Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 29 Mar 2024, 00:02


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Mirek1
Poslať  Predmet príspevku: JAKÁ BYLA VAŠE LETOŠNÍ SEZONA 2008 ???  |  Napísal: 30 Nov 2008, 11:56
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Já asi16 akcí: tří denních,dvoudenních i jednodenních vyjížděk s ER5 forem,O.B.F.,nebo jen tak.
Na ER5 jsem najel asi 7OOOkm(Šumava,Německo,Polsko,Jizerské hory,Orlické hory,Jeseníky,Pálava a další)než jsem ji vyměnil Bulldoga a i na něm jsem ještě stihnul udělat v říjnu a listopadu 1000km.
K tomu jsem přidal ještě dalších 4500km na skutrovi do továrny,tak celkem asi 12500km bez problémů a pádů.
Už se těším na novou sezonu a doufám,že bude lepší jak ty předešlé.



Reklama


lacikeBT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Nov 2008, 16:05
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19 Okt 2008, 10:19
Príspevky: 49
Bydlisko: Nove Zamky,SR

Offline
no ja som nemal skoro ziadnu sezonu kedze Bulldoga som kupoval v septembri a nabehal som len smiesnych 700km :cry: ale uz sa tesim na buducu sezonu :D


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Nov 2008, 16:42

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
Sezona teda nic moc, hned prvni delsi vylet bouracka a pak 3 mesice trapeni s motorem. Celkem cca 2500 km na BT a pak v listopadu 700 km na GTR. Uz jsou obe pod plachtou a ja v pousti. :( :x :evil:


Denys
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Nov 2008, 18:50
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 08:06
Príspevky: 132
Bydlisko: Roztoky u Prahy

Offline
Sezónu jsem začínal na 125, jejím zajíždění pro syna a současnou opravou povedené havárie mojí ER5.Povedené proto,že jsem ji chtěl prodat a v listopadu 07 mě do cesty přišel borec přes plnou čáru.Pojišťovna zaplatila totálku 72tis. a oprava přišla na 23 tis.Mě se nic nestalo.ER 5 slouží vesele dál.Prodávat ji již nechci ,neb je po technické sránce dobrá a kvůli kosmetickým drobnostem za ní nikdo pořádnou cenu nedá.Jako rezervní moto do špatného počasí ji ještě užiju.V červnu jsem pořídil Suzuki DRZ-S na vyblbnutí do terénu a ježdění se synem, nemá řidičák a na silnici nemůže.No a nakonec to nejlepší. V záři jsem pořídil Buldočka.Myslel jsem ,že na sváteční ježdění.Realita je ale taková ,že s ním jedu pokaždé ,když je předpověď bez deště.Celkově do dnes 2000km na Hoysung XRX125,2000km na DRZ.S,7000km na Kawasaki ER5 a konečně 5000km Bulldog.Suma sumárum 16.000km.Už zbývá jenom prosinec tak uvidím ,kolik toho počasí ještě dovolí.Bulldoga asi už jen vyjímečně,protože se začalo solit.Pokud bude ,ale počasí jak vloni tak se ještě 1-2 tis dají najezdit.Když to tedy zhodnotím tak sezóna dobrá.Jednodenní výlety,dva "tajné závody",první enduro zážitky a každodenní dojíždění do práce,celkem více jak 200 dní s moto.Letos pády jen na enduru,to se ale nepočítá.Přes všechny plány nevyšla moto dovolená,to je jediná kaňka.Příští rok syn udělá řidičák ,tak už to snad vyjde.Navíc se dostanu věkem do nejlepších let (40),tak musím podniknout něco oslavného.

_________________
žít a nechat žít


Steinar
Poslať  Predmet príspevku: Sezona skoncila?  |  Napísal: 07 Dec 2008, 15:51

Registrovaný: 30 Sep 2008, 22:07
Príspevky: 53
Bydlisko: Borský Svätý Jur

Offline
:shock: kedy skoncila sezona? vcera sme robili mikulášsku jazdu a dneska som pridal ďaľších 70km :wink: inac som sezonu zacinal na marauderi, potom zmena za BTčko

_________________
www.3ko.sk


lubin
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Dec 2008, 17:07
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04 Okt 2008, 09:32
Príspevky: 187
Bydlisko: králíky okr. Ústí nad Orlicí

Offline
no to se tak někdo má u nás je zase sníh tak jezdit by se dalo ale chudák buldozer do těch s....... s ním jezdit, to je škoda


BranoB
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Dec 2008, 22:39
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 14:22
Príspevky: 243
Bydlisko: Brno

Offline
trosku driftuš nezaskodi... treba sa trochu vyblaznit.. ja cakam kedy konecne napadne suvisla vrstva snehu, nech mozem vytiahnut moto z garaze ;) minuly rok si toto jazdenie odnieslo len spatne zrkadlo a jedna smerovka :D

_________________
Aprilia SMV 750 Dorsoduro


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 18 Dec 2008, 08:59
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Konečně jsem to dopsal - vzal jsem Bulldoga na výlet do Pyrenejí (povídání na www.motoborgo.net), moc pěkný. Jen tý dálnice by mohlo být míň.
Za letošek asi 12 tisíc.


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 28 Dec 2008, 21:56
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Já jsem najel letos jen 6500km. Ale začal jsem jezdit až v Srpnu. Do té doby nebyl čas na moto. Moc Hafoo práce. :( . Příští sezonu si to doufám vynahradím


suta
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Jan 2009, 23:10
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23 Nov 2008, 16:56
Príspevky: 34
Bydlisko: Brno - Bystrc

Offline
Jo letos jsem toho najezdil dost a taky jsem pěkně zmoknul a vymrzl, když jsem se v září vracel z Chorvatska - jinak paráda a už se těším na troch tepla, ve sněhu jezdit fakt nebudu - leda koupit krosku a pak děj se vůle ..........
Obrázok


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  
cron

Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.