Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 16 Apr 2024, 12:26


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
remote
Poslať  Predmet príspevku: HYPERPRO  |  Napísal: 03 Máj 2012, 20:01
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Zdravím vespolek.
Občas jsem se tady toho téma dotknul - řešil jsem špatné ojíždění zadní gumy při zatížení Buldy ve dvou lidech.
Nejprve mě "odborníci " nabídli vedle předních progresívních pružin i výměnu zadní pružiny. Potíž byla ta, že výrobce dělal zadní péro jen ma malý váhy.
Tak jsem jsem se objednal do Chlumce na akci seřízení podvozku od Hyperpro. Nakonec jsem tam byl autem,neb u nás i sněžilo :cry: .
Fotky postačily a stechnikem jsme se dohodli na streetboxu - komplet sada (předek prog.pružiny, zadek celej tlumič, olej).
V PO 30.4. jsem namontoval ( progres. pružiny jsou delší o 7mm, vnitřní trubky jsem nezkracoval ).
Po prvních cca 200km musím konstatovat - paráda. Předek ještě přitvrdím, zadek jsem ponechal origo nastavení, ale taky něco možná zkusím.
Myslím že i pro ty kdo jezdí sólo to bude přínos. Je to určitě rozumější investice, než nasadit nejhlučnější laďáky a pak schánět nejtišší helmu :thumbup2:
remote
P.S.:jo a byla na to sleva 20%, takže nakonec nějakech 10,5 t.



Reklama


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Máj 2012, 20:38
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Rozhodně ta investice do Hyperpro je luxusní záležitost, slyšel jsem jen samá pozitiva. Až přijde vhodná doba, půjdu do toho taky.
Ale investice do laďáků byla taky luxusní záležitost, poněvadž sterilní tichý sound jsem vyměnil za pořádný "rock and roll" a tichou helmu jsem nesháněl... :wink:

_________________
A.C.A.B.


palo
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 04 Máj 2012, 06:54

Registrovaný: 31 Aug 2010, 19:35
Príspevky: 138
Bydlisko: Jižní Morava

Offline
určitě super podvozek je přínos, ale řekl bych, že zrovna Bullda má podvozek nad motor. Tak za mně taky ten výfuk :D stačí mně pro radost jen nastartovat a ani nemusím jezdit :thumbup2:


jojobulldog
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Aug 2012, 19:44

Registrovaný: 07 Júl 2012, 20:17
Príspevky: 194
Bydlisko: Zákamenné

Offline
Ja som to s hiperpro už kupoval, takže neviem to opísať ako to bolo predtým. Z pneu nemám žiadný problém, a pruženie je dokonalé.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.