Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 15:24


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 14 Máj 2018, 20:04
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Cafe : Pirellky nepomlouvám, jsou to hodně dobrý gumy ale Dunlop je prostě pocitově ještě lepší
A ten přetlak na silnici taky vnímám. Ale jako Mirek, nemám taky potřebu si nic dokazovat a klidně blbovi v Bavoráku na rovině uhnu, stejně se takřka vždy v první sérii zatáček zase potkáme. Jinak jezdím fakt čím dál tím opatrněji a před každou křižovatkou dávám ruku z plynu a čumím jak vejr, jestli na mě něco nevyrazí. Někteří "řidiči" v jedné i ve dvou stopách se chovají jak bezmozci a mnohdy mám pocit, že některé špeky dělají i schválně.
Jinak letos to začalo taky dobře, na nových bačkůrkách mám už přes 2t km a čekají mě teď 3 motovikendy v řadě. Nejvíc se samo těším na ten poslední



Reklama


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 14 Máj 2018, 21:03
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Mirek1 píše:
No houstne..to máš recht...no když se někdo nebezpečně cpe a lepí se mi na prdel,tak mu uhnu...at si ten rypák někde natluče...moje ego tím určitě nijak neutrpí :D

Otázka k Ještědu... byl jsem tak strašně dávno cca 10 let zpět...a byl jsem s motorkou až nahoře u hotelu....dá se tam ještě takto vyjet? Manželka by se tam ráda jukla,protože tam byla jako maly děcko

Dá se až nahoru ; u posledního parkoviště, co na něj odkazuje Amik, stojí pohůnek s vysílačkou a podle aktuální kapacity nahoře tě tam pustí (95%) nebo nepustí (5%). Já tam byl v neděli v poledne, bylo tam asi tak celej Liberec a půlka ČR a místa nahoře habakuk - jen teda opravdu používají veškerý dostupný plochy, tak to bylo trochu enduro vložka. A za parkování moto si řeknou 100,- Kč a je jim jedno, zda tam zůstaneš hodinu nebo 5 minut. Pro mě to za to stálo, fajn výlet.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 15 Máj 2018, 06:43
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Dekuji za info chlapci...samo sebou bych tam nejel o vikendu a chtel bych to stihnout jeste pred prazdninami,tak snad tam takovej pretlak jeste nebude...no uvidime.
Amik: ... nejde o lenost :D ,ale být tam i s motorkou.
Tak jak treba uz driv,kdyz se to jeste dalo na Dlouhych stranich v Jesenikach :D nebo v roce 2011 na GG,kde jsme byli s ženou na hore v 17hod. uplně sami,teplomer ukazoval v cervenci 4°C ,ticho jak v hrobě,az z toho mrazilo a po ceste nahoru se vystřídaly snad všechny roční období :D ... a mlhu ja mlíko v tunelu jsem nikde jinde nevidel. :D :D :D


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 17 Júl 2018, 18:05
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Tak Mirec si jezdí Rumunsko, já si zabrousil "jen" do Mýta na okruh. Koupili jsme si svoji hodinu, přičemž pak nikoho nezajímá kolik tam jezdí lidí. My si tedy udělali sólo jízdu jen ve dvou, zbytek party se bál deště (přišel až po) . Bullda dostal trošku na prdel, v těch klikaticích se musel hodně skládat, ale je to bomba a stojí to za to.
Tetka to dávala taky statečně....... ObrázokObrázokObrázok


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 21 Júl 2018, 22:44
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Pěkný, pěkný a ještě jednou pěkný ! Měřili jste si časy ? A cos tam stihnul dát za nejvyšší převodovej stupeň ?

