Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Apr 2024, 05:35


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Nov 2009, 11:25
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Mirek1 píše:
JJ máš pravdu,pak je logické,že Bulldoga prodá a zase koupí jiného.Nechápu nic. Nebo měl ten od Čika taky nějakou vadu jako ten první zlatej? Jinak to celkem nechápu,proč prodám tak vymazleného,milovaného,hýčkaného psa,se kterým se nemůže rozloučit a zase budu shánět jiného na jaře. Podivné,to by mě nenapadlo :roll:


mám kamaráta modelára, ten kupuje a predáva modely ako na bežiacom páse, spraví pár letov, alebo niekedy ani to nestihne, a už je výmena. každý sme nejaký. A niekedy sa niečoho zbavíš a až potom na to prídeš, źe ti chýba


Mirek1 píše:
Peťo,ER5 je dobrá učitelka,hodně mě naučila a já tolik sebevědomí neměl,abych šel hned do litra.Nejsem takový frajer.


Ja som za mladi mal tiež dobrú učiteľku, len nemala dve kolesá ale .....
ale chápem čo hovoríš, nemyslím to v zlom. ER-ka je tiež určite dobrá mašinka, a urćite rozumnejšia kúpa ako bulík. Ale ja som po Jawe 20 tiež kúpil bulíka. Proste po 25 rokoch nejazdenia ma chytil on. Vieš, mám kamaráta, čo predáva v NZ hondy - roky ma presvedćuje nech predám bulíka a kúpim hondu - a nechce rozumieť, že síce uznávam, že hondičky sú technicky super mašiny, ale mne z nich chýba niečo, čo chytí za srdce. A to u mňa nikdy nie sú najnovśie technické, elektronické a neviem aké vychytávky. Tie my zaujmú hlavu, rád ich spoznám a vyskúšam, ale to nie je srdce. A pre mňa motorka je koníček - a ten je o srdci.
To je také ako s tým Attackom - keď na ňom začneš chodiť, pochopíś, ako funguje čisté auto - bez zásahov vśetkých moźných asistentov. Je to proste srdcovka. Ale na robotu - na najazdenie asi 60 tisíc km ročne mám samozrejme niečo úplne iné - tam musí vyhrať rozum



Reklama


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Nov 2009, 17:02
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Miki.
Do tvé ženy se nenavážím a nevysmívám se ani žádné jiné ženské,co začíná s ježděním(to není můj styl),jenom konstatuju,co jsem slyšel a na Vranově taky boohužel i viděl.Přeju ji jinak hodně zdaru v treninku na čemkoli.
Nemít problém neznamená ujet 2000km,ale ovládat motorku se vším všudy i třeba na místě či jinak obtížných situacích. Nejistota atd. není zvládnutá motorka.Pokud ale toto všechno už dokáže bez ostychu,tak smekám klobouk.
Tenkrát jsi cosi psal Miki,pokud se nepletu,že máš něco s kardanem,že tam máš špóny a špatný olej. Pokud si to opravil,tak to beru z5,ale modrásek byl chudák na zemi a opravovala se nádrž a celolak nádrže.To vím a za tím si stojím,že nebyla bez chybičky,jak je zřejmé z tvojí nezkonalé chvály :wink:
.........a pokud narážíš na moji bejvalku,že to byla snad špatná volba na učení ovladatelnosti a stylu jízdy,tak nevím. Kamarád na ní jezdí koleno na Eccáku a ERečka ho poslouchá jako beránek a sedí jako přikovaná. Takže pokud toho pána,co jezdil na kdo ví čem,nesejmulo nějaké auto,tak to bylo zase jen nezvládnutí jízdy a ne chyba motorky :wink: Je mi líto,že šla do šrotu :cry:

Ozzákovi se omlouvám za zlatou,jasně že jsem myslel měděnou barvu bejku.

