Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 19 Apr 2024, 05:20


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Leoš
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Nov 2009, 20:09

Registrovaný: 25 Okt 2009, 21:09
Príspevky: 173
Bydlisko: Zlin- Otrokovice

Offline
Jindro já jsem klidný, jen nemám rád chlubílky a lidi co ukazují, já jsem něco víc jak vy, nebo tak něco. Vždy řeknu na plnou hubu, to co si myslím. Jak se říká co na srdci to na jazyku.

leoš



Reklama


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Nov 2009, 20:17
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Peter BT píše:
neviem nájsť toto video na youtube, je to v lepšej kvalite, ale ani toto nie je zlé - nakrútené v Bratislave, jazdí chlapík z NZ

http://www1.ceknito.sk/video/81124

Tak video je parádní,a ten boreček za volantem to s tím uměl, doufám že jste si to užili podobně... :wink: :)

_________________
A.C.A.B.


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Nov 2009, 20:23
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Leoš píše:
Vám jde o to, aby se za Váma každý otáčel? Já myslel že jde o to se svézt a užít si to a ne, abych každému dokazoval jak jsem lepší nebo tak nějak. Takové frajírky k smrti nenávidím, co si myslí že jim silnice patří.

Leoš

Mám dny,kdy mě baví,že se za mnou lidi otáčí a nemusím jet zrovna 120km městem,to by toho pak moc neviděli :wink: A rád se i já ohlídnu po nějaký technický vychytávce,takže jsem rád za TYHLE FRAJERY pokud nemají v hlavě nasráno... :D Svět by byl pak přeci moc nudný,blee... :cry:

_________________
A.C.A.B.


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Nov 2009, 20:28
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Leoš píše:
Je tady něco cítit

leoš


Leoši, síce sa nepoznáme, ale vnímam tvoje narážky z posledných týždňov, ale ako predtým, aj teraz si vedľa, tie mašinky žiaľ nie sú moje, ale páčia sa mi. Ale teším sa z nich tak, ako by moje boli.

- K1 máme požičané - Blackshadov robí pre nich nejaké veci a sme aj ináč spriaznený.
- Lietadlo patrí kamarátovi - je to starý pilot, ktorý investoval do rekonštrukcie nemálo času aby zachránil túto krásnu mašinku
- a Dorso - konečne trefa - je naše - blackshadow usilovne spláca leasing, podobne, ako si splatil aj predchdzádzajúcu XR, aj keď mal len 16 rokov.

a keď sa pýtaš, prečo to sem dávam - baví ma technika, nielen moto, ale aj autá a lietanie. A je tu viac chlapcov, čo sú podobne postihnutí, tých by to mohlo zaujímať. Podobne, ako pjotrove dračie lode, alebo Mirkovo jazierko. Je to proste o koníčkoch

Takže nehnevaj sa, ale netreba plakať a ohŕňať nosom, ale treba makať. roboty je dosť, len sa treba poobzerať a zabrať. A dvojnásobne to platí teraz počas krízy.


Leoš
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Nov 2009, 21:05

Registrovaný: 25 Okt 2009, 21:09
Príspevky: 173
Bydlisko: Zlin- Otrokovice

Offline
No nevím co jsi tím myslel, že je třeba víc dělat. Já práci mám a jsem vlastníkem jednoho podniku. Je to můj podnik a i já makám jak mourovatej i když je můj. A o tom, že lidi nechcou makat vím svoje. Dělám přece na svojem. Netřeba se chlubit a už vůbec ne někde do éteru. Nemám to zapotřebí. Na peníze si nestěžuji vůbec, mám jich víc jak dost.
Jen mě to přišlo jako chlubení a ukazování se. Je tady spousta kluků co nemají ani chleba, či na to jak by do nádrže natankovali. Tak proto. Připadá mě to vůči nim blbý. Třeba zrovna nemají tu práci co zmiňuješ a není to její chybou že.
Jsem tady sice jen krátkou dobu, ale co jsem doma nemocen tak jsem si toho tady dost přečetl. Třeba kolonka kdo co dělá nebo tak něco. Jsou tam i odkazy na firmy kde kdo dělá.
Já tě taky nepoznám, nemám proti tobě vůbec nic. Věřím že jsi dobrej chlap. A tak jak jsi mě už jednou psal, přišel jsem v blbou dobu.
Já patřím k těm co si hlavně čtou něž přispívají. Ale jak jsem již už psal, tak jedna z mojich vlastností je ta to co na na srdci to na jazyku. Jsem zvyklej říkat každému co si o něm myslím nebo čem. Toť vše co ti k tomu můžu říct.