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 22 Júl 2018, 07:29
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Časy jsme neměřili, jen jsme si tam kroužili, užívali a nemarnili čas. Samo, nejdřív se jelo pomaleji, ale jak se trochu otrkáš, zrychluje se kolo za kolem. Jednou mi to odpochodovalo, až to vypadalo na leháro, ale Bullda se naštěstí chytil. Jedno kolo opatrně a už se zase jelo . Prostě ti to nedá ?..
Vzhledem k tomu že jde o krátkou technickou trať, jelo se v podstatě jen 2, 3, myslím že jsem tam čtyřku snad ani nedal. Furt se motáš, výjezd plnej, zavřít a padat vlevo, vpravo a furt dokola. Za tu hodinku a kousek, jsem byl docela mokrej.
(jo a zapomněl jsem, hodina byla za 2,8 což se dělí počtem jezdců a nebo vlastní dohodou )


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 22 Sep 2018, 16:23
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Další pokus, tentokrát na Hradeckem autodromu. Je menší, ale vyblbnout se tam dá parádně. Nejvyšší čas to přestat pokoušet, na Bulldu ty utažené vážně nejsou a nemá cenu si koledovat o držkopád a zničení mazlíčka. Budem mu fakt muset pořídit nějakého otlučeného laciného brášku...... Obrázok
Pro Cafe : na rovinkách jsme tam šli až na 4, ale při brzdění na poslední chvíli před zatáčkou se občas zavlnila prdel a to tedy lepilo


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 23 Sep 2018, 08:49

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
No hezký hezký,já mám ale změněný přepákování,zvýšený zadek a ještě jsem si neškrtnul ani ve dvou :-o


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 23 Sep 2018, 12:36
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
No jo, jenže já jezdím pořád ve dvou, s tím svým batohem....... (vepředu)


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 25 Sep 2018, 18:14
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Já to prcám...nemám čas na mašinu....včil jezdím na čopru :D ... dvoustovka, 5HP, super spotřeba 1l/hod. a kus práce udělané :D :D :D


Prílohy:
40380150_1872942939409519_1948229472209600512_n.jpg
40380150_1872942939409519_1948229472209600512_n.jpg [ 154.91 KiB | Zobrazené 12490 krát ]
cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 27 Sep 2018, 11:00
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Amiku, co musí člověk udělat aby se tam svezl ?
Bydlím prakticky kilometr od Hradeckého okruhu , všechno to poslouchám a ještě jsem tam fakt nebyl :-)

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 28 Sep 2018, 12:01
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Vše mají na stránkách. http://www.czechring.cz/ Já měl tu kliku, že mě s sebou vzali kamarádi z Hradce, kteří tam jsou na úzko, takže jak to hradili nevím, po mě nechtěli nic. Skládají se, ale mají nějakou lepší cenu.


zdenysrx6
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 28 Sep 2018, 19:38
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Dec 2016, 20:29
Príspevky: 149
Bydlisko: dycky Most

Offline
ja byl včera 110 mil, dokud svítil puntˇa tak to šlo , ale jak zalez za krušný hory , kosa ,ale bylo to super most - litoměřice - ustí - děčín - teplice - bilina - most. Až do Ústí pohodička teplíčko , do dečína ještě jakš takš ale do teplic kosa , v teplicích se oteplilo a do mostu už to zase šlo.Ale i po sezoně a pul co mam buldu mě nepřestava fascinovat jak tahne , včera z teplic na bilinu je to hned za teplicema dokopec čtyřproudovka, a halda kamionu na předjetí , jeli sme ve dvou a jak sem někde uvaděl ve dvou naplnujeme maximalní hmotnost bulldoga , v poho ,měl sem tam petku a pul plynu a na tachači 150 , a furt se za mnou držel nějakej pošuk v tmavym BMW , nahoře na kopci sem ho setřasl pootočenim plynu a v pulce skopec sem tam měl 180 a na otačkoměru 6000 a kousek , no mazec , bulda tahl jak splašenej nosorožec , ještě že mam to vyšší plexi , takže sem se nemusel kurtovat k nadrži a ještě ve stopade sem měl otevřenou helmu ( mam výklopku), takže spokojenost kurevska, a pak že bulda nejede :twisted: :twisted:


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 02 Okt 2018, 17:50
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Mi byli s mladým na DGR v Olmouci...byli jste někdo taky podpořit pro dobrou vě?...bylo to u nás tuším v 7dmi městech.

https://www.youtube.com/watch?v=jEE-Eyz ... e=youtu.be


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Jezdíte?  |  Napísal: 03 Okt 2018, 11:29
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Pěkně Mirku !
Já byl na DGR připravenej, ale v HK se nic nepořádalo a daleko jsem zase jezdit nechtěl, takže nic.
V pátek 140 kilometrů, cestou zpátky jsem solidně promrznul :-(

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.