Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 10 Máj 2024, 01:53


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Júl 2009, 21:01
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Denys píše:
Zajda tíhnul k silnější už na srazu.Tak zas takový překvapení to není.Je myslím těžký se trefit do optima.Navíc chutě se mění.Já jsem původně chtěl HD ale jsem rád ,že je to nakonec Bulldog.Už jen proto že je větší rarita než většina HD.Do budoucna si umím představit výměnu za novýho V-Maxe.Vzhledem k současné ceně to nebude dřív než za 5 let.Navíc není jisté ,že si Bulldoga nenechám i s V-maxem.Zatím se mě nepodařilo se rozloučit s žádnou moto a vždy zdůvodnil důvod jejího ponechání.Do nekonečna to ale asi nepůjde.Takže přeju šťastný prodej i nákup.

V- Max je nádhernej stroj a taky ďábelskej.



Reklama


Votys73
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Júl 2009, 22:05
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Jún 2009, 22:17
Príspevky: 47
Bydlisko: Vrchlabí

Offline
Těch strojů,co chytnou za srdíčko je mnoho.Proto se jich tolik vyrábí.Ve značkových motosalonech mývají akce na vyzkoušení moto.Je dobré se o to trochu zajímat pokud chci přesedlat.Pár jsem jich vyzkoušel a každá do ruky hned nepadne.Je to výborná zkušenost.Vřele doporučuji.Přeji šťastnou ruku a dost peněz při novém výběru :lol:

_________________
Nejdříve hlava potom ruka na plynu:o)


marwil.senior
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Júl 2009, 18:38
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:04
Príspevky: 208
Bydlisko: praha 5

Offline
Až sleze cena, tak také myslím na V maxe, ale buldu si asi už nechám, protože v té době už se ani nevyplatí ho prodat a asi se mnou zestárne a půjde do důchodu.

_________________
Kdo ji nepoložil,jako by jí neměl.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Júl 2009, 21:18
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Votys73 píše:
Těch strojů,co chytnou za srdíčko je mnoho.Proto se jich tolik vyrábí.Ve značkových motosalonech mývají akce na vyzkoušení moto.Je dobré se o to trochu zajímat pokud chci přesedlat.Pár jsem jich vyzkoušel a každá do ruky hned nepadne.Je to výborná zkušenost.Vřele doporučuji.Přeji šťastnou ruku a dost peněz při novém výběru :lol:


mno tak to nevím kde to tak funguje. asi v těch lepších prodejnách. takhle jsem si chtěl jet projet jednu suzuki a těsně před tím, než jsem zajel do salónu jsem na netu zjistil, že u zkušebních motorek mají malým písmem napsáno, že před zkušební jízdou se skládá záloha 50.000,- . normálně jsem myslel, jestli se nezbláznili nebo jestli blbě vidím.
za těchto podmínek bych se na tu motorku ani nepodíval natož na ní sednout a ještě k tomu se projet. si vem, že ti do ní někdo při zapůjčení napálí a jseš bez 50 litrů, než se vše soudně vyřeší. navíc bych chtěl vidět ty motorkáře, kteří nosí po kapsách 50ti tisíc, aby si mohli vyzkoušet novou motorku. blázni.


Votys73
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Júl 2009, 22:06
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 01 Jún 2009, 22:17
Príspevky: 47
Bydlisko: Vrchlabí

Offline
Zřejmě jsem měl štěstí.Loni v Nové Pace,v K2,jsem měl tu čest sedlat MT01 a poté FJR1300.Moto zapůjčeno po zapsání údajů a s plnou nádrží.Vráceno zase s plnou.Byl o to docela zájem.Měl jsem na každou cca 2h.Letos jsem se dotazoval a pořád tam moto půjčují.V Ostroměři mají Guzziny a jezdilo se na Stilviu.Za zeptání nic nedáš. 8)

_________________
Nejdříve hlava potom ruka na plynu:o)


Pjotr
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Júl 2009, 11:42
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25 Mar 2009, 18:40
Príspevky: 482
Bydlisko: podkrkonoší

Offline
Zrovna K2 Paka je dobrá. Sedlal jsem tam R6 a FJR1300. Mám pocit, že ve smlouvě je napsáno, že jim zaplatíš spoluúčast 10000 Kč při havárce způsobené tvojí vinou, ale zálohu nechtěli. Dokonce jsem si tam jednou bral motorku ještě hodinu před otvíračkou. Na toto jsou ochotní. Ale jinde je běžné skládat kauci 20-30tis.


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Júl 2009, 13:09

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
marwil.senior píše:
Až sleze cena, tak také myslím na V maxe, ale buldu si asi už nechám, protože v té době už se ani nevyplatí ho prodat a asi se mnou zestárne a půjde do důchodu.

Diky za namet k premysleni,mit tuhle dvojici v garazi by byla spica. Jen nevim,jak by to stravili okolo bydlici duchodci :lol: :lol: :lol:


Denys
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Júl 2009, 17:27
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 08:06
Príspevky: 132
Bydlisko: Roztoky u Prahy

Offline
Tak prozatím to na žádné snižování ceny V-Maxe nevypadá.Cena se zvyšuje 20.7. Z 539t na 569t.Tak zatím malinko mimo.Jen doufám ,že se jich neprodá tak málo aby se z něj nestala sběratelská rarita.

_________________
žít a nechat žít


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Júl 2009, 20:14
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
výroba je je obmedzená pokiaľ viem, a nechcem streliť capa, ale pomerne nízky počet sa má vyrobiť. takže tá cena padať určite nebude, skôr naopak


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 09 Júl 2009, 21:36
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Jo krásných motorek je spousta, ale chtělo by to víc peněz a suchý hangár.... :lol: :lol: :lol:

_________________
A.C.A.B.


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 10 Júl 2009, 10:08
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Denys píše:
Tak prozatím to na žádné snižování ceny V-Maxe nevypadá.Cena se zvyšuje 20.7. Z 539t na 569t.Tak zatím malinko mimo.Jen doufám ,že se jich neprodá tak málo aby se z něj nestala sběratelská rarita.

A není to tím že se mění kurz Eura?


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Júl 2009, 16:22
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Tak kluci můžem pindat tady kdaž to hodili do koše. Od tud to sned nepřehodí do koše. :lol:
Kde jsme to skončili?


Denys
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Júl 2009, 17:20
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 08:06
Príspevky: 132
Bydlisko: Roztoky u Prahy

Offline
To jseš hodnej zajdo,už jsem se bál kdo nás sepse.Zjistil jsem že mají V-maxe kousek od práce tak se na něj pojedu alespoň juknout.Euro naopak kleslo od té doby kdy byla známá první cena.Doufám že omezená výroba je jen reklamní tahák.

_________________
žít a nechat žít


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Júl 2009, 17:58

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
Tady mate jednoho,at se muzete kochat. :lol:

Obrázok

Za 539 tisic jich asi moc neprodaji, kdybych mel dat tolik penez za motorku, tak radsi za to BMW, treba novou 1300 GT s plnou vybavou.


Zajda1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 11 Júl 2009, 18:57
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Dec 2008, 20:35
Príspevky: 1474

Offline
Koch koch :P
Jinak souhlasím plně s tebou. Za ty kačky BMW v plné palbě


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 139 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.