Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 25 Apr 2024, 13:30


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Jan Burian
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 12 Apr 2023, 15:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Jún 2022, 21:44
Príspevky: 17

Offline
Tohle stejné jsem teď vložil na fb . Tak uvidíme co se bude dít. Je to letos celý takový zahalený nejistotou a myslím si že úplně zbytečně. Ty rezervace (že se nedalo dovolat ) mě mrzí.. Ostatně vše popsáno v příspěvku.. Zdarec Burák

Odesláno z mého M2103K19PG pomocí Tapatalk



Reklama


Jiří Berka
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 12 Apr 2023, 19:57

Registrovaný: 18 Aug 2016, 20:29
Príspevky: 42
Bydlisko: Mohelnice

Offline
:roll: Zdravim všechny. Četl sem to opravdu několikrát a su z toho jelen,daněk a srnec.Pomožte mě nekdo? Normálně v tom plavu.Zatim nevim kam pojedu,Jesli do jižnich čech nebo na Lučinu?


Jethro53
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 13 Apr 2023, 07:30

Registrovaný: 24 Máj 2010, 16:41
Príspevky: 129

Offline
No a najednou to jde, pane Burian , kdyby jsi tohle napsal už dřív, tak by jsme nemuseli řešit náhradní sraz. Komunikace je důležitá. Já, a myslím že většina z členů se do Jižních Čech těšila ale když už to vypadalo že se snad sraz ani neuskuteční tak mě napadlo zkusit Lučinu. Pokud je to tak jak píšeš, a chatky jsou, tak pojedu rád. Hlavně ať se vyjádří ostatní, kvůli zrušení rezervace na Lučině. Zdar Jethro


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 13 Apr 2023, 07:38
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Kurna chlapi, tak to musíme nějak rozseknout. Přece nebudeme bukovat dvě ubytování a dělat že sebe voly. Do teď to bylo vždy tak na pohodu, tak si to neposerme. Já přijedu kamkoli, jen už dejte někdo konečné rezume, hlavně ať se to uskuteční. Aby jsme nečuměli jak na Karlštejně, tam to bylo domluvený a stejně nás vypekli. Nakonec se to zvládlo, ale jen díky té partě, o kterou bych vážně nerad přišel


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 13 Apr 2023, 09:14
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
amik píše:
Kurna chlapi, tak to musíme nějak rozseknout. Přece nebudeme bukovat dvě ubytování a dělat že sebe voly. Do teď to bylo vždy tak na pohodu, tak si to neposerme. Já přijedu kamkoli, jen už dejte někdo konečné rezume, hlavně ať se to uskuteční. Aby jsme nečuměli jak na Karlštejně, tam to bylo domluvený a stejně nás vypekli. Nakonec se to zvládlo, ale jen díky té partě, o kterou bych vážně nerad přišel


ČAute, tak já s tím už skoro ani nepočítal a říkal si, že se slezem jinde. Na Zvíkov jsem se opakovaně nedovolal, psal jsem email i na jejich FB a žádné reakce. Ale jestli to bude na Zvíkově, tak klidně. Minulý rok jsme nebyli, tak jsem letos chtěl někam za váma dorazit. Kdyby neklapl Zvíkov - přijde mi že to tam nefunguje, když není žádná reakce a není možné je kontaktovat, jak teda zajišťují poptávky rezervací na sezónu, což je za pár týdnů ... je mi to jedno, jejich věc, tak bych byl pro jiné místo, třeba zase Lučina a pod.

Pokud bude Zvíkov, tak Amiku, měl bys v té chatě místo pro mě a pro Dášu ?


Tomer
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 13 Apr 2023, 09:17
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Okt 2010, 20:12
Príspevky: 87
Bydlisko: Velké Opatovice

Offline
Ahoj, tak jak se to rozsekne? Dorazíme kamkoliv.


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 13 Apr 2023, 09:40
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Volal mi jethro, že se definitivně jede Zvíkov. Ubytování se bude bukovat přes Honzu Buriana, jak i výše píše. Určitě to sem ještě někdo doplní.

