100 nebo třeba z BMW?)
Jen myslím bude stále větší důraz řešit technický vychytávky v tématech která jsou přístupná pouze pro registrované uživatele.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


remote
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technické podmínky 2016  |  Napísal: 13 Máj 2016, 08:34
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
cafe-racer píše:
Dovedete si představit kolik času strávili úředníci pročítáním všemožných diskuzních fór na internetu, než toto vyplodili ? Za peníze nás, daňových poplatníků ?
Ale jinak se mi to celkem líbí. Pořád zůstávají možnosti jak upravovat a přitom neprovokovat, např. zástavbou dílů z jiných motorek (jak pozná technik zda mám blinkry z BT1100 nebo třeba z BMW?)
Jen myslím bude stále větší důraz řešit technický vychytávky v tématech která jsou přístupná pouze pro registrované uživatele.

No, Martine, myslím že žádná fóra nepročítali. Je to vlastně výcuc ze všech možnejch předpisů a vyhlášek. Takovej stručnej návod... Vždyť tady kde kdo ví, že v Rakousku a Německu po vykuchaných vejfukách jdou, takže akorát to přišlo už i k nám. A ty blinkry z Báwa na BT ti klidně projdou, hlavně musej bejt certifikovaný.
P.S. : čoveče lítáš kolem Semil ( Jabloneček, Želbrod ) a na kafe se nestavíš :D
remote


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technické podmínky 2016  |  Napísal: 13 Máj 2016, 12:15
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Koukals na to ? Je tam spousta obrázků postahovanejch z internetu - různý okrsaný / otočný držáky SPZ a podobný fičury... fakt si dali práci, tohle není jen papírování z předpisů.
Stavím se rád jen co tam pojedu na volnej výlet, tohle byla organizovaná akce (myslím že předloni jsme to řešili taky). Silnice tam máte krásný takže až mi klapne volnej víkend s pěkným počasím, dám vědět předem.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


remote
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technické podmínky 2016  |  Napísal: 14 Máj 2016, 19:47
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
cafe-racer píše:
Koukals na to ? Je tam spousta obrázků postahovanejch z internetu - různý okrsaný / otočný držáky SPZ a podobný fičury... fakt si dali práci, tohle není jen papírování z předpisů.
Stavím se rád jen co tam pojedu na volnej výlet, tohle byla organizovaná akce (myslím že předloni jsme to řešili taky). Silnice tam máte krásný takže až mi klapne volnej víkend s pěkným počasím, dám vědět předem.

Jo, jasně, ty obrázky jsou postahovaný - asi by je naživo jen tak nesehnali. Měl jsem na mysli přepis - výklad - předpisů. Ty obrázky jsou jako ilustrace.
remote


faksik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technické podmínky 2016  |  Napísal: 10 Jún 2016, 16:34

Registrovaný: 07 Máj 2014, 18:35
Príspevky: 54

Offline
Plný dojmů z různých diskuzí, jsem dnes trnul co mě čeká s mými neorigo blinkry, zadním blatníkem, řídítky, krycím plechem před motorem... Samodomo držák kufru jsem pro jistou sundal a nechal doma... Přišel technik, nafotil štítek, podíval se jak to bliká, svítí a hotovo... no problem :thumbup3: .. když jsem s ním dal řeč, říkal, že jsem tam ten držák mohl klidně nechat pokud nemá ostré hrany, že pokud jsem si s tím aspon trochu pohrál stejně nikdo nepozná , jestli je samodomo... takže asi tak :)


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technické podmínky 2016  |  Napísal: 10 Jún 2016, 17:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
...a kde si s tím byl?


faksik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technické podmínky 2016  |  Napísal: 11 Jún 2016, 09:42

Registrovaný: 07 Máj 2014, 18:35
Príspevky: 54

Offline
Tady: http://www.stkolomouc.cz/kontakty/


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technické podmínky 2016  |  Napísal: 11 Jún 2016, 11:46
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Tak to se divim...tam byli vždy přísní ...tak asi to nebude tak moc horké jak se píše po netu.....každopádně vyfuky dám origo at nedráždím kobru bosou nohou :-)


faksik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technické podmínky 2016  |  Napísal: 12 Aug 2016, 10:20

Registrovaný: 07 Máj 2014, 18:35
Príspevky: 54

Offline
kdyby si někdo chtěl počíst :-) http://www.autoklub.cz/dokument/10111-m ... vetla.html


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: Technické podmínky 2016  |  Napísal: 26 Aug 2016, 08:42

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Tak hoši,takovýhle nervy před technickou jsem ještě v životě nezažil ... :o
Že mám širší řidítka - no uvidíme,imbusák v kapse,když tak sundám závažíčka,pak to projde ... zadní guma sjetá na samém zákonném limitu - sjetý řezný kotouček do flexy upnutý do vrtačky opravil pár kritických míst :lol: všechno vyleštit,připravit,ještě poslední kontrola :shock: :shock: nejdou mi hlavní světla - motorka,která pět let chodí jak švýcarské hodinky,najednou vzdoruje ... žárovka v pořádku,konektory za reflektorem taky,jdu dál po káblech k hlavnímu uzlu nad předním válcem,zatahám za kábly - světla zablikala - aha,nedávno jsme dvakrát zmokli,asi blbý kontakt,prostříkám zvrchu sprejem,párkrát zamelu káblem,světla svítí,fajn.Všechno utřít,složit,moťku na místo ... ještě radši jedna kontrola ... ku.váá :shock: nesvítí brzdový od přední páčky ... následně zjišťuji,že nejde ani nastartovat,ani ťuk ... :shock: za chvíli do práce - nervy ... všechno zase rozdělat,i pravý přepínač na řidítku,znovu k hlavnímu uzlu,sundám bužírkovou krytku - kurvy italský,jeden konektor je rozpojený,asi ještě z výroby špatně zacvaknutý,jezdím s tím už pět let,začne zlobit v pravou chvíli ... najednou vše funguje jak má,dokonce votmetr ukazuje správné napětí,doteď jsem myslel,že je špatný on ...
A jako třešnička na dortu pozdě večer zjišťuji,že nemám doklady ... předevčírem jsem dával auto do servisu na opravu a papíry zůstaly v palubní přihrádce ... v servise otevírají v osm,technická o půl,nic nepomohlo přemlouvání,že uděláme technickou zatím ,,fyzicky",papíry dodám za chvilku až otevřou ... ne,to nejde,tak za dva dny znovu ...
Nakonec technická bez problémů,technik byl ňákej rozhozenej,asi viděl Bulldoga poprvé :lol: ofotil tacho,štítek,výfuky origo,světla a počkejte si venku ... 8)


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.