Ouklende
Je mi uplně u prdele,kolik má kdo doma motorek,peněz,milenek,či čehokoli jiného. Třeba když si to přelouskáš ještě jednou,tak pochopíš,nebo nepochopíš.Tvoje poznámky s alkoholem ovšem zase nechápu já. :roll:....a ty rypáky si taky schovej na doma,či na kluziště :wink:

Jediný Peter pochopil podstatu aspoň s části.


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Nov 2009, 21:00
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Až budete někdo prodávat motorku,nechte si vypracovat reference od našeho sedláka z odrlic,všude byl, vše viděl a dokonce i něco slyšel :shock:
Cituji Mirek:" Je mi uplně u prdele,kolik má kdo doma motorek,peněz,milenek,či čehokoli jiného."
NE tobě to jedno není,ty se s tím vnitřně sžíráš a závidíš,dal jsi to tu mockrát najevo.Mydlíš schody kde můžeš a nakonec si na nich hubu rozbíjíš jen ty sám a jenom tvoje hlava to pořád nebere jak často tvrdíváš :wink:
Klidně se znemožňuj dál :oops:
Já mám svědomí o prodeji motorek čisté a jak jsem koupil tak jsem prodal.Mimochodem Ty problémy s kardanem zavinil olej který nebyl hypoidní a po výměně za předepsaný problémy již nebyly(Nekupujte olej v neorig.obalech ani od "kamarádů") Reklama: Proti poškození nádrže jsou tu skvělé padáky od Alexe 227 :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Nov 2009, 21:42
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Miki,co se rozčiluješ. Já jsem nikde nepsal,že modrá byla bouchlá tebou,či tvými rodinnými příslušníky. Na to alexovi padáky neměly vůbec vliv,protože tam v tu dobu žádny nebyly a dokonce i vím,kdo opravu zařizoval a kdy :wink:
Nevím,proč bych se měl znemožňovat tím,že mluvím pravdu. :roll: Já prostě nemám rád nějaké vychloubání jak je něco tip top dobry,když to není pravda.
Co to je se vnitřně zžírat,to neznám. :lol: Zatím mi vše funguje jak má :lol: a závidět budu,až to fungovat nebude :lol:
Nevím,kde jsem si kdy rozbil ústa na namydlených schodech. Mi o tom můžeš 4.12. poreferovat ,,na Zbrojnici,, na oslavě narozenin OBF,kam se chystáš taky, jak je mi známo.
Se vůbec divím,že tě tam Ouklend pustí,když je to banda sprostáků atd. jak to někde tady na foru popisoval. :lol: :lol: :lol:
Tak čtvrtého naviděnou :wink:


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Nov 2009, 21:58
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Jo toho 4. tam budu určitě a tvým nejlepším kamarádům poreferuji jaké máš starosti o motky co prodavají jiní :wink: a jaké reference rožšiřuješ aniž by tě někdo o tuto službu žádal,budou tě mít ještě raději :lol: Když jsi měl tak skvělé správy že ses o nich nezmínil když jsem kupoval od Čika,já bych na tabe ale stejně nedal, motorku jsem si vyzkoušel a byl jsem doma.
Možná mně bude ještě dost dlouho mrzet že musela z domu...... :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Peťka
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Nov 2009, 22:13

Registrovaný: 20 Máj 2009, 21:09
Príspevky: 69

Offline
Miki ale toto už Čiko psal tady, že se vyválel. Není problém to najít. A dokonce byl hned pod tím je tvůj příspěvek :thumbup2:

Tak nedělej že jsi o tom nevěděl.

http://www.yamaha-bulldog.web4men.sk/vi ... ight=#1661


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Nov 2009, 22:14
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Já mám za to,že jsi o tom věděl :wink: ale není nic jednoduššího,jak se ho zeptat. :wink: :lol: Referuj si o čem chceš,komu chceš,já nic špatného neudělal a nemám se čeho bát :wink:
....ale zasíráme tady vlákno o prodeji a to není dobře :thumbdown:


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Nov 2009, 22:18
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Peťka píše:
Miki ale toto už Čiko psal tady, že se vyválel. Není problém to najít. A dokonce byl hned pod tím je tvůj příspěvek :thumbup2:

