Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 16 Apr 2024, 21:54


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Apr 2011, 06:06
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Já nevím, ale když jsem vzal za zadní, tak mě překvapilo, jak okamžitě šla do smyku a ta motorka prostě vůbec nespomaluje.Prostě je k nezastavení.Akorát ztratíš kontrolu nad motorkou. Včera jsem jel s kamarádem co má Dragstara 650 a brzdí jenom zadní.Takže proti gustu.....



Reklama


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Apr 2011, 08:32
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Zadní brzdou dobržďuju při pomalé jízdě kvůli lepší stabilitě motorky a občas i při jízdě, ale ne v zatáčkách. Hlavně proto, aby byla funkční, když bude potřeba. Aby to nedopadlo jak psal Miki. Jinak při osté jízdě do zatáček se zadní brzda nevyplácí... :wink:

_________________
A.C.A.B.


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Apr 2011, 10:34
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Tak sem chlapci včera při ježdění trochu soustředil pozornost na brždění zadní brzdou. Máme se ženou tak 150 živé váhy, takže jak píše výše Miki, tou zadní dobrzdit musíte, jináč to nejde. Jo a to jak mě ta zadní zvadla, tak to připisuju brzdovce, neboť když sem jí zjara měnil, byl to dost tmavej olej :? .Jo a předešlej majitel mi při koupi něco o zadní brdě poudal, ale pak to zakecal. Takže suma sumárum: zadní brzdit budu. A basta ! 8) Teda nejen zadní.... :shock:


Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Apr 2011, 16:53
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Palo nevím jak tobě, ale mě teda přední brzda zastaví 350 dřív, než Bulldu obě:(.Dneska jsem s ní jezdil a to brzdí jako blázen. Bulda by potřeboval tak 120 kilo zhubnout:).


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 23 Apr 2011, 20:05
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Dneska jsem to pořádně projel, a jsem spokojený. Brzdí to úplně stejně, ale páčky jsou o něco míň gumový (není to takovej rozdíl jako když jsem to měnil na Jawě 350).

Pokud jedu ve dvou, brzdím v 90% situací předkem i zadkem; když už to musí být že brzdím v zatáčce tak většinou jen zadkem, předek nechám vést stopu.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.