Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 29 Mar 2024, 13:06


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: 9. Bulldog sraz - návrhy KDE !!!  |  Napísal: 25 Jan 2016, 17:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Tak asi nic nebude,co? Zájem moc není ....škoda :-(



Reklama


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku: Re: 9. Bulldog sraz - návrhy KDE !!!  |  Napísal: 25 Jan 2016, 18:33
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
co nebude Miro ? Sraz ?
Já to vidím tak, že kdo se bude chtít srazit, srazí se ... A ikdyby tam přijeli třeba jen někteří, nebo třeba jen pár motorek, tak mě to určitě bude stát za to ... ;-)

P.S.: ... a věřím, že někteří přijedou i kdyby co bylo !!! ;-)


ford
Poslať  Predmet príspevku: Re: 9. Bulldog sraz - návrhy KDE !!!  |  Napísal: 25 Jan 2016, 18:47

Registrovaný: 12 Apr 2015, 16:46
Príspevky: 164

Offline
já bych teda dojél určitě,ale kam ?


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku: Re: 9. Bulldog sraz - návrhy KDE !!!  |  Napísal: 25 Jan 2016, 21:50
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Hele, tak zatím tu padlo jen pár návrhů. Zkusíme si to zrekapitulovat. Jestli jsem se dobře díval, tak jsou to tyto návrhy:

1) Slovensko, Mošovce http://www.bungalovyjasnalucky.sk/fotogaleria.php
2) Slovensko, Liptovský Mikuláš http://www.drienok.sk/home/
3) a několikrát zmíněná Morava, Sobotín, hotel Dolte http://www.hoteldolte.cz/cs/


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: 9. Bulldog sraz - návrhy KDE !!!  |  Napísal: 26 Jan 2016, 07:14
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Jestli muzu za sebe,klidne bych zopakoval to Dolte...ubytko pohoda pro narocne i mene narocne,hezke prostredi a motorkarum tam jdou na ruku,kdyz to je motorkarske hotel.
Ceny v celku privetive,za koruny a nikdo po nikom nechce nic predem platit....aspon tak to bylo posledne....ja byl spokojen nadmiru jak s noclehem,obcerstvenim,obsluhou atd. A jelikoz to neni extra daleko,uz by jel i mladej na svem stroji se mnou.
Co si budem nalhavat,Slovensko uz je financne kapku nekde jinde jak pred 10-ti rokama,navic shanet eura atd..
Jen muj nazor....me se tam libilo hodne.


Tomer
Poslať  Predmet príspevku: Re: 9. Bulldog sraz - návrhy KDE !!!  |  Napísal: 26 Jan 2016, 12:22
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Okt 2010, 20:12
Príspevky: 87
Bydlisko: Velké Opatovice

Offline
Místo není problém, dojedeme ať to bude kdekoliv. Osobně by mě lákal ten Liptovský Mikuláš skrz Tatry ;-)


Felix
Poslať  Predmet príspevku: Re: 9. Bulldog sraz - návrhy KDE !!!  |  Napísal: 26 Jan 2016, 17:32
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
Mirek1 píše:
Jestli muzu za sebe,klidne bych zopakoval to Dolte...ubytko pohoda pro narocne i mene narocne,hezke prostredi a motorkarum tam jdou na ruku,kdyz to je motorkarske hotel.
Ceny v celku privetive,za koruny a nikdo po nikom nechce nic predem platit....aspon tak to bylo posledne....ja byl spokojen nadmiru jak s noclehem,obcerstvenim,obsluhou atd. A jelikoz to neni extra daleko,uz by jel i mladej na svem stroji se mnou.
Co si budem nalhavat,Slovensko uz je financne kapku nekde jinde jak pred 10-ti rokama,navic shanet eura atd..
Jen muj nazor....me se tam libilo hodne.


....naprosto souhlasím. Jen bych ještě přidal jako plus parádní cesty v okolí na vyjížďku. Možná je to tím, že to tu mám najeté, ale vždycky je to super svezení :thumbup3:.


remote
Poslať  Predmet príspevku: Re: 9. Bulldog sraz - návrhy KDE !!!  |  Napísal: 26 Jan 2016, 17:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Čus, já jsem pro Dolte. :fing: Slovensko bych letos časově nedal... :?
remote


Felix
Poslať  Predmet príspevku: Re: 9. Bulldog sraz - návrhy KDE !!!  |  Napísal: 26 Jan 2016, 17:38
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
....teď je otázka, jestli by Mirec měl čas a chuť do toho jít znovu. :?:


ford
Poslať  Predmet príspevku: Re: 9. Bulldog sraz - návrhy KDE !!!  |  Napísal: 26 Jan 2016, 18:03

Registrovaný: 12 Apr 2015, 16:46
Príspevky: 164

Offline
to by potem ani nebylo daleko

https://www.youtube.com/watch?v=n6YJkZGP9zk


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku: Re: 9. Bulldog sraz - návrhy KDE !!!  |  Napísal: 26 Jan 2016, 18:16
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Felix píše:
....teď je otázka, jestli by Mirec měl čas a chuť do toho jít znovu. :?:


Že furt všichni hledáte problémy tam, kde nejsou ??? :-D

Přeci pokud nebude mít Mirec čas, nebo chuť, nebo co, tak by to bylo sice mrzuté, ale svět se kvůli tomu nezboří ne ? ;-)
Věřím, že to Mirec dá, a když náhodou ne, tak věřím, že by se našli jiní, kteří by to tam mohli zařídit, zavolat tam, nebo tam třeba i zajet atd atd ... ;-)

Takže : Hlavu vzhůru ... ;-)


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: 9. Bulldog sraz - návrhy KDE !!!  |  Napísal: 26 Jan 2016, 20:31
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Po svých zkušenostech víc než doporučuji osobní kontakt, když se to řeší z nouze po telefonu přes půl republiky, stojí to za hovno, viz. loni. Ještě že to zachránila super parta......
I když Dolte to je jiný level......


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: 9. Bulldog sraz - návrhy KDE !!!  |  Napísal: 27 Jan 2016, 09:04

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Hele kucí,já s tím žádný problém nemám,je to dva kilometry od mého baráku,stačí nahodit termín,zajdu za šéfem a domluvím to.Víc vlastně proto ani nedělám,stejně jako minule ... Chtělo by to ale zavčasu zamluvit,ať pak nečumíme na obsazené termíny ... Minule jsme se namlsali,mezitím se mohl změnit kuchtík,obsluha,já nevím co,aby nedošlo ke zklamání ... Zakroucených silnic a silniček je tu pořád dost,pořád je z čeho vybírat (už mám cosi v hlavě :oops: ),tak se hlavně domluvte.
Výhoda je,že se nemusí nic zabukovávat,míst na hotelu i v chatkách je pro nás dost a dost.

P.S. akorát pro mě smůla,že se nikam nepodívám :crying2: ale rád to udělám,abych se s Váma zase viděl,draci :wink:


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku: Re: 9. Bulldog sraz - návrhy KDE !!!  |  Napísal: 27 Jan 2016, 10:39
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
super ... !!!

jak o myslíš, že se nikam nepodíváš ?


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: 9. Bulldog sraz - návrhy KDE !!!  |  Napísal: 27 Jan 2016, 11:20
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
ze to tam zna :-)


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.