Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 29 Mar 2024, 10:31


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: ČÍM MAŽETE KOŽENÉ HADRY?  |  Napísal: 01 Sep 2009, 15:43
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Na dotaz Ouklenda,čím že to mažu svůj skafandr,tak jsem založil nové téma.
Tak já mažu tímto mazadlem,co jsem dostal,když jsem si kupoval kalhoty.

Rozšířený popis
Balzám na ošetření kůže.250 ml.Vetřeme do očištěné a suché kůže.Obsah balzámu - lanilín a včelí vosk.

Obrázok


Naposledy upravil Mirek1 dňa 01 Sep 2009, 15:59, celkovo upravené 1



Reklama


alex227
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Sep 2009, 15:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Feb 2009, 14:20
Príspevky: 480
Bydlisko: Vysočina

Offline
V IKEA prodávají v krabičce sadu k čištění a ošetření kůže. Obsahuje čistič, krém a houbičku. Aplikuji 2-3x ročně a bez problémů.

_________________
Kolik třešní, tolik višní...


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Sep 2009, 20:34
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Díky Miro za odpověď a za tohle vlákno :wink: .

Jen mě tak napadlo, když jsem viděl ty tvé fotky, jak se ti ty hadry blejskají, jako psí kulky (dámy prominou :oops:), že mi přijde, že jsi na to musel spotřebovat snad galón ...

Mě v té souvislosti právě napadlo, protože používám totok:

http://www.equiservis.cz/cz/eshop/detai ... popis.html

a nejsem příliš spokojen, jestli by nešly všechny ty novodobý výdobytky nahradit něčím "obyčejným" ...

Protože jsem byl na vojně, tak mám v živé paměti, jak jsme si kanady "impregnovali" obyčejnou indulónou za pár kaček. S takto ošetřenýma botama jsme pak lozili přes kaluže, potoky a blátivý sračky a noha byla v suchu ...

No a protože já i manželka v práci fasujeme různé hydratační krémy na ruce, jako byla indulóna, tak mám toho doma hromadu, ale nevím, jestli by se to dalo na oblečení použít, jako za komančů, kdy stejně nic jiného nebylo, abych tomu neublížil ... ???

No v podstatě už jsem to stejně udělal. Použil jsem tento krém, protože obsahuje včelí vosk, který je ve všech těch ostatních spešl přípravcích. 100 ml tubu jsem vyplácal na 3 bundy a 2 kalhoty, tak doufám, že se mi to nerozpadne ... :shock: :roll: :?




Obrázok Obrázok


Tak co vy na to ???

:?: :?: :?:


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Sep 2009, 21:24
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Tu krabičku už mám třetím rokem a ještě tam v ní je. Ono to nejvíc žere na poprve a potom čím dál míň. Co se za 5 dní nevcucne,tak setřu hadrou. Neboj,nedojedu naleštěnej jak buzna :lol: :lol: :lol:
Ta moje krabička stojí 150,- kaček 250ml. Jsem spokojen :wink:


MilanBT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Sep 2009, 08:26

Registrovaný: 17 Okt 2008, 10:35
Príspevky: 271
Bydlisko: Mikulovice, okres Pardubice

Offline
Ouklend píše:
Díky Miro za odpověď a za tohle vlákno :wink: .

..... protože používám totok:

http://www.equiservis.cz/cz/eshop/detai ... popis.html

.....


To jsem netušil, že nakupuješ v prodejnách pro koně a jezdce (equiservis.cz) :D :D :D .


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Sep 2009, 09:10
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
MilanBT píše:
To jsem netušil, že nakupuješ v prodejnách pro koně a jezdce (equiservis.cz) :D :D :D .


:lol: ani jsem si toho pořádně nevšiml. :lol: nene. mám to od Louise, ale tady jsem to jen našel na netu, takže ten odkaz je jen ilustrační na konkrétní výrobek, který mám, ne na obchod, nebo firmu, kde se to dá koupit .... :lol:
na druhé straně, spousta těchto výrobků jsou použitelné obecně na kožené věci, tak jako třeba nakupuje Alex v Ikea atd ...


Landar
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Sep 2009, 13:03
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06 Okt 2008, 20:55
Príspevky: 119
Bydlisko: Skoro HK (CZ)

Offline
Mám přesně to samé co Mirek1. Je to od firmy Moneta (SK), kupoval jsem tento rok a sice je trošku jiná krabička, jiný potisk ale jinak složení asi stejné - včelí vosk, olej z jojoby a lanolin. Sehnal jsem to hned v prvním motokrámě kousek od nás, 150kč, 250ml. Po otevření je to takové žluté tuhé vosk ale po nanesení a rozetření na kůži např. u bundy to žádné skvrny nenechává a je to jak píšou bezbarvé :)
Napoprvé jsem toho asi dal moc a ani po 10dnech se to celé nevsáklo a lesk sice jak blesk ale jak jsem se byl projet tak se na to trošku nalepil prach z cest. No doma jsem pak houbičkou omyl a dobrý už, příště už né tolik asi 8)


lubin
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 06 Sep 2009, 13:27
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04 Okt 2008, 09:32
Príspevky: 187
Bydlisko: králíky okr. Ústí nad Orlicí

Offline
Já kupuji obyčejný elaskon seženeš ho všude v drogerii a jsem puntičkář na hadry a dělám to každej měsíc no


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.