Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 17:23


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 29 Jún 2022, 06:19
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Honza by sem měl dát co nejdřív podrobnosti.



Reklama


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 29 Jún 2022, 07:17
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Zdravím pejskaře tak mě tady máte jen ke srazu na příští rok 2-4.6. Jižní Čechy ..
Paní recepačka mi bude držet 3 malé chatky a 2 velké s kuchyňkou do konce roku.. celkem 28 lůžek.. Ale raději na to nespoléhejte a rezervujte si samy a včas na tel: 602112103 Macourková je to rekreační středisko Štědronín u Zvíkovského Podhradí.. Zatím zdarec, jdu makat..

Odesláno z mého M2103K19PG pomocí Tapatalk


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 29 Jún 2022, 07:35
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
No ja nevim,prosim o vyjádření .
Jestli je toto jako organizace srazu....příjde mi to málo.
Tam musí být i nějaká vize oběda s vyjížďkou atd.


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 30 Jún 2022, 15:36
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Mirek1 píše:
No ja nevim,prosim o vyjádření .
Jestli je toto jako organizace srazu....příjde mi to málo.
Tam musí být i nějaká vize oběda s vyjížďkou atd.
No nevím. Mám do toho asi nejmíň co kecat, protože 2 srazy kde jsem se více méně z donucení na dálku a na poslední chvíli podílel na organizaci nebyly po stránce zajištění nic moc. Stejně ale za mě:
1. Na oběd a vyjížďku je podle mě času dost, to se ladí až těsně před srazem, tam problém nevidím.
2. Průser vidím v chatkách, sice už mám rezervaci, ale přijde mi 2+3 strašně málo. Aby jsme nedopadli jak na Karlštejně s nuceným spaním kde se dalo (a to jsme měli slíbenou půlku kapacity. Spousta lidí jede až na poslední chvíli, část chce soukromí a tak bych tam byl nakonec nerad skoro sám.
Nevím jestli by nebyl lepší návrh na opakování severního srazu, neboť tam to bylo naprosto super. Zkuste to ještě zvážit, zatím je času dost.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 01 Júl 2022, 08:04
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Tak nějak jsem to myslel.... a ze zkušenosti vím,že:
1) jak se tady zname....a nebudem si nic namlouvat....hromada lidí se podívá tak v dubnu,květnu na forum,kde se kona sraz a proste přijedou. Takze to znamená,ze v tu dobu byde vyprodáno a mají smolík...

2) Ač je to oblast vyhlášená,nezarujuče to proto pro náš cíl to nejlepší.....naopak ,neco ne moc profláklého ve skroměším duchu,kde není mrda lidí me nikdy nezklamalo a i třeba cenami a přístupem personálu je to jiné.

Tím nechci Honzu samozřejmě nijak schazovat a vážím si aktivity,ale na druhou stranu dávám za pravdu Amikovi,že řešení na dálku je semenište problémů.

Ať tady jenom nekritizuju bez nápadu... na srazu jsem to ještě nevěděl,proto jsem to v diskusích u piva nezmiňoval...
Psal jsem si s jednim Polákem,ten me pozval do jejich skupiny na FB. Kolegové ze severu by nás rádi viděli na jejich srazu. Termínově to mívají cca stejne...v prubehu června,počet zhruba jak mi,mozna o chlup víc, věkově to same.
Popravdě řeknu,i by mě to celkem lákalo hodit nějakou družbu. Těch setkání fělávají víc,ale to hlavní v červnu....jinak z jara i na podzim v prubehu září. Z fotek atmosféra na pohodu.
Pokud by byl z naší strany zájem...domluvil byc to.
Jestli to vidíte jako problém,nebo kokotinu....tsk to napište hned,at nad tim ptestanu uvažovat.
Na ten podzim tam ale chci jet kouknout,az to naplánujou....tak kdyby se chtel nekdo ze zvedavosti přidat,budu jen rád.


