Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 18 Apr 2024, 16:12


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
OZZY
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Apr 2010, 06:34
Obrázok užívateľa
spomíname

Registrovaný: 30 Mar 2009, 17:09
Príspevky: 255
Bydlisko: Ovčáry Mělnik

Offline
Neboooj Mirku 1 dám si pozor :wink: Tak ještě upřesnuji kdyby někdo měl zájem,3.4.zahájení motocyklové sezony,Praha-Poděbrady........ostatní učastníci se připojují na první pumpě Benzina(HUMMER CENTRUM) na Hradecké dálnici,kde bude kolona jen projíždět(krokem) v 11.20-11.35
Nooo a až se budem vracet tak se stavíme v Kersku,známé z kultovního filmu Slavnosti sněženek a dáme si bud šipkovou nebo se zelím :lol: noo a pak hajdy na sever do putyky :wink: 8)

_________________
MEMENTO MORI



Reklama


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Apr 2010, 07:51

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
OZZY píše:
Neboooj Mirku 1 dám si pozor :wink: Tak ještě upřesnuji kdyby někdo měl zájem,3.4.zahájení motocyklové sezony,Praha-Poděbrady........ostatní učastníci se připojují na první pumpě Benzina(HUMMER CENTRUM) na Hradecké dálnici,kde bude kolona jen projíždět(krokem) v 11.20-11.35
Nooo a až se budem vracet tak se stavíme v Kersku,známé z kultovního filmu Slavnosti sněženek a dáme si bud šipkovou nebo se zelím :lol: noo a pak hajdy na sever do putyky :wink: 8)

Dej si za me jednu se zelim a pajfalskym knedlikem. A bacha at neprijdete o ventilky :thumbup2:


GumaJ
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Apr 2010, 18:25
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Feb 2009, 10:47
Príspevky: 294
Bydlisko: Praha 8

Offline
Sem chtěl vyrazit do Žďáru nad Sázavou na Otevírání silnic.....nevyšlo to,tak se možná vydám alespoň na ty Poděbrady... :wink:
Kdy se Ozzy zjevíš na tý benzině,nebo kudy tam pojedeš,že bych se připojil? :lol: :army:

_________________
Obrázok


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Apr 2010, 21:09
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Tak já jsem zatím v klidu, dnes jsem byl u servismana a karbce z buldy leželi rozebraný na ponku... :cry: Tak snad příští víkend to dopadne někam se projet... :)

_________________
A.C.A.B.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Apr 2010, 21:10
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Tak chlapi něco nafoťte,ať je na co čučet aspoň. :wink:


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Apr 2010, 23:02
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
stonemen píše:
Tak já jsem zatím v klidu, dnes jsem byl u servismana a karbce z buldy leželi rozebraný na ponku... :cry: Tak snad příští víkend to dopadne někam se projet... :)


... jsem na tom bohužel úplně stejně kurňa. pověsit servismany za kou*e do průvanu ... :twisted:


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Apr 2010, 17:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
cafe-racer píše:
Po dnešku mám vyzvednutou RZ, takže zbývá jen doufat že odstranění AIS nemá neblahý vliv na nastavení karburátorů.
Jestli klapne počasí tak pojedu, budu to tu sledovat a případně se připojím.
Martin


Tak jsem se strachoval zbytečně, jede to jako ďas. Objednám se ještě na synchronizaci karbeců + přeměření na brzdě, ať máme o čem polemizovat :-)


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 05 Apr 2010, 15:31
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
cafe-racer píše:
Tak jsem se strachoval zbytečně, jede to jako ďas. Objednám se ještě na synchronizaci karbeců + přeměření na brzdě, ať máme o čem polemizovat :-)

Tak to čučím :shock: , tak to že mi padal výkon by pak muselo být tím větším sáním na airboxu, protože odstraněním restriktorů bych to snad neovlivnil a nebo to bylo všechno do kupy... :?

_________________
A.C.A.B.


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 05 Apr 2010, 15:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Ouklend píše:
... jsem na tom bohužel úplně stejně kurňa. pověsit servismany za kou*e do průvanu ... :twisted:

Já už s toho mám nervy, táhne se to už tři týdny a to jsem to domlouval už v lednu. No jo trpělivost růže (buldu) přináší... :wink:

_________________
A.C.A.B.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.