Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 30 Nov 2022, 15:24

Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Polský Yamaha Bulldog sraz 9.-11.6.2023 Gdaňsk  |  Napísal: 04 Okt 2022, 09:57
Obrázok užívateľa

Přátelé bulldogáři...po velepovedeném podzimním družebním setkání s polskými psovody jsem se s juniorem rozhodl,ze pojedu i tam uplne na sever. Ze to je daleko,to mi je jasné,ale budu to brát jako takovou motodovolenou. Určite tu cestu nepojedem durch,ale s mezipřistáním někde ve vnitrozemí.Rosťa Rotta by taky určite jel,tak to jsme zatím tři kousci. Dávám to dostatečně dopředu,ikdyž zatím vím jen termín a oblast Kašavsko.Podrobnosti časem.
Zatím jenom sonduju,kdo by měl koule a jel taky s náma. Zábavu na 1000% Vám mohu zaručit už teď.... protože kolegové a jejich polovičky...to je prostě pacient vedle pacienta a moc rádi nás zase všechny rádi uvidí. Tak zvažujte,plánujte a přemýšlejte....času je zatím dost. Váš seniooor a vedoucí výpravy :fing: :fing:

Reklama

Jiří Berka
Poslať  Predmet príspevku: Re: Polský Yamaha Bulldog sraz 9.-11.6.2023 Gdaňsk  |  Napísal: 06 Okt 2022, 19:56

Zdravim přznivce polish rider buldoků,aji ty budoucí.Samozřejmě mám zájem,navic sem jim to tak nejak slibil,možná ne všem,to si tak přesně nepamatuju.Bude to trochu maraton,ale Mirkuv nápad je dobré.Pokud neumřu nebo se nestane něco podobnyho tak jedu.Akorát to chce netahat tolik chlastu,pak mám z toho rozmazané ksicht na fotkách. :oops:

Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Polský Yamaha Bulldog sraz 9.-11.6.2023 Gdaňsk  |  Napísal: 07 Okt 2022, 07:07
Obrázok užívateľa

Tak,uz jsme tady 4 kusy když to spočtu i na fb cz skupině tak 12 . Juro,jen si napiš Ježichovi o novej škopek....v te tve otevřené skořápce umřeš :D

Jiří Berka
Poslať  Predmet príspevku: Re: Polský Yamaha Bulldog sraz 9.-11.6.2023 Gdaňsk  |  Napísal: 07 Okt 2022, 19:57

Budu to muset řešit.Aji z fusaklo na palici je volná,takže hlavně na dálnici hrozi nebezpečí oběšení.Mám ju asi 5let,to je docela nad limit. :roll:

Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia