Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 29 Mar 2024, 16:37


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Jan 2012, 18:17
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Amatéři :lol: . Dneska se taky dalo.Ještě, že nezazimovávám. Sice se motor snad půl kilometru probíral, aby to trošku jelo, ale nádhera. Neubývaj pneumatiky, nepřehřívá se motor a na asfaltu to hrabe ještě na pětku 8) .Kdo by v takhle krásném počasí odolal.

Obrázok



Reklama


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Jan 2012, 19:52
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Konečně zase někdo normalní :thumbup:


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 15 Jan 2012, 20:14
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
:laugh: :thumbup3:

_________________
A.C.A.B.


marek2001
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 20 Jan 2012, 22:01
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30 Sep 2009, 08:25
Príspevky: 307
Bydlisko: Púchov

Offline
Dnes vecer vyjazd, sice len nejake 2-3 stupne, ale nezamrzli sme cestou do Vidne. Privitat tohto Pana jazdca stalo za to.

Obrázok

_________________
DRUM BUN!


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 20 Jan 2012, 23:39
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Mirek1 píše:
Konečně zase někdo normalní :thumbup:


.... no tak já si myslím, asi jako každej normální, že normální je v zimě na motorce nejezdit ... :bigrin2:

Kordy píše:
Amatéři :lol: . Dneska se taky dalo.Ještě, že nezazimovávám. Sice se motor snad půl kilometru probíral, aby to trošku jelo, ale nádhera. Neubývaj pneumatiky, nepřehřívá se motor a na asfaltu to hrabe ještě na pětku 8) .Kdo by v takhle krásném počasí odolal.

Obrázok


... no gumy sice neubývaj, ale za to velmi rychle a drasticky ubývají hliníkové a eloxované součástky a šroubky atd. pokud tedy bylo nasoleno. takže pokud si chcete nechat sežrat motorky a na jaro si z nich udělat pěkný olezlý lišky, tak směle do té soli kluci .... :thumbup2: :bigrin2:


Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Jan 2012, 09:31
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
I prd velebnosti, Jawka má za sebou už 11 zim (z toho 7 jsem neměl osobák, takže jezdila uplně celou zimu) a kousek rezu na ní nenajdeš, tak snad Japonci vědí co dělají:).Když zase k čemu je člověku motorka která jezdí jenom 6 měsíců v roce???
To bych mohl mít plechovku. Ostatně, kdybych si auto nemusel kupovat, kvuli zaměstnání, tak jsem si ho v životě asi nekoupil. Prostě když Bullda jednou odejde, tak si koupím jinou. Nekoupil jsem si motorku, abych na ní koukal v garáži, vytáhnnul jí jednou za tok, dojel na benzínku dal si kafe a půl dne tam stál a machroval.


bikerman
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Jan 2012, 12:20
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Dec 2009, 14:53
Príspevky: 710
Bydlisko: USTI NAD LABEM-Chlumec

Offline
Kordy ty jsi zvěř :thumbup2: :thumbup2: :thumbup2:

_________________
LÁSKA NA PRVNÍ POHLED - LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Jan 2012, 12:48
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
bikerman píše:
Kordy ty jsi zvěř :thumbup2: :thumbup2: :thumbup2:


... je ... :thumbup2: :bigrin2:


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Jan 2012, 14:57

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
Taky jsem jezdil na Jawě 350 celý rok. Ale časem mě začaly bolet kolena a klouby vůbec, tak jsem toho nechal. Asi jsem slabší jedinec :D co už včil....


Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Jan 2012, 16:17
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Zdeňku, jelikož mám o sebe strach tak jezdím oblečený aby mi nebyla zima - dole: termoprádlo, kožené kalhoty, oteplovačky, tankistické návlaky, nahoře: termoprádlo, tričko, košile, slabý svetr, tlustý svetr, kožená bunda, zimní bunda. Rukavice jsem sehnal co mají na sněžnné skutry, boty kanady s kožíškem, a těch -20 necítíš, ono se to zdá nemožné, ale mnohem horší než pořádný mráz je takový okolo nuly vlhký vzduch....Ale když je suchej mráz, necítíš zimu jenom pořád oškrábuješ budíky a zrcátka a ty pohledy lidí okolo nemají chybu:). Myslím že když v zimě sednu skoro nahej do auta, tak si užiju víc zimy, než se roztopí jak za celou sectu na motorce.


Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Jan 2012, 16:20
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Jo asi jste si všimli, že jsem vynechal v výčtu trenýrky. To proto že v zimě jezdím zásadně na ostro:).Škoda že nepořádáte sraz v zimě, bych Vám to ukázal.


bikerman
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Jan 2012, 18:30
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12 Dec 2009, 14:53
Príspevky: 710
Bydlisko: USTI NAD LABEM-Chlumec

Offline
Kordy píše:
Jo asi jste si všimli, že jsem vynechal v výčtu trenýrky. To proto že v zimě jezdím zásadně na ostro:).Škoda že nepořádáte sraz v zimě, bych Vám to ukázal.


Tak to je nejzajímavější :thumbup2: :lol2: :thumbup2: :lol2: :thumbup2:

_________________
LÁSKA NA PRVNÍ POHLED - LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Jan 2012, 18:48
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Kordy píše:
Nekoupil jsem si motorku, abych na ní koukal v garáži, vytáhnnul jí jednou za rok, dojel na benzínku dal si kafe a půl dne tam stál a machroval.


... takhle hluboko jsem zatím neklesl, ale v porovnání s tou tvojí fotkou ve sněhu už mi moc nechybí :-)


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Jan 2012, 18:49
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
KORDY:
Citácia:
... jezdím oblečený aby mi nebyla zima - dole: termoprádlo, kožené kalhoty, oteplovačky, tankistické návlaky, nahoře: termoprádlo, tričko, košile, slabý svetr, tlustý svetr, kožená bunda, zimní bunda. Rukavice jsem sehnal co mají na sněžnné skutry, boty kanady s kožíškem, ...


... kuwa já se po*eru ... :lol2: to nemá chybu ... :thumbup2: to bych chtěl fakt vidět teda ... panáček Michellin asi na tebe nemá ...
já než bych tohle všechno musel dát na sebe, tak bych se na to z vysoka a raději skočil do auta, navíc než bych to na sebe všechno nasoukal, tak bych byl určitě zpocený jako kůň a takhle jít pak do -20ti a ještě k tomu na motorku, tak to je celkem troufalost ... :roll:

zapomněl jsi na hlavu. co si dáváš na hlavu? tankystickou beranici nebo přímo vojenskou beranici s kožíškem :lol2: ... a dáváš si ji na helmu nebo pod helmu ? :thumbup2:
né tak já se ptám schválně, protože já ikdyž normálně používám kuklu, tak protože mi do helmy sem tam foukne, tak od +7 dolů je to celkem kosa. teď jsem vezl motorku ( po suché cestě a ještě nebylo nasoleno, zítra si pro ni jedu a odvážím dodávkou, na to ji mám moc rád, abych ji nechal zničit ) tak bylo už nevím cca. +5 a jednak se mi z teplého dechu zamlžovalo a rosilo plexi a druhak mi po dvou kilometrech začalo téct z nosu, tak proto se ptám , jak řešíš totok ? :)


Kordy
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 21 Jan 2012, 22:20
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 10 Nov 2009, 16:00
Príspevky: 289
Bydlisko: Humpolec

Offline
Tak Ouklende to se ani neptej - klasický šátek. Plexi si dát ani nemůžeš, protože jak píšeš dvakrát dýchneš a nevidíš nic:(.To že jsem kdysi neměl integrálu, ani nesmusím asi psát. Je to o zvyku. Ono dodnes nemám rád plexík před ksichtem.Připadám si, že tu jízdu sleduju v televizi a člověk nemá ten požitek a hlavně pud sebezáchovy (i když ten mám teda zachovalej kurva silnej:).Až do minulé havárky jsem si říkal, že bych zrušil povinnost vozit helmu - nikoho tím neohrožuješ jenom sebe. Jezdím tak abych jí nepotřeboval, bohužel ostatní asi ne:(Proto mi zachránila čelist. Pokud bude sraz v Chlumci )MT-BT tak Vám poreferuju, jak jsem chytnul včelí žihadlo do oka, ale to je na dlouho:).


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.