Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Mar 2024, 14:51


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Aug 2014, 17:32
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
tombik píše:
....

Ouklend: Heled, kdyz se toho zbavujes, nechtel bys pustit to sedlo? Samozrejme dodam original. Batuzek si stezoval ze mu po delsi jizde neni zrovna pohodlno, tak kdyby to pomohlo...Samozrejme bych proplatil to presiti.


Tombiku sedlo samostatně prodávat nebudu. Nevím jestli vůbec motorku prodám a bez něj by to nebyl můj Bulda :-) . Navíc mám tam vínově červené lemování k laku motorky a ty máš novou motorku nějakou šedou nebo co, takže by se ti to moc nehodilo. Sedlo ti za cca. 3.500,- přešije týpek v Mohelnu dle přání ... ;-)



Reklama


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Aug 2014, 20:30
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
radku, teraz som si toto tu len vśimol.... čo vymýślaš?
zo starej gardy nás tu ostane uź len zopár....


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Aug 2014, 20:56
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
... no Peťo, jak píšeš, vymýšlam ... :-)


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Aug 2014, 20:59
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
Za co to měníte ? O víkendu jsem se svezl na rychlejším dvouválu a je to sakra dobrý (motorově), jenže se mi fakt nic nelíbí. A to už jsem okukoval i Ducati :-)

_________________
'03 - výfuky IXIL - odškrcení - AIS pryč - Dynojet stage1 - KN filtr - panceřové brzdové hadice


tombik
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Aug 2014, 23:25
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20 Okt 2013, 23:36
Príspevky: 250
Bydlisko: skoro Kladno

Offline
Ouklend píše:
Tombiku sedlo samostatně prodávat nebudu. Nevím jestli vůbec motorku prodám a bez něj by to nebyl můj Bulda :-) . Navíc mám tam vínově červené lemování k laku motorky a ty máš novou motorku nějakou šedou nebo co, takže by se ti to moc nehodilo. Sedlo ti za cca. 3.500,- přešije týpek v Mohelnu dle přání ... ;-)


Teď už mám černou, to by se dalo. Ale máš recht, 3000 jsou ok. Ostatně, i jsem s takovou částkou trochu počítal. Jen se nějak furt nemůžu srovnat s představou konce sezony a tak jsem si dělal představu ideálně o swapu bez čekání :D

Ale jinak chápu. Tak jestli si to náhodou nerozmyslíš tak jak psal Kordy nějaké pěkné motorkářce a ať za něj dostaneš kolik si zaslouží ;)

Cafe-racer: Tedka je jedina motorka trosku podobneho razeni podle me BMW R1200R ale je to prolezly elektronikou jak blazen...a taky drahy jak blazen. Ja nakonec skoncil opet u bulldoga, i kdyz jsem se prvniho musel vzdat. Ale mit na nem najeto co panove asi bych zrovna tuhle vymenu chapal. Nicmene taky me zajima co vsichni planuju...

_________________
Absolutní začátečník a motorkový analfabet, který propadl bulldočí kráse a pořídil BT 1100 z roku 2002 a z donucení okolnostmi musel upgradovat na BT1100 z roku 2006 :D


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Aug 2014, 06:54
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
....proto taková cenovka,aby zůstal v garáži,že jo Rado ;-) ;-) ;-)


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Aug 2014, 07:03
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
... :D :wink:

... no Miro ale na druhou stranu vzhledem k tomu, že tam mám serepetiček za 50.000,- tak je ta cena ještě good ... :-) :wink:


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Aug 2014, 07:36
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
to víme. ..ze si do toho nacpal ;-) jenže to je tak,že to malo kdo ohodnotí v takovém rozsahu....ale jo,jak se říká...každá věc,za jakou koli cenu má svého kupce. Já ti to přeju a zkusit se může vše ;-)

trochu mimo mísu:
Byl jsem v nedělu na letišti v OL na burze a kdyz jsem videl,co tam jeden Pepík z Práglu prdával :-) jsem se jen usmál a šel dál.
např. na kyvačku: blatník 2500,- nádrz 3500 motor 350ccm za 10.000(před go) polovraky za 20-30 litru ......to uz bylo i na me mooooc .... tady ty zkurveny překupníky,co akorát navyšují uměle ceny za ne buh ví jaky cenný zázraky... tak ty bych strílel.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Aug 2014, 08:12
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Mirek1 píše:
to víme. ..ze si do toho nacpal ;-) jenže to je tak,že to malo kdo ohodnotí v takovém rozsahu....ale jo,jak se říká...každá věc,za jakou koli cenu má svého kupce. Já ti to přeju a zkusit se může vše ;-)



... to já vím Miro, buď si někdo koupí moto za 100 bez úprav a pak do toho bude chtít nasypat třeba 50, nebo si koupí moto za 117, kde už je to 50 nasypáno ... jednoduchá matematika :-D a každého věc, jak si to spočítá a sesumíruje v hlavě ... byl jsem se dívat na pár Bulíků za cca. 70.000,- a to byly vraky na komplet přestřik včetně rámu i motoru a samozřejmě byly bez jakýchkoliv úprav ... a to, že Bulík minimálně nějaké ty motorové úpravy snese, víme všichni ... ;-)


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Aug 2014, 08:47
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
....jasná věc a taky to tak beru ;-) ten muj dovětek samozřejmě nemířil na tebe :-) :-)

Když jsem prodával onehdá svou čz,tak jsem dal 15 a dopsal pevná cena....aspon neotravují kokoti,co chcou slevu,aniž by motorku vubec videli a do mesíce si kupce nasla,co ocení kvalitu.

Hodně zdaru ;-)


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Aug 2014, 09:07
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
... v pohodě a díky ... ;-)


cafe-racer
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Aug 2014, 22:02
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:40
Príspevky: 879
Bydlisko: Hradec Králové

Offline
tombik píše:
Tedka je jedina motorka trosku podobneho razeni podle me BMW R1200R

... a vis ze celkem jo? 80kW, ABS, strikacka... jenom ten "bezpohlavni" zvuk mi u BMW zveda kufr pokazdy kdyz to slysim, rikam tomu pracovne "jeden a pul valec" :) kazdopadne dekuju za tip :thumbup3:


amik
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Aug 2014, 23:02
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16 Sep 2013, 19:32
Príspevky: 751
Bydlisko: Holice

Offline
Cafe když chceš tip, tady jeden máš http://www.motorkari.cz/clanky/moto-novinky/midual/midual-tak-trochu-jiny-boxer-29248.html až na ty výfuky a jednu maličkost (cenu) mazel


Felix
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 27 Aug 2014, 15:53
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Sep 2009, 09:46
Príspevky: 334
Bydlisko: Krnov

Offline
.......zapomněli jste na Guzziny - Brevu a Sport. Myslím, že už o tom tady byla někde řeč. :idea:


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: mirec  |  Napísal: 27 Aug 2014, 18:25

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Abych se přiznal,nad Moto-Guzzi Sport 1200 taky trochu slintám,stejný tvar,stejná koncepce,kardan ... výkon sice o 50-60 koní větší,krouťáku ale jenom o 18 Nm více !!!! navíc až v 6 500 otáčkách !!!! my máme 88 Nm už ve 4 500 ot !! navíc když si k tomu připočtu 6-ti stupňovou převodovku ... takže řadit,řadit,řadit,a to mi nesedí ... Navíc plno elektroniky,tam si už nic sám neuděláš :x Chtělo by to někde vyzkoušet,zatím zůstávám :D


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.