Jo a Ouklende, jsi první a tak pokud přežijes chrápání a pobíhání mroze v trenkach, tak myslím že to klapne. Kapacitu chatky ví teta, a ta je mimo dosah. Ale vzhledem k tomu, že ty pořád jen slibujes,, tak jsem v klidu


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 13 Apr 2023, 10:41
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Pokud to je takto,nemam s tim problem. Jo a bukovat nic nebudu,jelikoz jsem ranni ptáče a prijedu az v sobotu,nerad bych nekomu vyfouknul chalupu. Stejne jsem chtel před polskem otestovat boční kufry,tak tam hodím stan spacak a matracku,at aspon neco vezu no buď se k nekomu přiseru a přispěju mu za chalupu,nebo rozbalím bivak.
No a jak tu uz zaznelo: KOMUNIKACE JE ZÁKLADZÁKLAD ÚSPĚCHU.....Tak se na to Honzo zaměř a nebudou zmatky


Jan Burian
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 18 Apr 2023, 09:44
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Jún 2022, 21:44
Príspevky: 17

Offline
Zdravím pejskaře
Přátelé trička pro letošní sraz jsou na světě. Zatím 9ks
3x L
3x XL
3x 2XL
Cena 200kč
Pokud budete chtít, pište, volejte
734403234 BurákObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Odesláno z mého M2103K19PG pomocí Tapatalk


Jan Burian
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 07 Máj 2023, 01:13
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Jún 2022, 21:44
Príspevky: 17

Offline
Zdravím vás přátelé pejskaři v podstatě již za pár dnů se máš "ohrožený druh" sejde v Jižních Čechách v RZ Počta Štedronín u Zvíkovského Podhradí, na což se dost těším. Těším se že vypadnu z baráku, že sterosti hodím za hlavu, že si s váma dám večer na pohodu pívo a třeba i několik a že se konečně i trochu svezu a vyvenčím pejska
Sejdeme se většina v pátek 2.6. Někteří z nás již ve čtvrtek. Občerstvení bude zajištěno i pro ty kteří přijedou později večer.
Na sobotní vyjížďku jsem se rozhodl že vás vezmu do kraje mého srdce a to na Lipno kde jsem strávil 19 let mého pro mně úžasného života. Je to krásná pohodová cca 120km dlouhá cesta nádhernou krajinou na krásné místo. Čas odjezdu vidím na 10:30 možná dříve až jak se dohodneme na místě. U kamaráda v kempu u Kukačků u Horní Plané si dáme oběd kde s náma počítají a po té bych každopádně navštívil třeba novou rozhlednu v Horní Plané odkud je krásný výhled na České moře Lipno.
Půl šestou k večeru bych viděl jako čas na cestu zpět na Štědronin. Mezi tím nechť si každý dělá co chce no a večer posedíme, popijeme
V neděli dopoledne než se opět rozprchnem, by jsme mohli společně navštívit nedaleký hrad Zvíkov a nebo onen neblaze pověstný Žďákovský most..
Pokud by nám nepřálo počasí, mám nachystanou alternativu výletu ale to by jsme se domlouvali až na místě. Snídaně, obědy, večeře jsou samozřejmostí a na pátek večer jsem ještě objednal gulášek
Těším se na vás bando
PS: Přišel jsem o všechny telefonní kontakty ale číslo mám pořád stejné 734403234ObrázokObrázokObrázokObrázok

Odesláno z mého 2201117SY pomocí Tapatalk


amik
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 07 Máj 2023, 13:30
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Super, super. Už se těšíme. Potvrzujeme účast. My nedočkavě budem čekat už od čtvrtka.


Jan Burian
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 07 Máj 2023, 16:06
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Jún 2022, 21:44
Príspevky: 17

Offline
Tak paráda

Odesláno z mého 2201117SY pomocí Tapatalk


Jan Burian
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 07 Máj 2023, 16:06
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Jún 2022, 21:44
Príspevky: 17

Offline
amik píše:
Super, super. Už se těšíme. Potvrzujeme účast. My nedočkavě budem čekat už od čtvrtka.
Tak paráda

Odesláno z mého 2201117SY pomocí Tapatalk


Jiří Berka
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 07 Máj 2023, 19:46

Registrovaný: 18 Aug 2016, 20:29
Príspevky: 42
Bydlisko: Mohelnice

Offline
Zdravim všechny.Přijedu v pátek,nevim přesně v kolik,možná z někym uděláme kolonu. telefon mám furt sténé:737671873


vanicekpavel
Poslať  Predmet príspevku: Re: Bulldog sraz 2023 - Jižní Čechy  |  Napísal: 14 Máj 2023, 07:18

Registrovaný: 08 Jún 2020, 13:26
Príspevky: 11

Offline
My přijedeme v pátek co nejdříve ! Pavel a Eliška
Moc se těšíme!


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.