Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 27 Apr 2024, 19:57


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
marek2001
Poslať  Predmet príspevku: Vas nazor na kupu tohto Bulldoga  |  Napísal: 30 Sep 2009, 08:36
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30 Sep 2009, 08:25
Príspevky: 307
Bydlisko: Púchov

Offline
Nazdar,

som zo slovenska a chcel by som svoju dalsiu moto bulldoga. Nasiel som dobru ponuku v jednom bazare v Cechach
http://bazar.natysmoto.cz/?p=productsMo ... 00-Bulldog
Je to dobra kupa? Ak mozte, napiste mi nedostatky, ktore vidite z fotiek, predsa viacej poznate tento stroj.

Marek



Reklama


marwil.senior
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Sep 2009, 09:30
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 19:04
Príspevky: 208
Bydlisko: praha 5

Offline
Je to rok výroby 2005.Nevím kolik má najeto, ale cena podle mě není špatná.

_________________
Kdo ji nepoložil,jako by jí neměl.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Sep 2009, 09:32
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Zdar.

Těžko posuzovat podle fotek. Chtělo by to vidět. Mě se akorát zdá, že na levé polovině motoru je omletý šroub na rozvody. Za 1. je to hnusný a za 2. je otázka proč jej někdo tak ohobloval ... ? V serise by si to asi nedovolili. Kryt vypadá lehce odřený.

Také je to hodně o vkusu každého. Barevná kombinace je podle mě pěkná. Na víc to má pouze nosič zadního kufru. Vypadá to na Givi ale kufr asi Givi nebude, nebo je to nějaký starý model a mě se teda vůbec nelíbí. velkej kufr Givi by tě vyšel cca. kolem 5000,- Kč. Taky to nemá origo zadní blinkry, ale jaké si pidi blikačky, které se mě taky nelíbí. Když už jiné blinkry, tak k této barevné kombinaci bych dal bílé a ne oranžové ...

Jinak k tomu nic víc nepíšou. Původ, kilometry, rok výroby atd. Nic. Rok výroby bude od 2005, bo je to už ten poslední model.

Cena asi odpovídající stavu, výbavě atd. Nevím, jak se to teď pohybuje ...


marek2001
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Sep 2009, 09:35
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30 Sep 2009, 08:25
Príspevky: 307
Bydlisko: Púchov

Offline
najeto 59000km, r.v. 05

Ved ta cena sa mi dost pozdava oproti ostatnym ponukam je velmi dobra. Neviem ci je taka cena koli tomu poctu km, preto sa vas radsej pytam.
Osobne ma ten pocet km neodradzuje, teraz mam motorku, ktora ma zachvilu najazdene 100tis a nemam s nou vacsi problem.


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Sep 2009, 15:31
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Myslím,že je položená. Pokud ji ale projedeš a zjistíš jízdní vlastnosti(jízda bez držení,házivost kol atd.) tak by byla cena dobrá.
Z fotek poznáš prd. :wink:


stonemen
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Sep 2009, 20:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
http://www.tipmoto.com/motorky/yamaha/1 ... lldog.html mrkni tady, je to ta samá a máš tam i kilometry....
Jo koukám,že km máš zjištěný :) tak teď už ji jen vidět na vlastní oči, svézt se a dát na hlas srdce :D držím palce... :wink:

_________________
A.C.A.B.


Simir
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Sep 2009, 21:26

Registrovaný: 25 Feb 2009, 20:13
Príspevky: 269
Bydlisko: Jižní Čechy

Offline
Cena je zdánlivě dobrá,ale ty zadní směrovky a zrcátka taky nejsou origo,takže jistě padla.Jde o to ,jestli hodně nebo málo.Já bych doporučil někoho kdo se alespoň drobet vyzná.Hodně štěstí.


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Sep 2009, 21:46
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Tie škrabance na ľavej strane sú zo zvalenia sa na mieste, nie počas jazdy (mám ich tiež, aj keď menšie, keď som sa v maďarsku aj manželkou zvalil na parkovisku :?

to čo nechápem, je foto z pravej strany pod motorom - trubka medzi zvodom a výfukom - prečo je čierna? u mňa má farbu zvodov


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 30 Sep 2009, 22:04
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Peter BT píše:
... to čo nechápem, je foto z pravej strany pod motorom - trubka medzi zvodom a výfukom - prečo je čierna? u mňa má farbu zvodov


Peter. Tak tohodle jsem si taky všimnul a přišlo mi to taky dost hodně divný, ale nějak jsem to vypustil. Chtěl jsem se jít podívat, jak to mám já, ale protože nestřílím od pasu a nezbyl mi čas na Buldu mrknout, tak jsem to nechal. Čím to, že to koleno je černé, by mě taky zajímalo ... :shock: :?:


Denys
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Okt 2009, 19:08
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 08:06
Príspevky: 132
Bydlisko: Roztoky u Prahy

Offline
Ouklend píše:
Peter. Tak tohodle jsem si taky všimnul a přišlo mi to taky dost hodně divný, ale nějak jsem to vypustil. Chtěl jsem se jít podívat, jak to mám já, ale protože nestřílím od pasu a nezbyl mi čas na Buldu mrknout, tak jsem to nechal. Čím to, že to koleno je černé, by mě taky zajímalo ... :shock: :?:

Myslím že je jen víc zašpiněná.I mě tmavne rychleji než svody.Brusná pasta a trocha trpělivosti to dá dopořádku.Holt ne každý čistí moto i ze spodu.

_________________
žít a nechat žít


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Okt 2009, 20:40
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Ta cena je tak malá že je tam dost nalítáno,jinak je tam vše v normě,i ty oděrky,svod má každý tmavší jelikož se to tam blbě leští a navíc nebývá vidět.Je tam aspoň jistota že nikdo nepřetáčel tacho! Klidně bych to vzal. :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Gapa
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Okt 2009, 21:02
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17 Máj 2009, 18:13
Príspevky: 25
Bydlisko: Havířov

Offline
....viděli jsme jej osobně....Hynek tam kupoval to MT....měl ho nějaký dědeček nad hrobem a když se s ním vrátil z HR, tak si vzal na protiúčet Virágo. bo z BT byl vyklepaný. Asi se s ní pořád válel po zemi. Motorka je údajně motorově v pořádku, dle majitele vlastně zánovní.Horší je to po vizuální stránce.....když si ji koupíš, budeš mít na srazu největšího obouchánka. :-) Ale zase......majitel Natys je velice solidní.....motorkám rozumí a nepustí do oběhu, co sám neotestuje!....Rád by se ho zbavil, tutově Ti udělá cenu a za ušetřené penízky si koupíš laky a leštěnky... :-) Doporučuji Ti, napiš mu maila.....opravdu solidní týpos....


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Okt 2009, 21:56
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
pokiaľ je to tak, tak by to malo byť OK

To že je otlčený - ide zima, rozhodiť ho, niečo preleštiť, iné prebrúsiť, pretmeliť a streknúť a bude krajší ako naše :D
Dôležité je, aby mechanicky bol OK, vizuál sa dá spraviť pri troche šikovnosti za pár drobných a do zrazu bude ako lusk


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Okt 2009, 22:08
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
to marek2001:

no tak myslím, že lepší rozhřešení jsi už snad dostat ani nemohl ... :shock: :wink:


Gapa
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 01 Okt 2009, 22:28
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17 Máj 2009, 18:13
Príspevky: 25
Bydlisko: Havířov

Offline
david@natysmoto.cz


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 37 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.