ford
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 06 Júl 2022, 19:03

Registrovaný: 12 Apr 2015, 16:46
Príspevky: 164

Offline
tak v polsku sem taky eště nebyl , tož proč neéé


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 10 Júl 2022, 18:27
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
:roll: :roll: 210 zobrazení a píšem tady tři lidi :roll: :roll:


Jiří Berka
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 10 Júl 2022, 20:11

Registrovaný: 18 Aug 2016, 20:29
Príspevky: 42
Bydlisko: Mohelnice

Offline
Zdravim Hafany.Zrovna já mám do toho co neniň kecat,organizačně nejak nésu na urovni,ale dovolim si reagovat.Je to novy misto,jesli tam někdo byl,tak jeho zážitky by byly duležity.Počet chatek a lužek mě nějak nevycházi.Já nic neobjednávám dycky se k nekomu nasomruju.Kdyby nebylo zbyti oprášil bych stan keré sem už pár let navytahl (su pohodlné a zhnilé ho stavět) a zbytek vybavy doplnit. K tomu polsku:párkrát sem projižděl,tak kolem 20km od hranic,ale jinak sem tam nebyl.Nevidim duvod proč to nazkusit.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 11 Jan 2023, 13:06
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Moc to asi nevidím....komrntáře žádné,organizace nula. Nevím. Asi to uz tady nikdo neřeší.


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 11 Jan 2023, 18:09
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Potřebovali by jsme nějaké resumé. Máme zabukovanou chatku ale neradi bychom tam byli sami. Zkuste se ozvat jak to vypadá, nebo to nejspíš zrušíme


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 12 Jan 2023, 10:13
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Ono to bude asi složité,když se sem pan ,,organizátor,, není pravděpodobně schopen ani zaregistrovat,natož něco napsat,ikdyž jsem mu veškeré informace,jak na to,předal už loni po srazu.


Veny
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 27 Jan 2023, 20:02

Registrovaný: 04 Feb 2020, 21:26
Príspevky: 7
Bydlisko: Ústí nad Labem

Offline
Ahojky, taky už máme zamluvenou chatku a Franta s Věrkou snad taky.
Amíku sám tam nebudeš, nemusíš se bát.


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 29 Jan 2023, 13:37
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Na FB snad něco je, kdo tam máte přístup prepinknete to i sem, pro nás zabrzdene


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 29 Jan 2023, 15:11
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Amiku,asi tě zklamu. Nic moc tam není a ohledně nějaké organizace už vůbec. Poslední příspěvek před 30ti týdny.
Zkopíroval jsem vše,co tam je....vlastně není
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
[/size]


Miroslav Sáblík
Sem tam volal na zabudování chatky a bylo mi řečeno, že budou nějaké změny?
Odpovědět32 t

Jan Burian
Autor
Miroslav Sáblík ano ano, tohle je ta změna. Musel jsem posunout termín
Odpovědět32 t

Miroslav Sáblík
Jan Burian Bezva, v tento termín to bylo vždycky, hlavně před Medardem
Odpovědět32 t

Mirek BT Pluhacek
Moderátor
Daleko od zachodu...cca?
Odpovědět32 t

Miroslav Sáblík
Mirek BT Pluhacek máš sračku nebo prostatu?
Odpovědět32 t
Mirek BT Pluhacek
Moderátor

Miroslav Sáblík co ja vim,co me chytne za rok
Odpovědět32 t

Jan Burian
Autor
Mirek BT Pluhacek cca 150m do kopce
Odpovědět32 t

Mirek BT Pluhacek
Moderátor
Tak to neni takova hruza...to je na cigarko.
Odpovědět32 t

Martin Křenek
Zdarec mame zajem 2x bulldog.
Odpovědět30 t

Jan Burian
Autor
Martin Křenek sz
Odpovědět30 t


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 29 Jan 2023, 15:46
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Teta někde vyhrabala toto, ona je totiž hrozný hacker Obrázok


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.