Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 09:42


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Peter BT
Poslať  Predmet príspevku: krátky výjazd 25.10.09 - okolie Dunajskej Stredy  |  Napísal: 25 Okt 2009, 21:15
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
keďže sme si s Braňom dali za úlohu zabehnúť tento rok ešte Dorso, máme čo robiť, aby sme to stihli. A tak sme sa dnes poobede pozbierali a vyrazili zábehovým tempom smerom na Dunajskú Stredu, kde máme cestou niekoľko pekných úsekov a v ciely malý motardový okruh a následne Slovakiaring.

- Na motardovom okruhu sme prebehli trocha okraje pneumatík. Braňo na novej mašinke najprv opatrne, ale potom už natvrdo šiel až na okraj pneumatík. Teda, aby som pravdu povedal, len na pravej strane, na ľavej strane ostali 2 mm :wink2: . To, že mne ostalo na oboch stranách vyše 1,5cm nebudem radšej hovoriť :unsure:


Obrázok Obrázok Obrázok

Keďže počasie bolo stále fajn, skočili sme sa ešte pozrieť na Slovakiaring, či niekto využíva počasie. už výpadovka z DS jasne dala najavo, že určite. hustota motoriek na ceste bola jednoznačná. Na okruhu boli voľné jazdy motoriek, parkoviská verejnosti plné (pravdupovediac nečudo, lebo väčšinu zaberajú ešte stavebné stroje) a tribúna tak akurát, v každom prípade pár stovák divákov tam bolo aj tak, krásne počasie, reštaurácia lákali na výlet.
Veľký okruh je komplet spojazdnený aj s riadiacou vežou, boxami, reštauráciou a hlavnou tribúnou. Vzhľadovo dráha nie je žiadny zázrak zatiaľ, lebo tráva ešte nenarástla, takže je to také trocha celé šedivé, to ale potrebuje len čas, na jar bude toto v poriadku. Okruh určite nie je tak pekný ako Brnenský alebo iný prírodný okruh, ale zas naopak jeho zaujímavosťou je, že z tribúny vidieť veľkú časť trate. No a cieľová rovinka alebo kúsok za ňou dobre viditeľný nadjazd - pohľadovo nemajú chybu.
Jedinou smolou okruhu pre nás je, že je ešte rýchlejší ako Brno. Očakávané maximálky cez 300km/h, dĺžka skoro 6km, rovinka v najkratšej forme cez 900m jasne hovoria o charaktere trate, ktorý určite neladili pre naše bulíky. Ale budúci rok má pribudnúť motardový okruh ako súčasť areálu, a to už by šlo.

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

ospravedlňujem sa za fotky, boli len narýchlo spravené mobilom, takže kvalita je taká - nijaká



Reklama


helmi
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Okt 2009, 22:54
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Mar 2009, 19:01
Príspevky: 367
Bydlisko: Galanta

Offline
Niepovedal by som, že kvalita fotiek je nijaká. Čo je treba vidieť to je vidno. Asi tak hodinu - hodinu a pol neskôr než ste to nafotili som tam bol aj ja. Ja som pre zmenu urobil telefónom krátke video, no neviem ako ho sem dať. Škoda že sme sa nestretli.

_________________
Ride Free


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Okt 2009, 23:03
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
tiež ma to mrzí, ale nás to napadlo tak rýchlo, že poďme niekde a nakoniec bola z toho DS :D

tak najbližšie

to video vieš dať do počítača? ak ano, pošli mi ho mailom, skúsime niečo. Len z mobilu to vždy nejde, niekedy to treba zkonvertovať. ale za pokus to stojí.


Leoš
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Okt 2009, 20:43

Registrovaný: 25 Okt 2009, 21:09
Príspevky: 173
Bydlisko: Zlin- Otrokovice

Offline
Vypadá to podle fotek na pěkný okruh. Mít tak nějakého supersporta taky by se tam dalo asi vyřádit pěkně.


helmi
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Okt 2009, 00:36
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Mar 2009, 19:01
Príspevky: 367
Bydlisko: Galanta

Offline
No ja by som sa tam docela rád "vyrádil" aj na svojom Bulldogovi.

_________________
Ride Free


Jindra
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Okt 2009, 15:13
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Okt 2009, 18:43
Príspevky: 131
Bydlisko: Poruba

Offline
Já ne,Bulldog patří do přírody . :wink:


helmi
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Okt 2009, 01:01
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Mar 2009, 19:01
Príspevky: 367
Bydlisko: Galanta

Offline
No nič v zlom Jindro, ale podľa mňa do prírody nepatrí ani enduro, ani krosa, nie to ešte bulldog. Ledaže by si myslel tou prírodou bežné okresky a cesty 2. a 3. triedy. Tož to áno.

_________________
Ride Free


Jindra
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Okt 2009, 01:09
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Okt 2009, 18:43
Príspevky: 131
Bydlisko: Poruba

Offline
Samo,pochopil jsi dobre,že na silnice do přírody. Z lesa bych ty zmetky hnal sviňským krokem. Jsem myslivec(poľovník) a toto mi vadí velice. :twisted:


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.