Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 29 Mar 2024, 05:59


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Nov 2009, 19:10
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Je to jako u Bulldy, kdyby vážil o 100kg míň s tímhle výkonem to by byl mazec :twisted: :lol:

_________________
A.C.A.B.



Reklama


helmi
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 00:42
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Mar 2009, 19:01
Príspevky: 367
Bydlisko: Galanta

Offline
Asi málo čítam ,,autočasopisy" . Myslel som, že na SK sa vyrábajú len KIA, PEUGEOT a VW no a AUDI. Ale toto? Určite zaujímavé, ale odkedy mám svoje Báwo už ma nijaké auto nerozhádže...

_________________
Ride Free


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 00:54
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
neviem nájsť toto video na youtube, je to v lepšej kvalite, ale ani toto nie je zlé - nakrútené v Bratislave, jazdí chlapík z NZ

http://www1.ceknito.sk/video/81124


BranoB
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 16:41
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 14:22
Príspevky: 243
Bydlisko: Brno

Offline
Citácia:
Nic moc výkon,na to jak to vypadá sportovně závodně. :lol:
.........a ta cena za svezení,no nevim :roll:

Kamarád má toto,vypadá to jak auto,výkon ještě větší a sveze mě zadarmo :lol:

Dodge Stealth 3.0 GT z limitované série TT. 3 litry obsah, 6 válců, 2 tutba, pohon 4x4, výkon 275 KW - 369 koní

Obrázok

Keby to malo tak okolo 1000-1200kg a zadny nahon, tak by to mohlo mat aj 270koni a bola by to sranda..

Ale stale nie taka, ako ani nie tonove auto, zadny nahon, extremne tvrdy podvozok, sediet par centimetrov nad zemou, ziadne ABS, ziadne ESP a ine kraviny, ziadna stabilizacna elektronika, rozdelenie hmostnosti na stred, mat motor za chrbtom za iba jednou doskou, sedacka je len laminatova skrupina, jazdne vlastnosti motokary a 250 koni... Z toho auta ide strach..

A co je najlepsie? Na ulici sa za vami otoci absolutne kazdy ! :D :D :D

_________________
Aprilia SMV 750 Dorsoduro


Leoš
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 16:56

Registrovaný: 25 Okt 2009, 21:09
Príspevky: 173
Bydlisko: Zlin- Otrokovice

Offline
Vám jde o to, aby se za Váma každý otáčel? Já myslel že jde o to se svézt a užít si to a ne, abych každému dokazoval jak jsem lepší nebo tak nějak. Takové frajírky k smrti nenávidím, co si myslí že jim silnice patří.

Leoš


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 17:21
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Leošu,to máš naprostou pravdu a souhlasím,že to tak většinou je :wink:
........a aby se za mnou lidi otáčeli,na to nepotřebuju ten laminátovej vysavač. :lol: Stačí když si občas udělám radost a vytáhnu svoji hýčkanou stařenku Škoda 100 a vyrazím do města :lol: :lol: :lol:

Peter:
Tvoje přirovnání FJR a supersport není dobré. Musíš rovnat dva sporťáky treba Suzuki Hayabusa vs. GSXR (váha/výkon),pak možná jo,ale pravdu máš v tom,že speciál co popisuješ,nelze srovnat s normálním autem do provozu.
Jinak dnes jak jsem tankoval,tak na benzině byl nádherný červený Mustang ze 60-tych let. To byl koncert,když to nastartoval,zabublal a odjížděl.
Tím bych se chtěl někdy aspoň svézt.


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 19:55
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Mirku, mne ameriky predstavovať nemusíš, do ich zvuku som roky zamilovaný, v meste máme predajcu, ktorý ich tu má nastúpených, a aj v meste niekoľko tzv. muscle-cars jazdí. Ten hlboký zvuk nemá chybu.

Ja som hovoril o tom, že attack je malý vrtký športiak, ktorý sa nehodí na dlhé cestovanie, doma sa cíti na kľukatých cestách, kde konkurenciu nemá.

