Zobraziť témy bez odpovede
Zobraziť aktívne témy
Aktuálny čas je 28 Apr 2024, 00:51


Moderátor: Moderátor
Autor Správa
dushee
Poslať  Predmet príspevku: Prodám svojeho Bulldu  |  Napísal: 02 Apr 2012, 06:06

Registrovaný: 25 Mar 2011, 06:47
Príspevky: 9

Offline
Zdravím, celou zimu jsem vylepšoval, abych nakonec zjistil, že budu potřebovat peníze na bydlení, takže bulldu prodám, za pakatel koupím nějakej trapnej jetej čtyřvál a za zbytek postavím asi plot kolem domu... A inzerát by zněl nějak takhle:

Prodám Yamaha BT 1100 Bulldog r. v. 2002, najeto 38 000 km. 1. majitel v ČR, původ IT. Servisní knížka při koupi z bazaru nebyla, vedu si ale evidenci viz. foto. Nová volnoběžka (14 500,-), nové otevřené výfuky Creptus s tlumící vložkou (11 000,-), originály samozřejmě mám. Dále KN filtr, nové iridiové svíčky, kompletně repasované brzdy (nová těsnění, prachovky, desky, brzdovka). Nový olej v motoru i kardanu, nový olejový filtr. Snížené sedlo z "komfortní pěny". Kompletní nové obutí Dunlop Roadsmart (6000,-). Dobrý stav, vzhledem k věku a kilometrům celkem pochopitelná "kosmetika", pevná cena 70 000,-. Telefon 606 404 173, e-mail: dushee@seznam.cz

Obrázky jsou tadyk:

http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=53878

mějte se, zdareček, D

Obrázok Obrázok



Reklama


NaaR
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Apr 2012, 06:20
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28 Sep 2008, 16:45
Príspevky: 760
Bydlisko: Skoro HK.

Offline
hm ctyrval jetej pod 40 aspon trochu slusnej nekoupis a ses si jistej ze te 30 vytrhne ze srabu ? obzvlast kdyz si do toho nasypal....???

_________________
R.I.P.Rest In Pain


Zdenek Marciniszyn
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Apr 2012, 07:21

Registrovaný: 27 Sep 2008, 21:14
Príspevky: 628

Offline
Tu cenu můžeš klidně zvednout, min. o 10 tisíc :thumbup3:


dushee
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Apr 2012, 07:37

Registrovaný: 25 Mar 2011, 06:47
Príspevky: 9

Offline
Zdravíčko, to já zase nejsem až tak ve srabu, jen jsem si musel trošku urovnat priority, ostatně se nestane nic horšího než že si bulldu nechám, ne? Včera jsem ho poprvé provětral bez těch tlumících vložek v laufech a je to masisko....


Arachnid25
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Apr 2012, 08:59
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03 Feb 2012, 10:50
Príspevky: 190
Bydlisko: Markvartice (okr. Děčín), ČR

Offline
Čao,

Když jsem ještě prozkoumával stránky na motorkářích a sháněl info o Bulldovi, byla Tvoje motka jako sen z mých představ, jak bych chtěl mít Bulldu do budoucna upravenýho. Za cenu co uvádíš, bych ho bral před měsícem všema deseti (i dvaceti), ale fakt mi to přijde dost málo, když vezmu v úvahu, co jsi do něj vložil za kapitál (a čas a práci). Priority jsou v životě fajn, ale každej by měl mít nějakej ventil na vyčištění hlavy z toho pracovního chaosu - no a u mě to funguje na 110% hned, jakmile nastartuju ty dva laděný laufy :wink:


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 02 Apr 2012, 17:03
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Souhlasím s Naarem. Nevím, za kolik jsi ho kupoval, ale podle mího musíš být hodně v mínusu s těmi investicemi, které jsi do Bulldy navrážel. Ostatně jako většina z nás. A 30 tis. který tím získáš tě nevytrhne a nevyrovná se to tomu, co touto transakcí ztratíš.

Kdyby jsi ty peníze potřeboval třeba pro děti, tak to pochopím a neřeknu 1/2 slova, ale na plot ???!!!! Na ten bych se s prominutím tak akorát vysr*l !!!