S úctou Leoš


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Nov 2009, 21:14
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Peter BT píše:
......... ale treba makať. roboty je dosť, len sa treba poobzerať a zabrať. A dvojnásobne to platí teraz počas krízy.


.....asi,žiju na jiné planetě :lol:


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Nov 2009, 21:21
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Leoš píše:
....Jen mě to přišlo jako chlubení a ukazování se. Je tady spousta kluků co nemají ani chleba, či na to jak by do nádrže natankovali. Tak proto. Připadá mě to vůči nim blbý. Třeba zrovna nemají tu práci co zmiňuješ a není to její chybou že. .....

S úctou Leoš


leoši,
viem sa pochváliť tou lízovanou motorkou, na ktorú si zarába môj uź mesiac 18 ročný syn. Takže chváliť sa môžem šikovným synom, ktorý neotrča ruku ale kmitá. Ak si myslel na toto, chválim sa ním.

A tiež sa chválim pred kamarátovým lietadlom, lebo sa teším, že poznám človeka, ktorý je schopný a ochotný venovať čas záchrane krásneho starého lietadla. chválim sa tým

A chválim sa tým, že poznám chlapcov, ktorý mali pred rokmi sen - krásne auto - a venovali mu roky práce a dotiahli ho do tohto stavu. neplakali, ale makali cez všetky prekážky. lebo na začiatku to nebola žiadna veľká firma, ale skupinka nadšencov s krásnou myšlienkou - K-1 Attack.

A tiež sa starám o to, aby mojich 10 zamestnancov malo čo robiť a dostali výplatu každý mesiac. A boli mesiace, keď ja som moju nedostal, a aby oni ju mali, priniesol som peniaze z domu. A keďže sú to mladí chlapci, autíčkári, a v piatok boli prví, ktorí si Attacka užívali nielen pohľadom, ale aj jazdou. Proste mali trocha voľnejsí deň vyplnený niečím, čo ich baví. A chválim sa tým, že mám v robote takýchto chlapcov a dievčence, ktorý makajú za firmu nielen keď je dobre, ale aj keď sa nedarí. Chválim sa takýmito zamestancami


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Nov 2009, 21:57
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
To jsou zase starosti :-/ Když se vám to téma nezamlouvá, prostě ho ignorujte - já se podívám rád. Mimo jiné jsem se o existenci toho auta dozvěděl poprvé právě tady...

Peter, díky za pěkný fotečky. Jaký to bylo svezení pro člověka, kterej v tom nejezdí denně?


Denys
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Nov 2009, 22:06
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 08:06
Príspevky: 132
Bydlisko: Roztoky u Prahy

Offline
No cítit tu něco je. :roll: Říká se tomu závist.Nadarmo se neříká přej a bude ti přáno.Všichni jsme si asi koupili Bulíka aby jsme se s ním zavřeli v garáži nebo co.
Peter hodně takové radosti.

_________________
žít a nechat žít


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Nov 2009, 22:39
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Pěkné fotky Peter. Jen jich mohlo být více. Alespoň nějaká akčnější :wink: .
Doufám, že sis pořídil i video. Mohl jsi zkusit trumfnout tady toho chlapíka z odkazu co jsi sem dal http://www1.ceknito.sk/video/81124 :lol: . Mimochodem super videjko. To bude asi tou muzikou ... :lol:

Jinak určitě pěkně prožitý den ...


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Nov 2009, 22:44
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
to Cafe-racer
ako ti poviem, sedel som už v tom vo výrobe aj na predvádzačkách, bol som s nimi na pretekoch, ale neriadil som to predtým.
štvrtok som trocha meškal, tak mi povedali, źe musia uź ísť, źe kľúć bude u vrátnika, prevezmem splnomocnenie a kľúčik a potom sa dohodneme, kedy to vrátim. Takže Stvrtok večer som dostal kľúčik, naštastie dvere som vedel otvoriť, vsúkal som sa za volant, zavrel dvere a prúser. zhaslo svetlo, a nevedel som nájsť ani kľúćovú dierku. Takže po 20min hladania som všetko našiel a vyrazil cez upršanú Bratislavu domov. Trápenie. Šialene tvrdá spojka, brzda, kormidlo takmer bez posilovača, motor na nízkych otáčkach sa trápi, trase to,......keď som pozrel na semafóroch cez okno, hádal som, aké SUV to stojí vedľa mňa - bola to fábia :D , pozeral som jej rovno na kľučku. riadenie strmé, reagovalo na myšlienku. Manźelka išla za mnou na Multivane, hovorila, źe bola sranda na mňa pozerať, ako som kľučkoval po ceste...