Tak nedělej že jsi o tom nevěděl.

http://www.yamaha-bulldog.web4men.sk/vi ... ight=#1661


Tak vidíš,ani ptát se už ani nemusím. :wink:
....... se klidně znemožňuj dál,jak říkáš :wink:


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 25 Nov 2009, 22:40
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
Vážení jste vedle jak ta jedle,nakonec jako vždy :cry: Já tady nikde netvrdil že ta motka nepadla a také jsem nemaskoval stopy po tomto pádu(Odřená páčka brzdy, výfukový svod,víko motoru,třmen brzdy ap( a věřte že za pár pětek bych to upravil že by to nikdo nepoznal :D Napsal jsem že byla motoricky skvělá-teda jestli víte co to znamená :) :D :lol:
A Čiko byl skvělej že mi vše poctivě o stavu motky vyříkal a je fakt že krom těch výše zmíněných věcí jsem tam nic podstatného nenašel :wink:pro mně bylo nejdůležitější že jsem 5000 km na ni ujel naprosto bez problémů :idea:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Leoš
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Nov 2009, 06:48

Registrovaný: 25 Okt 2009, 21:09
Príspevky: 173
Bydlisko: Zlin- Otrokovice

Offline
Tak pánové, nechcete už toho nechat? Zasíráte tady vlákna. A navíc se to nedá číst. No bóže byla padená, tak jako 90% prodávaných ojetých motorek. Jen slušnost je při prodeji to tomu kupujícímu říct. A pokud byla dobře spravená tak klobouk dolu tomu lakyrníkovi. Zřejmě odvedl dobrou práci.


Leoš


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Nov 2009, 16:40
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Leošu,není třeba již dále tuto debatu rozvádět,protože vše už bylo napsáno,ikdyž se do toho ke konci hezky zamotal.Mě to stačí,jak se věc uvedla na pravou míru. :wink:


miki
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Nov 2009, 22:10
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 20:00
Príspevky: 1057
Bydlisko: Uničov

Offline
(nechal jsem ho prohlídnout v yamaze - takový menší rodinný servis a potvrdili mi dobrý stav, jak jsi deklaroval.... Zatím nelituju
:D A pro mně je důležité toto :!: více se k tomuto tématu nevyjadřuji :wink:

_________________
Se stářím by měl přijít rozum,někdy však přichází stáří samo...


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 26 Nov 2009, 22:33
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Dobrý je za tři. Taky se už nebudu vyjadřovat :wink:


j.em
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 06 Jan 2010, 23:39

Registrovaný: 22 Nov 2009, 20:23
Príspevky: 72
Bydlisko: Úvaly, okr. Praha východ

Offline
Zdarec lidi,

snad mi tohle zasírání fóra "predám" ještě projde ale nedá mi to....
Nevím co jste si kdy - kdo mezi sebou nadrobili (bohužel) a zatím vás ani neznám osobně (což se snad s dalším srazem zlepší, mimochodem jste mi to tím double srazem taky moc neulehčili - nu což) nicméně myslím že:
svaté právo prodávajícího je snaha prodat co nejlépe (nejdráž) a kupujícího koupit co nejlevněji a tohle respektuju pokud mají oba občanky a svéprávnost :-) ....
Miki mi umožnil mašinu projet (vč. známeho motorkáře), smlouva byla korektní vč. popisu stavu motorky - tzn. pokud by to byl úplnej shit tak tam ochrana byla- je... Servis Yamahy mi potvrdil, že mašina je ok a jinak business je business

Ostatní bych asi neřešil. Nejsem žádnej kršna ale kurva lidi "mějte se rádi - Bulldog forever :-)"

zdarec na nějakym srazu a světu mir

Jirka

_________________
ridatjedeslip


Peter BT
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 07 Jan 2010, 00:07
Obrázok užívateľa
administrátor stránky

Registrovaný: 27 Sep 2008, 15:32
Príspevky: 1351
Bydlisko: Nové Zámky

Offline
Jirko, súhlasím s tebou. Časom pochopíš.


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 54 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.