Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 19:16


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Aug 2013, 05:07
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Vsude akci tri prdele a penez malo...neni se cemu divit.



Reklama


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Mirec  |  Napísal: 08 Aug 2013, 08:12

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Mirek1 píše:
Vsude akci tri prdele a penez malo...neni se cemu divit.


To je fakt ... :sneaky2:


Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 12 Aug 2013, 06:46
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Máš pravdu: Taky se mi ovšem zdá, že je mnohem víc řidičů motorek než motorkářů. Když jsme tam začali jezdit v roce 2000, tak tam bylo 80% Jaw, občas nějaký Japonec, ze kterého jsme všichni chcali, ale nikdo Ti neřekl : Na čem to jezdíš, na Jawě to je sračka. Prostě přijel jsi a to bylo hlavní, a Ti kluci jezdili spíše srdcem. Dneska potkáš strašlivých motorek, které jezdí akorát od benzínky k benzínky, pijí tam kafe, koukají, kdo je vidí a machrují, když jedu s Jawou tak ani nepozdraví. Na srazy buď nejezdí vůbec a nebo si masírovat EGO. Možná je to jenom můj osobní pocit, ale není to co to bývalo prostě. Dřív se na srazu dělal bordel (rozumný bordel) a bylo to fajn, dneska si to lidi pletou s festivalem pomalu.


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 12 Aug 2013, 20:02
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Čoveče Kordy, když jsem já začínal jezdit v roce 1975 na Jawě, žádný srazy nebyly. :shock:
Mimo Buldokovýho na žádný nejezdím.....to asi nejsem motorkář, že ? :cry:
remote


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 12 Aug 2013, 20:22
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Já se už dávno řadím mezi "řidiče motocyklu". Pojem motorkář a to co si pod tím představí většina veřejnosti mi nic neříká.. V minulosti jsem byl asi na 4 srazech a nechytlo mě to. Motorku mám aby mi dělala radost, a největší radost mám z povedenýho výletu.
Sedět a koukat na motorku mě nebere, a celkem jedno zda je to u kafe na benzince nebo u piva na srazu.

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 12 Aug 2013, 20:24

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
cafe-racer píše:
Já se už dávno řadím mezi "řidiče motocyklu". Pojem motorkář a to co si pod tím představí většina veřejnosti mi nic neříká.. V minulosti jsem byl asi na 4 srazech a nechytlo mě to. Motorku mám aby mi dělala radost, a největší radost mám z povedenýho výletu.
Sedět a koukat na motorku mě nebere, a celkem jedno zda je to u kafe na benzince nebo u piva na srazu.

Souhlas.


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Mirec  |  Napísal: 13 Aug 2013, 17:32

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
cafe-racer píše:
Já se už dávno řadím mezi "řidiče motocyklu". Pojem motorkář a to co si pod tím představí většina veřejnosti mi nic neříká.. V minulosti jsem byl asi na 4 srazech a nechytlo mě to. Motorku mám aby mi dělala radost, a největší radost mám z povedenýho výletu.
Sedět a koukat na motorku mě nebere, a celkem jedno zda je to u kafe na benzince nebo u piva na srazu.


No tak koukat se zalíbeně na svýho Bulldu mě asi jen tak nepřestane :blush2:

V souvislosti s tvým ,,moto" přívlastkem mě napadá pro sebe ještě jeden - ,,požitkář" :army: :thumbup2:


Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Aug 2013, 19:57
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Remote: Ty jsi to špatně pochopil já neříkám, že já jsem ten pravý a jediný motorkář. Já jsem nikdy ten správný bordel nedělal. Bohužel jsem na to neměl koule. Je pravda že já v roce 1975 ještě nejezdil, ale to ty v roce 2050 (až budu já ještě jezdit) taky nebudeš:). (ale na motorce mám najeto víc než autem, jezdím pod mínus dvacet atd...Ráno vstanu, venku chčije a já stejně sednu na motorku a auto nechám stát jak mrchu. V březnu jsem ho odstavil až napadne sníh, nasednu. Ale ani to není "Známka Punkuů:)). Ale prostě takový přístup. Třeba u nás v Humpolci byla parta, která koupila zalehávačky a opravdu celé dni jezdili mezi 3 benzínkama ve městě a věřím, že nikdy nevyjeli za město. Prostě 10 000 km a katasrálním Humpolec. O motorkách věděli pouze to, že po nich koukají holky. To kritizuji, ne to, jak dlouho kdo jezdí, kolik toho ujel, na jaké akce jezdí..Já jsem jenom řekl, že když jsem na tomhel místě byl roce 2000 tak to prostě bylo lepší. Jezdím už déle, ale ten rok jsem prsotě byl na stejném místě.Porto jsem to zmínil. Cafe racere vidíš. Máš jí pro radost, takže jsi motorkář, protože máš k ní vztah, máš jí rád,víš o čem to je. Dneska jí má spoustu lidí jako třeba ženy kabelku, prostě módní doplněk. Vlastně k prdu ale aby mohli říct, mám motrku která jede 300 a všem natrhnu prdel.Sice jse ma ní ještě nejel ale četl jsem si prospekt:)))).


remote
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Aug 2013, 11:19
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24 Sep 2009, 17:10
Príspevky: 399
Bydlisko: Semily

Offline
Kordy, ty ji to nepochopil - nejde snad o srazy a o pojem " motorkář ". Cafe racer to napsal dobře. :thumbup3:
No a v roce 2050 nebudeš jezdit ani ty - budeš mít revma jako prase :D
Jo, chápu tvoje ježdění za každýho počasí - kyž jsem byl mladej ( i kyž to vlastně jsem furt :D ) tak jsem taky neměl auto a motorka mě bavila za každýho počasí.
Teď si to užívám tak od 16° nahoru a nerad zmoknu. Zkrátka na pohodu.
P.S. : jo a v r.2050 dám na buldu dozadu diferák a dvě kola ( abych udržel balanc ), mladý mě asi zablokujou trojku a vejš, ale pojedu :!:
Mejte se všici.
remote


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Aug 2013, 11:55
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
... no sleduju tady tu zajímavou diskuzi, kde Kordy mimo jiné pohřbívá své starší kamarády, tak já jen aby se sám nedivil :wink: , protože kdo jinému jámu kopá, až se ucho utrhne :wink: , no a protože je to děsně zajímavý a pěkně se to vyvíjí a navíc, tady to zavazí, tak myslím, že si tahle diskuze zaslouží zvláštní téma, takže dál k tomu, kdo nebo co je motorkář, jak by měl vypadat, jak se chovat atd. můžete v klidu pokračovat a dál filozofovat ve zvláštním tématu zde:

http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=978


igorescu
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Aug 2013, 13:13

Registrovaný: 13 Okt 2009, 12:47
Príspevky: 138
Bydlisko: Bratislava

Offline
Ouklend píše:
... no sleduju tady tu zajímavou diskuzi, kde Kordy mimo jiné pohřbívá své starší kamarády, tak já jen aby se sám nedivil :wink: , protože kdo jinému jámu kopá, až se ucho utrhne :wink: , no a protože je to děsně zajímavý a pěkně se to vyvíjí a navíc, tady to zavazí, tak myslím, že si tahle diskuze zaslouží zvláštní téma, takže dál k tomu, kdo nebo co je motorkář, jak by měl vypadat, jak se chovat atd. můžete v klidu pokračovat a dál filozofovat ve zvláštním tématu zde:

http://yamaha-bulldog.web4men.sk/viewtopic.php?t=978


Paci sa mi tvoja volba uvodneho prispevku v tej teme :D


Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Aug 2013, 17:17
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Ouklende:))). Dobrý hlod:). Já nikoho nepohřívám, jenom nemám rád, když mě někdo chytá za slovo, tak jsem chtěl ukázat, že to taky umím:). Ale máš pravdu, že jsme se příliš vzdálili od tématu. Takže co ten společný sraz???


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.