Ale to bola prvá jazda, v daždi na neznámom aute. Piatok vyślo slnko, a vśetko bolo ináč. Dnes mám na aute cez 500km, a je to báseň.
pochopil som, ako to funguje a dávam mu, čo potrebuje. Nie je to prekoňovaná rodinná limuzína, je to športové náradie s úpravami na jazdenie po cestách. Takže tvrdé pedále, strmé riadenie, športový charakter motora ktorý neznáša nízke otáčky, hlavne kým nie je zahriaty. Tvrdý športový podvozok vadí len pri pomalej jazde v meste. To auto sedí báječne v zákrutách, neuveriteľne zrýchľuje, posed tak 15cm nad zemou dáva iný pocit z jazdy. Krátky rázvor dáva neuveriteľnú obratnosť na kľukatej dráhe, ale zas spolu so strmým riadením spôsobuje nepokoj cez 220km/h. A ten zvuk motora za chrbtom, od ktorého ťa delí len požiarna prepážka, hlavne nad 4000 otácok je neuveriteľný.
V žiadnom prípade to nie je to auto na nákupy (aj keď hlboký kufor má cez 200litrov), je to koníček, alebo až droga. Čím viac v ňom sedíš, tým viac ťa drźí. Pri jazde cítiš, že ho ovládaš a riadiś. Cítiš cestu a motor ti buráca až v tvojom vnútry. Pochopil som, čo píšu v časopisoch Speed alebo Top gear - že súčasné autá sú tak perfektné a dokonalé, źe strácajú charakter, uriadi ich pomali aj cvičená opica, elektronika kontroluje a opravuje tvoje chyby, upravuje tvoje pokyny.

Attack má elektroniku v managemente motora, našťastie ho nepośkvrnili všelijakými ABS, ESP ......... Je to čisto medzi tebou a strojom, ako ideš. A zatiaľ všetci, ktorých som previezol, vysadali s úsmevom omotaným okolo hlavy a habkali. Nie je to o výkone či maximálke - Riadil som A8 v 250 - bola rýchlosť, ale nie záźitok. Na Attacku keď ideš polovicu a len zbadáš, źe sa smeješ....

ťažko popísať, treba zažiť....


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Nov 2009, 23:18
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
to Denys:
díky pekne

to Ouklend:
priznám sa, nemám na to, určite by to šlo, ale nemám na to ľudí, a aby vyšli nejaké dobré akčné fotky, chce to čas. A teraz ho radśej venujem jazde, mám veľa kamarátov, ćo sa chcú zviesť :)
Ale skusim pozrieť do môjho archívu, nájdem niečo, aj keď nie so mnou, ale to je nepodstatné. popozerám

to all:
nechcem hovoriť, určite nie sľubovať, ale skúsim niečo na leto :wink2:


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Nov 2009, 23:26
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Peter BT píše:

....
to all:
nechcem hovoriť, určite nie sľubovať, ale skúsim niečo na leto :wink2:


ááá tak to jsi neměl. nechceš hovoriť, ale už jsi to udělal, takže v létě ti to připomenem ... :D :wink:


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Nov 2009, 23:27

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
To Peter : na tech fotkach jsou tri paradni stroje, ale pro me je absolutni jednicka ten Trener, ten ukazu nasemu Jirikovi - on leta tady v Breclavi v aeroklubu a jiste ho to bude zajimat. V ramci nejakeho srazu bych i s nim zajel to krasne ero obhlednout. Pred tim expertem,co ho zrenovoval,se hluboce sklanim. :thumbup3:


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Nov 2009, 23:38
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
to Ouklend:
nemusíš, ja si veci pamätám. Niekedy ma to až štve, lepšie by bolo občas zabúdať :wink2:

to Zdenek:
práve na teba som myslel, keď som o tom písal. Je to ešte origo mašinka aj motor, takže trocha dýchavičný, skôr do pokojného počasia. keď prídete a dáte vedieť vopred, určite niečo dohodneme


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.