Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 19:10


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 29 Jan 2023, 17:15
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
No a tady jak ukazuješ tak bez komentáře....tak jsem tam jeden napsal



Reklama


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 21 Feb 2023, 14:47

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Hmmm, co to nechat na podzim, s ohledem na to Polsko?? :?


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 21 Feb 2023, 15:53
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Tak už to kluci rozsekněte. Chatky tam jsou docela za ranec, tak ať když tak zrušíme rezervaci. Mrzelo by mě to, ale za ty prachy můžu jet fakt jinam......


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 21 Feb 2023, 16:19

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Já jsem pro přesun


Felix
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 21 Feb 2023, 22:39
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Mirec píše:
Hmmm, co to nechat na podzim, s ohledem na to Polsko?? :?


Souhlasím s Mirecem.
Aktuálně to vypadá, že jsme vyměnili naše české srazy za polské (stejný termín, atd.). Nemám nic proti polským srazům a zároveň "klobouček" Mirkovi, že je ochoten to vše organizovat. Ale nerad bych, aby naše tradiční srazy tímto skončily. Myslím, že by se tím naše skvělá parta rozdělila na ty, kdo chtějí (nebo můžou) jezdit na srazy do Polska a na ty ostatní. Je to o tom, jestli se najde někdo, kdo bude ochoten sraz u nás zorganizovat na úrovni srazů minulých. Já sám jsem se v letech 2004-2008 podílel na organizaci pěti úspěšných srazů našeho Krnovského motoklubu s účastí až 1000 lidí (a 12-ti kapel, striptérek, soutěží atd.) a zařekl jsem se, že se už nikdy v ničem takovém nebudu angažovat. Naše komorní srazy sice tak náročné nejsou, ale jejich organizace taky není žádná sranda a moc si vážím všech z nás, kdo se do toho pustili.
Berte to jako vyjádření toho, jak to vidím a cítím já. Polsko je na mě (moje záda) moc daleko, takže se těším až se někdy příště uvidíme někde blíž.

Držte se, kamarádi. Zdraví, Felix


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 22 Feb 2023, 13:17
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Rád bych věc uvedl do obrazu.
Nikdo nic za nic nevymenil.
Poprve jsme jeli (nás pár)na podzim do Polska na výzvědy a to daleko určitě nebylo a ani z žádnou akci se to u nás nekrylo.
Ani v červnu se nic nekryje,tak já nevím,v čem je problém? Nikoho nepřesvědčuju ani za vlasy netahám,aby jel . Kdo tam na podzim byl,tak ví a kdo nebyl....jeho smůla. Nikoho nenutím.
No a k našemu srazu řeknu jediné. Kdyby bylo něco vhodného v okolí mého bydliště,tak bych se vůbec nebránil něco uspořádat. Že se toho tak nějak chopil loni Honza a za tu dobu sem nebyl schopen neco napsat,nebo se dokonce vubec registrovat,tak za to já nemůžu. Něco málo je ve FB skupině,ale něco sem stále přepisovat a vysvětlovat za druhé,to mi asi ani nijak nenáleží. Já mám prostě jen raději vrabce v hrsti,než holuba na střeše. Pokud se tedy nekdo něčeho ujme....má to řešit,odpovídat na případné dotazy tady i tam,aby o tom všichni věděli. Jako objednej si chatku v září přez telefon a pak čekej,že neco bude....tak to sorry...takhle to tady nechodilo.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 22 Feb 2023, 13:36
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
PS:
.....ale pokud to někomu vadí,že zde na ,,mrtvém,, foru ,propaguju zahraniční spřátelené srazy BT,tak dejte vědět. Už sem nic takového dávat nebudu a Jirkovi Berkovi radeji zavolám,když nemá FB a neměl by se to jak dovědět. Nedělal jsem to určitě pro své ego,ale pro Vás všechny,co se chtěli nekam podívat. Čus


Jiří Berka
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 22 Feb 2023, 22:11

