Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 16 Apr 2024, 16:35


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
GumaJ
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Jún 2010, 20:38
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Feb 2009, 10:47
Príspevky: 294
Bydlisko: Praha 8

Offline
Sou tak dobrý,bo jsem ještě nelehnul,a ještě vydržej,mám na nich 14 tauznů a právě jsem atakoval policajta :thumbup3: :army:

_________________
Obrázok



Reklama


helmi
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Jún 2010, 22:58
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Mar 2009, 19:01
Príspevky: 367
Bydlisko: Galanta

Offline
Nemôžem sa zatiaľ vyjadriť koľko km ROADSMART vydržia, lebo som zatiaľ najazdil na nich cca 1000 km. No z kvalitatívneho hľadiska som spokojný. Celkom dobre držali aj na mokrej vozovke horských ciest v Jeseníkoch počas výjazdu na Mohelnickom zraze. Citlivo dávali najavo, ak som príliš klopil. . .

_________________
Ride Free


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Júl 2010, 15:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
tak panove vratil sem se ze slovace a muzu rict ze gumiste z6 interact se po cca 16000 km odebraly do gumoveho nebe. po celou dobu slouzili perfektne bez ustreleni a jinejch neplech. veprdu mam spici vzadu trochu plochu na bokach je materialu dost ale holt nemam okruh za prdeli:( takze ja osobne objednavam opet. pokud by ste chteli foto tak nejak vecer mrsknu..

este abych upresnil sem prave na znackach zadny platno.

_________________
R.I.P.Rest In Pain


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Júl 2010, 08:51
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Mám už druhou sadu Roadsmartů. Spokojenost obrovská, 2směsovky netrpí špičatěním vpředu ani placatěním vzadu, i ke konci životnosti mají jízdní vlastnosti jako nové. Ted jsem prohnal Bulldoga kolem Salzburgu a na tamních silnicích mi při lehce sportovní jízdě začaly boky lepit a žmolkovatět, takže tím si mě tyhle pneu definitivně omotaly kolem prstu. Chtěl jsem pro srovnání vyzkoušet Michelinky PR2, ale peču na to :-)


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Júl 2010, 10:50
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Po Transpubliku 2010 a něco doma cca 1.500km úbytek 0,5 mm.
Držela dobře a byl jsem až na krajíčku. Vypadá,že je opravdu dobrá.


Landar
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 12 Júl 2010, 21:10
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 06 Okt 2008, 20:55
Príspevky: 119
Bydlisko: Skoro HK (CZ)

Offline
mam ji na zadku a najeto ted po motodovolene na Slovensku tak celkem 5tis km ted ma a je tak nejak jen snad lehce ojeta takze parada :)
mam teda jen na zadku ale predek je po dovolene asi uz mimo hru takze pujde i na predek....myslim ze dobra guma pro nas stroj......vydrzi, podrzi a peniz taky rozumnej jeste....


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Júl 2010, 07:36
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
... budu muset přehodit předek, tak jste mě asi přesvědčili. na zadku mám ale ještě dobrou Michelinku, tak doufám, že to půjde nějak k sobě dohromady ...


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Júl 2010, 09:41
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
ouklende, ísť sa na tom urćite bude dať, aj keď to motorkáry moc neodporúčajú. ja keď som kupoval svojho, mal som vpredu origo metzeler a vzadu uź menenú Avon Viper a v zákrutách to bolo také zvláštne - v istom naklone sa motorka tak čudne vlnila, ako by nevedela, čo má robiť. potom mi to servisák vysvetloval, źe je dôležitý tvar pneu - teda jeho prierez - musí pasovať predok a zadok.

tak som avona predal a kúpil novú sadu MetzelerSportecM3 - a motorka ako vymenenná

takže by som ti odporučil to isté - použiteľnú predať za par drobných a nahodiť komplet sadu


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Júl 2010, 22:15
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Peter BT píše:
ouklende, ísť sa na tom urćite bude dať, aj keď to motorkáry moc neodporúčajú. ja keď som kupoval svojho, mal som vpredu origo metzeler a vzadu uź menenú Avon Viper a v zákrutách to bolo také zvláštne - v istom naklone sa motorka tak čudne vlnila, ako by nevedela, čo má robiť. potom mi to servisák vysvetloval, źe je dôležitý tvar pneu - teda jeho prierez - musí pasovať predok a zadok.

tak som avona predal a kúpil novú sadu MetzelerSportecM3 - a motorka ako vymenenná

takže by som ti odporučil to isté - použiteľnú predať za par drobných a nahodiť komplet sadu


právě něco podobného jsem slyšel ... potom je ještě další možnost, zůstat u Michelin a k dobré zadní koupit novou přední ... tím pádem mi tahle značka zůstane asi na věky ... :wink: :lol: :lol: :lol:


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Júl 2010, 17:01

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
Já bych ty Dunlopy klidně obul, jenže zadní Metzeller M880 má skoro 12000 km a vypadá,že těch 20000 vydrží,sjíždí se rovnoměrně,žádná placka vprostředku. Přední má 7000 km a vypadá jak zrovna namontovaná. Měl jsem trochu obavy z chování na mokru, ale drží OK. A to Metzeler označuje tyhle gumy jako měkké :lol:


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.