Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 18 Apr 2024, 11:13


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
kong
Poslať  Predmet príspevku: Pejsek pro vetsi lidi?  |  Napísal: 13 Jún 2010, 15:56

Registrovaný: 13 Jún 2010, 15:43
Príspevky: 7
Bydlisko: Lány, okr. Kladno

Offline
Ahoj lidicky,

koukam koukam po nove motorce, a Bulldog se mi moc libi...

...zatim se pohybuji pouze v teoreticke rovine (k videni a odzkouseni bohuzel v okoli neni) ... a proto by me zajimalo jake s nim maji zkusenosti lide vetsich postav (190+ ... ja 209). Mam s timhle krasavcem sanci nebo je na me moc malej/nepohodlnej?
Pokud mozno dejte vedet jak vam vyhovuje pri delsich vzdalenostech.

Diky moc



Reklama


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Jún 2010, 16:38
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Čau,
mám 190 cm. Nějakou dobu jsem jezdil bez úprav, pak jsem vyměnil řidítka za rovnější. Tím jsem na motorce víc nakloněnej dopředu a je to o dost pohodlnější.
Určitě by prospělo mít vyšší sedlo, ale to už nebudu dělat, když jsem na tom mohl vydržet opakovaně 1000 km / den :-)
Dost bude záležet na délce tvých nohou; jestli je máš výrazně delší než já, věřím že budeš mít potíž a nezbývá než sahnout po BMW s nastavitelným sedlem.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


aiko
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Jún 2010, 19:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22 Okt 2008, 06:58
Príspevky: 43
Bydlisko: Suchohrad

Offline
Nazdar Kongu,

ja mam 194 cm. Kupil som si prepakovanie, co mi zvysilo vysku sedla asi o 4 cm. Oproti povodnemu stavu som hned po vymene mal pocit, ze uhol medzi stehnom a litkom je väcsi - cize pohodlnejsie.

Ako cafe-racer pise, ze BMW ma nastavitelne sedlo, tak tato vec sa da ciastocne riesit gelovym sedlom od Baxteru. Je tam moznost zvysenia sedla z povodneho stavu o +2 cm (teraz som si neni isty ci nie az o +4 cm) Nad tymto sedlom uvazujem, ked budu bubaky :-)

Vela stastia pri vybere.

_________________
Čert nikdy nespí!


kong
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Jún 2010, 21:25

Registrovaný: 13 Jún 2010, 15:43
Príspevky: 7
Bydlisko: Lány, okr. Kladno

Offline
Díky Vám oběma za odpovědi a info...

Samozřejmě uz mi pár kamarádů řeklo, že je na mě mrňavej (aka budeš na něm vypadat blbě) ... ale na to já kašlu, je mi jedno co si ostatní myslí, když mi něco sedí, tak na tom jezdim a na okolí házim bobek :)

Už jsem si to zažil jednou když jsem si kupoval svou současnou ( Intruder M800) ... to bylo samý ''kup si něco pořádnýho a velkýho, tohle je malý'' ... ale já se na ní projel, padnul sem do ní jak prdel do hrnce, a pro rozježdění po 12leté pauze od klukovských simsonů naprosto perfektní ... holt si neuvědomujou, že s 209cm a 130kg vypadám větší na všem (odzkoušel jsem si většinu ''největších'' mašin).

Hned zítra začnu rozhazovat sítě jestli někdo známý nezná někoho z bulldogem ... čim víc na něj koukám a čtu, tim víc se mi líbí. BMW mě nic neřiká, a jejich servis mě odstrašuje :)

Největší strach mám opravdu z těch kolen, celkově jsem odolnej člověk, ale na kolena trpim. O tom přepákování budu určitě uvažovat, na kolik to tak vyjde?

Diky moc


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Jún 2010, 21:59
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Koukni do "prodám" máš tam nabídku za 500, tedy skoro zadarmo :wink: Přijeď do chlumce a tam bude BT ček hafol :D

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Jún 2010, 22:08
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Na přepákování je tu rozházených pár odkazů, tak ať to nemusíš hledat, tak ti to sem dám:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 0507890269

http://www.bikefarmmv.de/EN/ v záložce Tail Rises

Přepákování v současné době řeším taky a to mám 183 cm.

Jinak v "Prodám" je to už prodaný ... :wink:


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Jún 2010, 22:18
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
A že to tam nepíšou :D :D :D

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Jún 2010, 22:22
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
miki píše:
A že to tam nepíšou :D :D :D


Ještě to asi nestihli ... :wink: :lol: :lol: :lol:


kong
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Jún 2010, 22:36

Registrovaný: 13 Jún 2010, 15:43
Príspevky: 7
Bydlisko: Lány, okr. Kladno

Offline
Díky lidičky,

teď už jenom musim dostat buldočka do pracek a odzkoušet :)


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Jún 2010, 22:45
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
... odkud jsi? se z někým domluv. třeba by jel někdo kolem ... :wink:


elBarto
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Jún 2010, 08:28

Registrovaný: 14 Dec 2009, 22:36
Príspevky: 41
Bydlisko: Praha - východ

Offline
Kongu, máš SZ :wink:


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Jún 2010, 14:37
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Ouklend píše:
... odkud jsi? se z někým domluv. třeba by jel někdo kolem ... :wink:


Tak slušnost je se nějak představit trochu. :wink:


kong
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Jún 2010, 22:24

Registrovaný: 13 Jún 2010, 15:43
Príspevky: 7
Bydlisko: Lány, okr. Kladno

Offline
Mirek1 píše:
Tak slušnost je se nějak představit trochu. :wink:


Hmm, v životě taky nehulakam do světa co sem zač kamkoliv přijdu...

... ale jasně, omlouvam se ... pravda je taková, že jsem do teď Bulldoga tak nějak míjel a přehlížel (nezáměrně) ... a teď když sem do něj zakoukal tak mi úplně zastřel mysl, že sem úplně zapoměl co se sluší.

Říkaj mi Kong, občas taky Michal a svou jeskyni mám v místě zvaném Lány (30km Z od Prahy)...


elBarto --- díky moc za nabídku, ale už se to vyřešilo ... v pondělí sem ráno hupnul na mašinu a začal obrážet bazary ... trvalo mi to 570km než sem uspěl ... Bulldog byl sice v docela žalostném stavu, zanedbaný, poškrábaný (podle úhlů škrábanců bych to tipoval tak na 3-4 pády ze stojánku) ... takže nic k seriozní koupi ale obrázek jsem si udělal.

Žádné upravy na něm nebyly, ale posaz jsem měl pohodlný ... i když k přepákování nejspíš v zájmu delších cest dojde, pro úplné pohodlí si dovedu představit jestě tak o 20 cm širší řídítka, ale i tahle je to ok.

Sečteno, podtrženo, tahle unikátní motorka si našla dalšího obdivovatele, prodávám intrudera a zuřivě sháním bulldočka :)


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Jún 2010, 23:05
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
kong píše:
Hmm, v životě taky nehulakam do světa co sem zač kamkoliv přijdu...

... já taky ne :wink:

kong píše:
... a teď když sem do něj zakoukal tak mi úplně zastřel mysl, že sem úplně zapoměl co se sluší.

... zastřel mysl ... to je dobrý ... :lol:

kong píše:
Říkaj mi Kong, občas taky Michal a svou jeskyni mám v místě zvaném Lány (30km Z od Prahy)...

... no tak vítej Michale mezi pejskařema ...
... akorát jsi to napsal do špatného vlákna ... :lol:

kong píše:
Bulldog byl sice v docela žalostném stavu, zanedbaný, poškrábaný (podle úhlů škrábanců bych to tipoval tak na 3-4 pády ze stojánku) ... takže nic k seriozní koupi ale obrázek jsem si udělal.

jaký obrázek? proč jsi ho teda vzal a co tě k tomu vedlo? aby jsi s ním neměl více starostí než radosti ... :?

ale jinak přeju hodně štěstí a ať ti to s tvým novým domácím miláčkem klape. až ti to vyjde, tak sem "někde":lol: hoď bulíkovo fotečky ... :wink:


kong
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Jún 2010, 23:17

Registrovaný: 13 Jún 2010, 15:43
Príspevky: 7
Bydlisko: Lány, okr. Kladno

Offline
Ouklend píše:

... no tak vítej Michale mezi pejskařema ...
... akorát jsi to napsal do špatného vlákna ...


jaký obrázek? proč jsi ho teda vzal a co tě k tomu vedlo? aby jsi s ním neměl více starostí než radosti ...


ale jinak přeju hodně štěstí a ať ti to s tvým novým domácím miláčkem klape. až ti to vyjde, tak sem "někde" hoď bulíkovo fotečky ...


Houbeles :)

ad1. napsal jsem to do správnýho vlákna, jelikož tu potom byla poptávka ... nechtěl jsem se představovat v ofic. představovaci sekci, páč sem si nebyl jistý jestli ve pro mě bulldog rozměrově vyhovující, tudíž jsem si nebyl jist svou kynologickou budoucností :)

ad2. nevzal jsem ho, jen jsem si ho očmuchal o ochmatal abych vědel jak mi bude slušet ... tenhle měl dost ošuntělej kožich, hledám lepší

ad3. díky ... až seženu šampiona tak dám fotky :)


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.