Registrovaný: 18 Aug 2016, 20:29
Príspevky: 42
Bydlisko: Mohelnice

Offline
Zdravim všechny. Tak tak včil nevim co mám napsat.Nejlepši bude muj názor. Su připravené jet na Buldog sraz jak v jižnich čechách,nebo jinde,a jesli to bude v červnu nebo jindy nebo třeba 2x za rok a to proto že vás rád uvidim.A k tomu polsku:několik z nás se domluvilo že si zajedem na vélet do polska,napsalo se to veřejně přidat se mohl kdokoliv a jesli někdo jede nebo nejede ja každyho věc. Tak včil nevim,lopil sem si v polsku tričko,když v něm přijedu na sraz-nemám si pod to oblict drátěno košulu? Zatim Čau


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 22 Feb 2023, 22:23
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Nevím co vám přelitlo přes nos. Polsko snad nikdo neřeší, já se jen ptal, jestli v jižních Čechách nebudu sám, protože okolo srazu není žádné info. Polsko je samostatná kapitola, podzimních družby jsem se účastnil taky a byla to věru povedená taškařice. (teda ta část co si pamatuji)


Felix
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 23 Feb 2023, 23:10
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Mirek1 píše:
Rád bych věc uvedl do obrazu.
Nikdo nic za nic nevymenil.
Poprve jsme jeli (nás pár)na podzim do Polska na výzvědy a to daleko určitě nebylo a ani z žádnou akci se to u nás nekrylo.
Ani v červnu se nic nekryje,tak já nevím,v čem je problém? Nikoho nepřesvědčuju ani za vlasy netahám,aby jel . Kdo tam na podzim byl,tak ví a kdo nebyl....jeho smůla. Nikoho nenutím.
No a k našemu srazu řeknu jediné. Kdyby bylo něco vhodného v okolí mého bydliště,tak bych se vůbec nebránil něco uspořádat. Že se toho tak nějak chopil loni Honza a za tu dobu sem nebyl schopen neco napsat,nebo se dokonce vubec registrovat,tak za to já nemůžu. Něco málo je ve FB skupině,ale něco sem stále přepisovat a vysvětlovat za druhé,to mi asi ani nijak nenáleží. Já mám prostě jen raději vrabce v hrsti,než holuba na střeše. Pokud se tedy nekdo něčeho ujme....má to řešit,odpovídat na případné dotazy tady i tam,aby o tom všichni věděli. Jako objednej si chatku v září přez telefon a pak čekej,že neco bude....tak to sorry...takhle to tady nechodilo.


Ahoj Miro, (Jirko a Amiku),

tak jste si moji úvahu vyložili úplně opačně než byla myšlena, takže to upřesním. Přečtěte si prosím můj předešlý příspěvek ještě jednou a v klidu a snad přijdete na následující:

- proti polským srazům nic nemám, naopak jsem vyjádřil uznání, že jsi ochoten dělat "spojku" a tím umožnit účast na akci i ostatním jako zpestření sezóny.
Zároveň jsem napsal, že si vážím každého, kdo pro nás něco už zorganizoval nebo v budoucnu zorganizuje.
- nenapsal jsem ani slovo o tom, že někde někoho přesvědčuješ a taháš nebo nutíš, aby jel. Spíš jsem rád, že se něco děje (i když nejedu).
- souhlasím s Tebou, že organizace a informace o plánovaném srazu se téměř rovnají nule. Možná je to taky tím, že nejsem na FB (můj problém) a proto nemám
všechny informace. A samozřejmě nechci, aby někdo info z FB duplicitně převáděl sem.
- slovo "vyměnili" jsem použil, protože pokud se nemýlím, tak termíny polského a plánovaného našeho srazu jsou těsně po sobě a myslím si, že ne všichni by dali
účast na dvou celovíkendových srazech hned po sobě. Určitě jsem tím nechtěl říct (a ani neřekl) ať někdo někam jezdí nebo nejezdí.
- celé jsem to psal jen proto, že by mě moc mrzelo, kdyby naše tradiční srazy měly skončit. Jezdím každoročně i na pár dalších akcí, ale náš Bulldog sraz je pro mě "NEJ". Taky proto jsem souhlasil s Mirecem, aby se náš sraz přesunul na konec léta nebo podzim, protože teď na jaro to moc nevypadá (rád bych se mýlil). A vítám každou další akci, i když se třeba nezúčastním.

