Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 29 Mar 2024, 14:04


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Polský Yamaha Bulldog sraz 9.-11.6.2023 RAMLEJE (40km Gd  |  Napísal: 10 Máj 2023, 19:41
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Do Bulldogowisko Kaszuby 2023 zbývá 30 dní.
Proto Vás žádám o doplacení zbývající částky 68,50EUR (300zl) na osobu
Peníze je potřeba poslat do 22. května.
na účet Monice,tam,kam jste posílali zálohu.
PL17 1940 1076 6304 5442 0000 0000
Zpráva pro příjemce...... Bulldogowisko+JMÉNO(NA)

Převod a částku jsem osobně zkusil 67eur,ale bylo to málo....tak proto proto jsem to navýšil na 68,50/osoba.
Kdo to pošlete...napište do komentáře,tak jak já at máme přehled.



Reklama


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: Re: Polský Yamaha Bulldog sraz 9.-11.6.2023 RAMLEJE (40km Gd  |  Napísal: 06 Jún 2023, 07:56
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Takze přátelé....po dohode s některými z Vás jsem sraz na eurooil upravil na 11:00. Chtěl bych všechny poprosit,kdo přijede na pumpu,at si dotankuje bandasku do plna,at vyrazíme všichni se stejným množstvím paliva. V Polsku není pumpa na každém rohu jak u nás. At se nemusí kvuli jednomu treba zbytečně zastavovat. Jinak vymenil jsem si pro jistotu za litr zlataky...jinak by nemel byt problem vsude zaplatit kartou. Z chlastu beru 2 flašky slivovice a mozna nejaky plechy ceskyho piva pro sebe na chuť. Jihomoravaci vemou asi i víno,co jsem se tak bavil. No proste at je co na stul a zbytek si koupime tam. Jinak prvni spani cvakam ze sveho 550 zlotych...tak to pak nejak rozpocitame . Psala Monika,ze ručniky budou na pokojich,tak si jich neberte z domu zbytečně moc. Budu se na Vas těšit a kdyby mel nekdo dotazy,sem s nima. Ve ctvrtek zdar výpravo.


Jiří Berka
Poslať  Predmet príspevku: Re: Polský Yamaha Bulldog sraz 9.-11.6.2023 RAMLEJE (40km Gd  |  Napísal: 06 Jún 2023, 20:11

Registrovaný: 18 Aug 2016, 20:29
Príspevky: 42
Bydlisko: Mohelnice

Offline
Nazdar všichni.Jako správné pionýr su skoro připraven.Pivo už mám slivovicu taky,zitra eště zajedu pro tvargle.300zl ještě od posledně,bero pré všecky karty aspoň co sem se ptal,takže by to neměl bejt problém.Tak pozétři.zati čau. Snad moc nezmoknem


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.