Místo plotu bych si koupil baseballku a před barák postavil Bulldu. Ten udělá více parády i více užitku než kdejakej plot. :wink:


dushee
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Apr 2012, 05:33

Registrovaný: 25 Mar 2011, 06:47
Príspevky: 9

Offline
Zdravím, samozřejmě mě těší reakce pochvalné - co se týká toho, jak se mi bullda povedl. Nejsem nijak závratně v mínusu a ani ten plot jsi, Ouklende, nemusel brát tak vážně. Spočítat si pro a proti zvládnu celkem v pohodě sám, spíš jde o to, že kdybych na tom byl před půl rokem co se týká partnerskýho života a bydlení tak jako jsem teďkononc, tak by bullda na mě vyžebral možná tu volnoběžku. Ale je fakt, že čím víc do mě hučíte a čím víc se na něm projíždím, tím hůř by se mi s ním loučilo. Mějte se, zdarec, D


Mirek1
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 03 Apr 2012, 15:35
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 27 Sep 2008, 20:52
Príspevky: 2364
Bydlisko: Haná

Offline
Hey a neni to to jeho věc? :wink:


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 06 Apr 2012, 20:17
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Mirek1 píše:
Hey a neni to to jeho věc? :wink:


.... tak to je jasný ne? ale tak poradit mu můžem ne? od toho jsou kamarádi ... :lol: :wink:


Mirec
Poslať  Predmet príspevku: Mirec  |  Napísal: 07 Apr 2012, 17:11

Registrovaný: 06 Sep 2010, 20:34
Príspevky: 637
Bydlisko: Šumperk

Offline
Ouklend píše:
.... tak to je jasný ne? ale tak poradit mu můžem ne? od toho jsou kamarádi ... :lol: :wink:


věc to jeho je,já kvůli Bulldovi prodal hluboce pod cenou dvě motorky ........
ale je to každého věc ... kdykoliv na Bulldu sednu,nic by mě z něho nedostalo,to radši prodám auto,zřeknu se ženské ..........


stonemen
Poslať  Predmet príspevku: Re: Mirec  |  Napísal: 07 Apr 2012, 19:04
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09 Mar 2009, 12:09
Príspevky: 991
Bydlisko: Lipí - Náchod

Offline
Mirec píše:
věc to jeho je,já kvůli Bulldovi prodal hluboce pod cenou dvě motorky ........
ale je to každého věc ... kdykoliv na Bulldu sednu,nic by mě z něho nedostalo,to radši prodám auto,zřeknu se ženské ..........

:thumbup2:

_________________
A.C.A.B.


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Apr 2012, 18:22
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Dushee. teď jsem ještě detailně koukal na ty tvoje fotky a ten celobílej Bulík byl původní tvůj, kterého jsi pak upravil do bíločervené? víš o co mi jde? na tom bílým jsem si všiml jiného zadního světla než na tom upraveným. to původní zadní světlo (2 diodové kulaté vedle sebe) to ti náhodou nezbylo? pokud ano a někde se ti válí, tak bych jej koupil ... dej vědět co a ja. díky Ouklend


dushee
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 13 Apr 2012, 08:18

Registrovaný: 25 Mar 2011, 06:47
Príspevky: 9

Offline
Čau Ouklende, já jsem původně bulldoga koupil v nepříliš vábném stavu a to v barvě černé - klasický provedení rovnou z továrny. Pak jsem vloni vyrobil ten světle šedej kabátek a pro letošek jsem z toho udělal ten cirkus co je k vidění na fotkách. Světla mi bohužel nezbyla, protože jsem hned na podzim uřízl celej zadní plast (i kus rámových trubek...) a celý i s těma světlama jsem to vyhodil, abych prostě ten novej podsedlák udělat musel... Takže bohužel ta světla nemám, jinak bych ti je klidně daroval. Ale pokud můžu, pak Tě budu trošku varovat, protože jsem zkoušel jak jsou vidět třeba blinkrusy když Ti slunko svítí do zad a není to nic moc - i proto jsem teď blinkry hodil zase samostatně po stranách kde mají být, aby nikdo nepřehlídl že chci odbočit. Kdybys ale trval na těch kulatých, pak je najdeš tady:

http://www.scootland.cz/zbozi/str8-zadn ... linkry-sr/

akorát já jsem je - aby seděly - stejně seříznul do rovinky a zadní kryty jsem odlíval z epoxidu..., celkem jebanica...

Zdareček, D


Ouklend
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 14 Apr 2012, 09:19
Obrázok užívateľa
moderátor

Registrovaný: 22 Jún 2009, 20:05
Príspevky: 1957
Bydlisko: Olomouc a okolí

Offline
Tak to je škoda Dushee. Určitě bych to zkusil. Ale jinak díky za info ...


kopriw
Poslať  Predmet príspevku:   |  Napísal: 08 Máj 2012, 13:15

Registrovaný: 08 Máj 2012, 13:14
Príspevky: 30
Bydlisko: Kladno

Offline
tak už je muj :wink: během příštího týdne se na něm začne pracovat :)


Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Verzia pre tlač

Kto je on-line
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 47 hostia
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
Skočiť na:  


Vymazať všetky cookies fóra | Tím | Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Slovenský preklad: phpbb3.sk | phpbb.sk.