Preto moje porovnanie Attack-supermoto na jednej strane a americký musclecars - FJR určite sedí

Pre vysvetlenie, Mirku
- Supermoto - alebo ľudovo motard - o ktorej som hovoril je svižná výkonná motorka predurčená na jazdenie po pokrútených cestách.
- Superšport je tvoja GSX-R


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 20:03
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Leoš píše:
Vám jde o to, aby se za Váma každý otáčel? Já myslel že jde o to se svézt a užít si to a ne, abych každému dokazoval jak jsem lepší nebo tak nějak. Takové frajírky k smrti nenávidím, co si myslí že jim silnice patří.

Leoš


Leoši,
A pokiaľ tými "frajírkami" myslíš na tých, čo si z mesta robia závodnú dráhu - máme na to rovnaký názor

ale čo sa mňa týka, nech robím, čo len chcem, z dvora sa dostanem na okresky len cez mesto. A ver mi, že stačí isť po meste 40 a foťáky cvakajú. To asi ten trojlitrový šesťvalcový vysavač :wink2:


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 20:47
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
:thumbup: :lol2: :thumbup: gratuluju,až řeknu klukum,že gsxr není na zatáčky,tak mě asi utlučou :lol:


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Nov 2009, 21:37
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Mirku, nemám k tebe slov.

tak sa ich ale spýtaj na zatáčkovitú trať - porovnanie motard verzus GSX-R, tak, ako som o tom hovoril

Ale vieš čo, kto chcel, pochopil, a ty nepochopíš už len z princípu :thumbdown: nemám záujem to s tebou ďalej rozvádzať.

Ja som si tých 360 km dnes veľmi dobre užíval, a nič na tom nezmenia tvoje názory. Kľudne si ich podrž, ja si podržím tie svoje. :thumbup2:


BranoB
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Nov 2009, 00:23
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 14:22
Príspevky: 243
Bydlisko: Brno

Offline
Mirek1 píše:
:thumbup: :lol2: :thumbup: gratuluju,až řeknu klukum,že gsxr není na zatáčky,tak mě asi utlučou :lol:

nesnaz sa ma presvedzit, ze SS oproti motardu na klukatych cestach ma navrch.. Pokial si na ceste/okruhu, kde mas max rychlost cca 160 km/h, tak SS nema absolutnu sancu.. Samozrejme, berme do uvahu, porovnanie laminatov a zavodneho motardu + profi jazdci -> aby sme porovnavali porovnatelne urovne v oboch kategoriach.. Ak neveris, pozri si youtube, napr: http://www.youtube.com/watch?v=5RCHcVX9W4c - samozrejme, na rovinkach SS dobieha, maximalku to ma uplne inde.. Chalan to popisuje aj v description videa: "the KTM is fast in the twisty turns of the track but it's power down the straight line is no match to that of the awesome ZX-10R"

Ale ako myslis :wink:

_________________
Aprilia SMV 750 Dorsoduro


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Nov 2009, 08:50
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Máte pravdu a nemá to smysl rozvádět.....ale hezky ho na tom sportu natočil,naopak by to asi nešlo


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Nov 2009, 19:34
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
musím priznať že síce bez bulíka, ale bol to fajn deň.
tak pripájam nejaké fotky z dnešného večera na mojom obľúbenom mieste

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

zostavu mnohí poznáte aspoň čiastočne - Braňo - Blackshadow so svojou priateľkou Sandy a Dorsodurro, a samozrejme K-1 Attack, môj kamarát na niekoľko dní, a najkrajśie lietadlo na naśom letisku - krásne zreštaurovaný a lietajúci Zlin 105


Leoš
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Nov 2009, 19:49

Registrovaný: 25 Okt 2009, 21:09
Príspevky: 173
Bydlisko: Zlin- Otrokovice

Offline
Je tady něco cítit

leoš


Jindra
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Nov 2009, 20:01
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Okt 2009, 18:43
Príspevky: 131
Bydlisko: Poruba

Offline
Leošu,klid. Někdo má a někdo nemá,ale já říkám hlavně zdraví a ostatní mi neleží ani v patě. :wink:
.......pravdou ale je,že to s Bulldogama moc společného nemá. :cry:


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.