Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 23:18


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 28 Feb 2019, 17:52

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Mirec píše:
Nejezdím,zatím se v tom hrabu ...


Před dvěma roky jsem dělal repasi předních tlumičů,bohužel jsem nekoupil originál náhradní díly,simeringy.S těmi by se měli měnit i vodící pouzdra,zdálo se mi to zbytečné,Bulda neměl ještě tolik najeto,no vymstilo se to ... Tak jsem sáhl hluboko do kapsy a koupil vše nové přímo od YAMAHY i s teflonovými pouzdry.Přitom jsem zjistil,že mám už chycené ložisko v krku (loňské Rumunsko??).Originál bylo kuličkové,ale s velmi malým počtem kuliček po obvodu???Čím míň kuliček,tím větší tlak na ně!!!I jízdní kolo jich má víc!?!Jako náhrada došlo válečkové kuželíkové,s větším počtem válečků a tím i s větší dosedací plochou,tak snad to vydrží.



Reklama


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 28 Feb 2019, 20:34
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Taky jsem dával kuželíková, náhradu, ne originál, ale nějaké Japonce. Zatím paráda. A s těmi pouzdry mě trochu děsíš, ty jsem taky neměnil a gurera dal tuším "athena". Zatím drží.......
A do Olafa teď to samé, ty kuličky mě dostaly...... ObrázokObrázokObrázok


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 17 Mar 2019, 22:05
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Jezdíme ! Dnes prvních 400 metrů s novými páčkami a hefty. Po zimní odstávce chytil perfektně , stačí na 2-3 vteřiny protočit motor (tím se otevře palivový ventil , který čerpadlo nemá šanci překonat) , 2-3 minutky počkat až do karburátorů doteče benzín a potom to startuje na drc.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 18 Aug 2019, 18:24
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Po 2-leté odmlce konečně klapl vícedenní výlet do Alp : 3 dny svezení po parádních silnicích, skvělé počasí... ta motorka je naprosto dokonalá :-)
Ubytování v Alpengasthof Kalte Kuchl, 30€ / osoba / noc vč. královské snídaně a garáže pro motorky.
A pecka nakonec : motorka jela se spotřebou pod 5litrů... tempo bylo sportovně svižné.
Príloha:
2019-08-18_19-09-36.jpg
2019-08-18_19-09-36.jpg [ 201.23 KiB | Zobrazené 11200 krát ]

Príloha:
IMG_2093.JPG
IMG_2093.JPG [ 97.81 KiB | Zobrazené 11200 krát ]

Príloha:
IMG_2096.JPG
IMG_2096.JPG [ 130.21 KiB | Zobrazené 11200 krát ]

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


AveKT
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 20 Aug 2019, 22:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19 Júl 2013, 14:50
Príspevky: 57
Bydlisko: Klatovy

Offline
cafe-racer píše:
Po 2-leté odmlce konečně klapl vícedenní výlet do Alp : 3 dny svezení po parádních silnicích, skvělé počasí... ta motorka je naprosto dokonalá :-)
Ubytování v Alpengasthof Kalte Kuchl, 30€ / osoba / noc vč. královské snídaně a garáže pro motorky.
A pecka nakonec : motorka jela se spotřebou pod 5litrů... tempo bylo sportovně svižné.


Ahoj Martine,
ani nevíš jak si mě navnadil. Před 3 týdny jsme se přestěhovali do nového domu, který jsem stavěl 5 let. Za posledních 7 let byl můj motorkářký život v troskách, nájezdy pár desítek až stovek km ročně. ...a v pátek poo vyrážím z kamarádem projet Lužické, Jizerské, Kronoše a Orlické hory na 4 dny motorce!!! Buldu jsem dnes přestěhoval do nové velké garáže a na přípravu prakticky nemám žádný čas. Pak dám vědět, jak to dopadlo...


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 21 Aug 2019, 09:50
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
To mě těší :-) tak ať ti to klapne.
Bulldog je vděčná a prakticky bezúdržbová motorka, tak snad ani nepotřebuje přípravu (jen jsem omrknul brzdové desky, stav pneu, dobil jsem baterku a jelo se).

PS - barák řeším taky, ale asi mám jinak nastavený priority :-)

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 25 Okt 2019, 16:14
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Tak tenhle víkend už má být asi opravdu poslední krásný. Tak plánujeme projet část Orlických, líznem Polsko a Adršpach a třeba se s někým na trase potkáme. A pak už asi opravdu půjdeme spinkat do garáže
Edit:
Nikoho jsme nepotkali, ale výlet to byl pamparadní


zdenysrx6
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 27 Okt 2019, 11:38
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Dec 2016, 20:29
Príspevky: 149
Bydlisko: dycky Most

Offline
ja už měsic nejezdim , zadní guma KO , přední těsně před , takže se ukládám k zimnímu spanku , brou :-)


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 27 Okt 2019, 19:34
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Taky nejezdim,neni cas. Od srpna jsem mladymu stavěl garáž s dílnou a tento vikend me zbyl čas akorát pokácet třešni,poštípat,uklidit a poorat dvě zahrady...jsem uplně v řiti.


ford
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 27 Okt 2019, 20:19

Registrovaný: 12 Apr 2015, 16:46
Príspevky: 164

Offline
Mirek1 píše:
Taky nejezdim,neni cas. Od srpna jsem mladymu stavěl garáž s dílnou a tento vikend me zbyl čas akorát pokácet třešni,poštípat,uklidit a poorat dvě zahrady...jsem uplně v řiti.



to zme na tym stejně


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 27 Okt 2019, 20:22
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
ford píše:
Mirek1 píše:
Taky nejezdim,neni cas. Od srpna jsem mladymu stavěl garáž s dílnou a tento vikend me zbyl čas akorát pokácet třešni,poštípat,uklidit a poorat dvě zahrady...jsem uplně v řiti.



to zme na tym stejně
Dělat budu v zimě, když se nejezdí . Chápu ale, že něco jde v zimě dělat jen obtížně. Holt priority se mění.


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 28 Mar 2020, 19:29
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Tak co bando, vytáhlo Vás to dnešní úžasný počasí a nebo jste zůstali radši v isolaci? Já teda neodolal a je pravda, že motorek bylo na silnicích víc než plechovek

Odesláno z mého Mi 9 SE pomocí Tapatalk


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 29 Mar 2020, 05:23
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Jo a sražely se mezi sebou...ja si pockam az se ti nedockavci vycukají. .tri mrtvi bajkeri za vikend je celkem dost v tom minimalnim provozu...nikomu nic neutece


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 29 Mar 2020, 13:01
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Miro, blbce potkáš kdykoli, ne jen na začátku sezóny.

Odesláno z mého Mi 9 SE pomocí Tapatalk


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 29 Mar 2020, 16:43
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
To vím...ale první oteplení...a jejich množství je enormní....to je jak s duchodcema na velikonoce,či dušičky...toto sleduju už víc let a vždy se to potvrdilo.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.