Nechci to už dál rozpitvávat. Myslím, že za ty roky už mě docela znáte a na vysvětlení to asi stačí.
Takže asi tak.
Buďte zdrávi, Felix


Jethro53
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 11 Apr 2023, 20:11

Registrovaný: 24 Máj 2010, 16:41
Príspevky: 129

Offline
Ahoj všichni, po dohodě s organizátorem srazu v Jižních Čechách se tento ruší a místo něj bude sraz na Lučině ve stejném termínu. 2. - 4.6. 2023. Kdo nezná tak www.autokemplucina.cz. Jsou rezervované všechny chatky Květy. Podrobnosti později.(oběd a vyjížďka). Pokud si to budete rezervovat tak na Bulldog sraz. Čau, Jethro


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 11 Apr 2023, 20:15
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Budiž blahoslavený Jirko. Díky. Už teď se na všechny těšíme, i když já dnes, trochu zradil značku...... Ale Bulldu mám a nedám
Tedy upřesňující odpověď, nás se vážně nezbavite, jedeeeeeeem


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 11 Apr 2023, 21:00
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
No pokud to je tak,tak by mel Jethro založit nove vlakno a toto pak smažu,at v tom není guláš


Jan Burian
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 11 Apr 2023, 21:02
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Jún 2022, 21:44
Príspevky: 17

Offline
Kluci zdar, vyjádřím se k tomu zítra až budu mít klid a více info ohledně rezervací.. Bude to asi delší. Trpělivost

Odesláno z mého M2103K19PG pomocí Tapatalk


Jan Burian
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 12 Apr 2023, 15:15
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Jún 2022, 21:44
Príspevky: 17

Offline
Zdravím vás pejskaři dovolte mi pár upřimných slov ohledně letošního srazu. Loni jsem byl na srazu osloven zda bych nezařídil (nezorganizoval) náš příští sraz v jižních Čechách. Nevidím v tom žádnou složitou věc a tak jsem na to kývnul. Co je podle mě potřeba vědět ohledně srazu je to.. kde a od kdy do kdy se sraz koná a kde si zarezervovat ubytování. To je ta první a nejpodstatnější informace. Poté je potřeba naplánovat třeba vyjížďku a zařídit aby i ten co přijede později večer dostal něco teplého na zub když už bude kuchyně zavřená a pro potěšení nechat udělat třeba trička pro vzpomínku na tento sraz. Takže prosím vás, večerní jídlo zařízeno, není problém trička (zatím) 10 ks vyrobena a zítra je jdu vyzvednout (foto sem dám hned jak je budu mít doma) Místo vyjížďky kolem komína si uděláme v sobotu celodenní výlet na Lipno (je to 130km krásné cesty, kopečky, zatáčky, lesy a krásný asfalt) kde si u kamaráda v kempu dáme společně i oběd, po té rozchod a cca v 17:00 cesta zpět. Motorky máme proto že na nich chceme jezdit že?
No a teď k tomu co mě malinko trápí každopádně se chci omluvit za problémy s rezervací na ubytování. Dnes jsem mluvil s provozovatelem a případné další rezervace bedeme řešit přez mojí osobu takže volejte nebo pište mě tel:734403234 volné chatičky ještě jsou. Všechny tyto informace jsem sem chtěl dát tento týden a však nervozita některých pejskařů je již značná leč myslím si že zbytečná. Každopádně jsem se rozhodl tuto akci nerušit!! (i když jsem to včera v afektu po telefonu někomu slibyl) a uvidíme co bude. Budu se na vás těšit a prosím opravdu raději VOLEJTE bude to tak pro všechny lepší . Nechávám tomu volný průběh a doufám že se potkáme

Odesláno z mého M2103K19PG pomocí Tapatalk


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.